Opinie o Innovative Transports Cars Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Innovative Transports Cars Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Innovative Transports Cars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovative Transports Cars Sp. z o.o. w Kraków

Mała Nowy wpis

Wcześniej wspomniano o tym, że zarobki kierowców wychodzą dość słabo. Czy do dziś tak właśnie jest? mam przed sobą ofertę dla kierowcy kat B w której nie wskazują wprost na to, jakie mogłyby wychodzić zarobki. czy jeździ ktoś teraz w tym momencie i podzieliłby się informacjami o stawkach?

Andżela Nowy wpis

Wycisk tu macie? W jakim zakresie? co się konkretnie dzieje? Moją uwagę zwróciła oferta dla kat B w której wpisano w widełkach kwoty od 4,2 do 14 tys. czemu taka rozbieżność wychodzi? zależna od tego wspomnianego wycisku? Czy kobiety do teraz także jeżdżą? Wcześniej widziałam, że chyba tak?

johny Nowy wpis
@Andżela

Minimalne zalogowanie na aplikacji na poziomie 10,5h na zmianę, min 95% akceptacji zleceń przy tym podział na zabawnym poziomie uzależniony nie od ilości zleceń czy jakości obsługi, a zarobków które są stricte powiązane z charówą. Podział 40%-50% dla kierowcy to lekkie nieporozumienie, gdzie 50% jest osiągane przy kosmicznym nakładzie pracy bo przy obrocie powyżej 10k, a z dziennej zmiany zarobki wahają się od 350-500zł (przy dobrych/bardzo dobrych ocenach).

Branie czegoś na lewo? Tak szczerze to da w ogóle tak rade? ktoś przytoczył to jako przykład ale nie wiem na ile jest praktykowany wśród samych kierowców? chce mieć klarowne warunki pracy, szukam czegoś na o wiele dłużej. Po ile lat jeździcie?

Jaro

Ogólnie zarobki są słabe, albo bardzo słabe, firma mocno faworyzuje osoby bardzo dużo pracujące (wypłata gwarantowana przy 216h w miesiącu). Natomiast standardem są 192h przy zarobkach grubo poniżej najniższej krajowej. Jedynym plusem jest elastyczność pracy.

uberek
@Jaro

Wypłata jest od jednej przepracowanej zmiany nawet, a to o czym piszesz to jest ich kwota gwarancyjna która jest zabezpieczeniem dla nowych. Ale jak ktoś chce przychodzic tylko dla tej kwoty to polecam mu pracę w supermarkecie. Jak widać nawet na taksówce trzeb umieć jeździć ;D

@uberek

Samo jeżdżenie wystarcza czy jednak są jeszcze jakieś porady dla świeżaków, by mogli zgarnąć sobie jak najwięcej? Na luzie można podłapać sobie stałych klientów?

uberek

świezaki maja zawsze szkolenie aby szybciej się ogranąc w tym, fajnie tez ze szkolą z przepisów taxi. stałych klientów zawsze mozna podlapac ale nie ryzykował bym, bo dosc skrupulatnie sprawdzani są kierowcy na zmianach czy oby ktorys nie kombinuje albo nie bierze na lewo. jak ty jesteś w stosunku do firmy ok, to ona tez jest do ciebie

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Innovative Transports Cars Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko kierowca kat. B Kraków.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Innovative Transports Cars Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Kierowca c. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 6800 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

marko

A jak wygląda sprawa techniczna? Gdzie jest siedziba odbioru auta, gdzie się oddaje auto? * godz dziennie to zarobek minimum, czy jest obowiązek pracy dłuzszej?

tik_tok_poland

Fajna firma z bardzo dużym potencjałem, dziewczyna ktora ja prowadzi ma spore doświadczenie w tym co robi nie wspominając już o tym ze przyszli do niej wszyscy kierowcy od poprzedniego pracodawcy-wiec wydaje mi sie ze dużo to świadczy o niej. Jak najbardziej mogę wypowiedzieć się pozytywnie bo sam długo współpracuje z nią. Polecam ze względu na możliwość pracy stałej ale i tymczasowej-dla tych którzy chcą sobie dorobić. |Firma sama w sobie wymagajaca pod katem odpowiedzialności ale nie ma co się dziwić jak dostajesz do jazdy hybrydę z 2021 roku.

@tik_tok_poland

Co masz na myśli mówiąc wymagająca? Chodzi o standard "obsługi", terminowość i liczbę dziennych zleceń czy o dbanie o powierzony sprzęt?

tik_tok_poland
@Zainteresowany

Mam na myśli to ze dostajesz nowy samochód do jazdy, czysty-zatankowany i taki zwracasz. Kierowca musi dopilnować aby w takim stanie go zwrocic (pomimo ze tego typu koszty i tak są po stronie firmy). No i oczywiście to tez się przekłada na standard obsługi. Firma ma tez minimalne założenia jesli chodzi o współpracę-obrot zmianowy, czas zalogowania czy akceptację zleceń na zmianach. Paliwo i spalanie są codzienne sprawdzane, wiec nie ma mowy o jakiś kombinacjach ze strony kierowcy. A jak mówimy o terminowości to tak, wypłaty są na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Innovative Transports Cars Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Innovative Transports Cars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innovative Transports Cars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovative Transports Cars Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Innovative Transports Cars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Innovative Transports Cars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Innovative Transports Cars Sp. z o.o.
  • Ugorek 16 lok. 20
    31-456 Kraków

Innovative Transports Cars Sp. z o.o.