Opinie o LK Med Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LK Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w LK Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LK Med Sp. z o.o. w Kraków

Pacjentka Nowy wpis

Ogromne grono wyspecjalizowanych lekarzy. Naprawde z całego serducha polecam bo jeszcze sie nie zawiodlam ani razu a przez bliskosc do miejsca zamieszkania zawsze tam chodze :)

Malwina Nowy wpis

Mało jest w tej chwili fajnych, prywatnych miejsc, bez kolejek, gdzie przyjmuje pacjenta usmiechniety i do tego wyksztalcony personel. LKMED nalezy do takich nielicznych miejsc. Polecam!

Patrycja Nowy wpis

Polecam klinikę. Kilkukrotnie korzystałam z usług kilku róznych lekarzy i ani razu się nie zawiodłąm.

Pacjentka Nowy wpis

Polecam klinikę, panuje tam świetna atmosfera, lekarze są do rany pryzłóż. Chodzę juz drugi rok do dr Babczyk.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LK Med Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Bartek

Dr Skiba w lk medzie to jedenz najlepszych specjalistów do jakich trafiłem. A byłem po poważnym urazie łękotki. Pomógł mi za co serdecznie dziękuję!

Pacjent

Jako pacjentka dr Leśniak , muszę powiedzieć ze to swietne miejsce z dostępem do grona specjalistów. Polecam serdecznie. Lekarze wiedza co robia i podchodza do pacjenta indywidualnie

Pacjent

Jako pacjentka dr Elśniak , muszę powiedzieć ze to swietne miejsce z dostępem do grona specjalistów. Polecam serdecznie. Lekarze wiedza co robia i podchodza do pacjenta indywidualnie

stała klientka

Bardzo polecam klinikę. Trafiłam z polecenia,, po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z medycyną estetyczną. Świetni lekarze, doświadczony cały personel i przemiła atmosfera!

Marzena

Klienci jak widać po opiniach raczej zadowoleni, ciekawa jestem czy osoby zatrudnione mogą powiedzieć to samo. Generalnie to wiadomo gdzie można jakiś ogłoszeń szukać? Pytam, bo na głównej stronie zakładki z karierą niestety nie widziałam. Potrzebują tu kogoś obecnie?

Zadowolona klientka

Serdecznie polecam LK med. Mysle ze kazdy specjalista w tej klinice jest swietny. Bylam juz na kilku zabiegach z zakresu med estetycznej , jak rowniez chodze do ginekologa i naprawde poziom obslugi i wiedza lekarzy jest nieoceniona!

Sylwia

Efekt zabiegu plastyki powiek gornych spelnil totalnie moje oczekiwania! Jestesm 3 miesiace po i widze jak zmienila sie moja twarz i poprawilo sie widzenie. Dr lesniak jest na medal. Polecam

Lidia

Trafilam przypadkiem, bo w innej kllinice do której sie chcialam dostac nie bylo terminu a tu sie akurat cos zwolnilo. Wspaniale miejsce, przemily personel. Zabieg ostrzykiwania osoczem bezbolesny wlasciwie a wszystko przebiegalo w przyjaznej atmosferze.

Hania

Polecam to miejsce, naprawde troszcza sie o klienta i dbaja o kazdy szczegol. Sytuacja zyciowa zmusila mnie do zmiany miejsca pracy ale chetnie bym tego nie robila.

Emilia

Bardzo profesjonalny i doswiadczony personel. Zabiegi dobrane do rodzaju skory/problemu, wszystko wyjasnione, bezbolesne. Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o LK Med Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w LK Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LK Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LK Med Sp. z o.o.
  • Grzegórzecka 67F lok. 38