Opowiem jak to wyglądało:
Oferte znalazłem w internecie na facebooku, był podany numer telefonu do kierowniczki p. (usunięte przez administratora). Zadzwoniłem, spytałem jak wyglądają tam warunki mieszkalne jak i warunki pracy. Przez telefon powiedziała że nie musimy się o nic martwić: są pralki, każdy ma osobne lodówki, prysznice, pokoje paro osobowe, kuchnia... a o pracy że praca jest fajna, zbiór jabłek do bojtli na spokojnie i później rozładunek bojtla do 300 kilowych skrzyń praca na godzine. Po przyjechaniu na miejsce okazało się że warunki mieszkalne są fatalne na 25 osób była jedna zabytkowa pralka, której samamu nie można było sobie włączyć bo kierowniczka robiła ze wszystkich ułomne osoby. Jeżeli chodzi o lodówki, w lodówce ciężko było pomieścić się w 25 osob, wypadało wszystko z półek...a każdy miał mieć osobną lodówkę następne kłamstwo. Pod prysznicem trzebabylo się kąpać w zimnej wodzie. Brak ciepłej wody był tam normalnością. Kuchnia, w kuchni na 25 osób były tylko 3 palniki. Nie było piekarnia. Ciężko było coś sobie ugotować. Płaciło się za takie warunki prawie 10 Euro za jedną dobe. I kierowniczka sobie wymyśliła sprzątanie w każdy dzień, zrobiła liste kto ma sprzątać mieszkanie, za darmo i jeszcze worki na smiecie dać swoje do kuchni. Płyn do naczyń swój, gąbki swoje. (usunięte przez administratora) masakra jakaś. A jeżeli chodzi o prace, pracowało się tam na godzine za 9Euro. Natomiast prace trzrbabylo wykonywać tam akordową. Przez cały dzień 8 h grupa 10 osobowa wywoziła po 15 wagonów w której było 8 skrzyń ponad 400 kilowych. Jak zwloniłeś na chwile tępo to przyjechał szef lub jego syn. Darli się i grozili odbiciem pieniędzy na koniec. A kierowniczka p. (usunięte przez administratora)stała i tylko sie śmiała. Cała grupa była niezadowolona. Nawet jak szliśmy złożyć zażalenie to powiedziała żeby siedzieć cicho jak chcemy coś zarobić. Koniec z końców wypłate na koniec dostaliśmy taką jakbyśmy w Polsce pracowalni a nie w Niemczech. Największą prowokarotką wszystkich kłótni, spin, złości była kierowniczka P. (usunięte przez administratora). Nie polecam!!! Omijać to miejsce szeronim łukiem, a w szczególności kierowniczke.