Opinie o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG w Werlte

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FF Metalltechnik GmbH & Co. KG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG w Werlte

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG na Monter? 7 grudnia ogłoszenie na Praca.pl.

Dami Nowy wpis

Umowa jest niemiecka skoro zakład jest w Niemczech czy na warunkach Polskich?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Xxx Nowy wpis

Nadgodziny masz płacone jak zwykle godziny i nie możesz wymienić ich za dzień wolny , jak ciebie nie ma w pracy to Marek nie zarabia a tymbardziej ty , przecież Marek nie może być stratny , a poza tym poczytaj sobie komentarze o podatku ,urlopach i składkach emerytalnych ( nie polecam tego pośrednika)

Jaki jest styl zarządzania w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

Marek nie umie zażądać tą firmą kieruje Walkowiak a Marek jest tylko słupem!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter / Spawacz / Ślusarz w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kolega walca

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Niemcy, Emsland Opis stanowiska Wszystkie prace ślusarskie i monterskie Prace konstrukcyjno-spawalnicze Praca zgodnie z rysunkiem technicznym Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem Wymagania Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi Sumienność, zaangażowanie i pracowitość Oferujemy Pracę od zaraz lub w późniejszym terminie Wprowadzenie w zakres obowiązków Atrakcyjne wynagrodzenie 15.00 - 16.00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji) Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni) Zakwaterowanie i transport pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy zapewnione przez pracodawcę Możliwość nadgodzin Polskojęzyczna obsługa pracownika. Wsparcie w sprawach urzędowych i finansowych Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ". A gdzie jest urlop plus dodatki za nadgodziny świąteczne takie są warunki niemieckie to jest (usunięte przez administratora) ludzi

@Kolega walca

Trzeba było napisać gdzie są pieniądze na podatki , Marek będzie musiał samochód naprawić i znów będzie cięcie kosztów i krecenie na czym się da bo u niego kasa musi się zgadzać a ty dostaniesz ochłapy ( powiem jedno , to my jesteśmy temu winni ,powinniśmy się przeciwstawić a nie tylko przy kolegach jesteśmy silni a jak dochodzi do spotkania to ci odważni chowają się za plecami aby tylko Marek ich nie zobaczył.

Kolega walca
@Xxx

Dobrze mówisz wszyscy mądrzy ale jak trzeba to są mądrzy tam gdzie nie potrzeba 1zostali u niego sami jego (usunięte przez administratora) z surwold ja jeszcze pracuje ale do końca czerwca i mam wywalone na pseudo niby niemiecką firme tylko z nazwy bo właściciel to polak który niema pojęcia o spawalnictwie a zajmuje się werbowaniem spawaczy i slusarzy a potem tracą ludzie którzy znają się na robocie i uciekają od niego bo płaci marne pieniądze

Gabriela
@Kolega walca

Serio się nie zna? To jak on niby tym wszystkim zarządza pomijając już te kwestie finansowe? Faktycznie jakieś złe decyzje z tej niewiedzy podejmuje?

@Gabriela

To niech się pani zapyta Męża. Kochanka. bo niewiem w jakim pani jest formalnym związku. czy dostaję kasę za urlop w niemczech jest płatny urlop a nie bezplatny a firma nie płaci za urlop i ile zgarnia kasy dla siebie ludzie dużo ryczą a nic z tym nie robią

Gabriela
@Xxx

No dobrze... Ale z tym niepłaceniem to robią raczej bezprawnie jak już? Bo jeśli tak to chyba są tu możliwości do wyegzekwowania pewnych rzeczy?

xyz

Jedyne co to wypłata w terminie tak jak już ktoś pisał o reszcie nie wspomnę.....tragedia

Ilona
@xyz

w dzisiejszych czasach to i tak duży plus, że płacą na czas... takie realia niestety. Możesz napisać co jest źle? Myślisz, ze szkoda czasu i powinnam szukać pracy gdzie indziej?

@Ilona

Daj sobie spokój z tym pośrednikiem ,ale masz wybór zobacz sama jak jest u niego ,tylko żebyś potem nie żałowała

Aleksander
@xyz

Ale o jaką resztę chodzi? Swoją drogą wypłata w terminie to nie jest żaden plus tylko obowiązek pracodawcy :D Co jest nie tak?

@Aleksander

Wszystko to co piszesz plus nie płacenie podatków ( są płacone śmieszne kwoty a potem pracownicy muszą płacić za niego ) No i składki emerytalne są płacone od najniższej kwoty

Młody

Zapomniałeś napisać że nie płaci za urlopy , kroi na wszystkim

Edi
@Młody

Siema wszystkim mam ofertę pracy w jako spawacz. Pytanie? Co się spawa po ile godzin jakie warunki mieszkaniowe i oczywiście stawka mi proponuję 17e brutto to jakieś 13 netto

Julia
@Młody

jak to nie płaci za urlopy ? idziesz na urlop 26 dni w roku i prawo mówi ze ma ci normalnie za to kase wypłacic a jak nie to zgłaszasz to do PIP ...

@Edi

Człowieku tu ludzie robią od początku firmy i mają po 10,50 to co on ci mówi to jest kłamstwo, ale sam przyjedziesz, i się przekonaj jak to on jest naprawdę

Łucja

Totalnie nic?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Jakie macie spostrzeżenia?

Stary

(usunięte przez administratora) ,co Markowi już się ciepło robi że nie ma ludzi ,że jego pseudo firmę omijają wielkim łukiem

Aleksander
@Stary

Pseudo? Co sugerujesz? Czemu omijają, co takiego się dzieje? Zastanawiam się w czym może być problem.

Firma wystawiła ofertę pracy za 17€ nie więźcie to jest (usunięte przez administratora) właściciel liczy że ktoś przyjedzie i zostanie za marne grosze a on zabiera nasze pieniądze na cz się da ,to co pisali powyżej to jest prawda Nie poleć tego pośrednika pracy

Xxx

Pierw zacznę od plusów wypłata regularnie jest wypłacana i to tyle z plusów Minusy właściciel firmy jest skąpy, podatki płaci jak sobie przypomni ,ubezpieczenie emerytalne to kpina ( sprzątaczka większą będzie miała emeryturę niż fachowiec ciężko pracujący ) dla Pana Marka K. liczy się tylko sztuka aby były z tej osoby godziny a czy to jest alkoholik czy kompletny nieudacznik jest traktowany na równi z ludźmi którzy szanują pracę i chcą robić. Wielu odeszło z powodu niskich stawek ,w tej firmie nie jest płacone za urlop a mówienie że urlop jest wliczony w stawkę to jest wielka ściema . Jeżeli będzie ktoś chciał robić u Pana Marka to niech się go spyta jaką stawkę mu da netto pod żadnym pozorem nie zgadzajcie się na brutto ponieważ i tak was (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG - Werlte

• Jak się pracuje w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy FF Metalltechnik GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

FF Metalltechnik GmbH & Co. KG