Opinie o Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat w Wrocław

AAW Nowy wpis

(usunięte przez administratora) to najgorsza pracownia psychologiczna w Polsce!! Pani właścicielka z tak beznadziejnym podejściem do klienta i pazernością powinna pracować w Urzędzie Skarbowym!! NIE POLECAM

Gabriela Nowy wpis

Większość opinii na tym forum jest dość pochlebna dla pani Ani. Zastanawiam się jak jest cenowo? Czy ceny wypadają korzystnie na tle innych firm?

Katarzyna Nowy wpis

Aniu gratuję pracowni psychologicznej! Właśnie dowiedziałam się z internetu. Przeczytałam też post na twój temat, dzwonił do mnie twój ojciec, Co prawda po odejściu ode mnie z pracy napisałaś o mnie negatywnie na gowork że: " SZEFOWA STOSUJE WOBEC PRACOWNIKÓW 100 % MOOOBBIING", ale wszystko wtedy obgadałyśmy telefonicznie i po sprawie. P.S. mój ojciec ani mój mąż do ciebie nie dzwonili. Pozdrawiam, trzymaj się:)

Klient Nowy wpis

Bardzo polecam! Badanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze:) Pani Ania jest bardzo profesjonalna i pomocna :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Ktoś kto pisał tą negatywną opinie chyba nie widział Pani Ani nigdy na oczy! To niemożliwe. Jest tak sympatyczna i miła. Czuć od niej pozytywną energię, aż chce się przebywać więcej czasu w jej towarzystwie, szkoda, że badanie trwa tylko godzinę :) Mam porównanie u innych ''fachowców'' to niebo a ziemia. Bardzo denerwuje mnie ta niesprawiedliwość, że ktoś szkaluje tak porządną osobę... nie rozumiem tego. Pani Aniu proszę się nie martwić jest Pani super!!! :) :) :) Ode mnie pięć gwiazdek ***** Miłego dzionka! :)

Serdecznie pozdrawiam konkurencje po fachu :) życzę wszystkiego dobrego. Ile tu jadu, musisz być bardzo smutnym, sfrustrowanym człowiekiem.

Wojtek

Znam Panią Annę Szkarłat i wpis jest głupim dowcipem albo hamska zagrywką od strony konkurencji

Zostaw merytoryczną opinię o Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat - Wrocław

• Jak się pracuje w Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat?

Zobacz opinie na temat firmy Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat?

Psychotrans Badania Psychotechniczne Anna Szkarłat
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja Piastów 2a lok. 2
    52-425 Wrocław