Opinie o Addhome group w Waregem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Addhome group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Addhome group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addhome group w Waregem

Lukasz

Nie rozumiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony? Wręcz przeciwnie, nie mam złych doświadczeń z Addhome. Obudowa była kiedyś nieco ograniczona, ale teraz jest znacznie lepsza. Co chcesz, pokój za 300 € ze wszystkim wliczonym w cenę. Nie znajdziesz tego nigdzie w Belgii. To szybko staje się dwa razy droższe. Cuda nie istnieją :) Jeśli chodzi o płatność, zawsze otrzymywałem płatność prawidłowo. Możliwe, że na mojej fakturze pojawiły się komentarze, które musiałem skorygować przed otrzymaniem płatności. Naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego o Addhome.

Maro
@Lukasz

Po co ściemniasz byłem pracowałem i wiem jak to wygląda i wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe hotel nora,płatności jak im pasuje do tego w Polsce mają agencje która im ludzi rekrutuje nie mówiąc prawdy więc koleś nie (usunięte przez administratora)

Spoko gosc Nowy wpis

Popieram wszystkie negatywne komentarze tutaj, firma nie wypłaca faktur, (usunięte przez administratora) w pracy, "koledzy" polscy zwykle (usunięte przez administratora). Nie dziwię się, że mamy taką opinię za granicą. Ogólnie praca tam to tragedia, warunki pracy (usunięte przez administratora)totalne, nie płacą pieniędzy i (usunięte przez administratora)

Artur Nowy wpis

(usunięte przez administratora) , nie polecam pracy dla tej firmy nie wypłacają faktur.

Lukasz

Maro Nowy wpis
@Lukasz

Nie bardzo rozumiem Twoje komentarze. Zawsze byłem zadowolony ze sposobu działania Addhome. Zarówno jeśli chodzi o płatności, jak i wskazówki. Czy miałeś osobisty konflikt z kolegami?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Addhome group spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Max Nowy wpis

Dramat. Od stycznia 2023 nie opłacona faktura przez pół roku zwodzili mnie że zapłacą, że błąd w numerze konta... Bla,bla,bla. Zablokowali mnie na wszystkim komunikatorach. Fsktruy wystawiane co tydzień, z tym, że płatności przychodzą różnie, po miesiącu, po dwóch, po trzech tygodniach i to w różnej kolejności.

Teraz napisze jak wygląda cała ta firma Addhome Group Firma to bankrut .Nie wypłaca faktur mi osobiści dwóch ale jest bardzo dużo ludzi którzy nie mają zapłacone po 5 lub 7 faktur na duże kwoty . Mieszkanie tragedia myszy brak centralnego poprostu ruina. W firmie prąd leci z agregatu bo firmy nie stac na podłączenie normalnego prądu .Brak łązienki do umycia sie .O rzeczach jak rękawiczki ,okulary ochronne i inne potrzebne rzeczy można zapomnieć .Na hali rządzi Dirk czysty gestapo masz pracować ciężko i szybko .Nich tylko staniesz na minute i problem . Jak zapytasz o płatnosci to otrzymujesz odpowiedz tam są drzwi

Macek

Dobra firma z wieloma polskimi kolegami i przyjaznymi szefami. Jedyne czego mi brakuje to pięknych kobiet!

Damson

Witam nie polecam tej firmy pracowałem tam jest wszystko tak jak ludzie piszą trzymajcie się z daleka... Jeżeli nie chcecie pracować za darmo mówią że przelew poszedł i nic.... Poszedł chyba na osiołku do pl hehe

Dino

Nie polecam tej firmy . Problem jest taki że jest niewypłacalna.Wystawiasz faktury tu brak przelewów.Popracujesz kilka tygodni zobaczysz co się dzieje i sam uciekniesz bo za darmo nikt nie będzie pracował.A w tym czasie znów przyjdzie ktoś nowy i tak tam się kręci.

Edyta
@Dino

No to kiepsko jak są tego typu problemy. Ile nie zostało Ci wypłacone? Udało Ci się odzyskać pieniądze?

Beny

Ludzie uważajcie!!!!! Trzymajcie się z daleka od tych (usunięte przez administratora) Ukraińcy w Polsce mają lepsze warunki niż to co tam nazywają hotelem pracowniczym,za który płacisz wcale nie mało. Jedziesz do pracy a traktują cię jak gorszego sortu parobka gdzie sami nie mają pojęcia co trzeba zrobić. Faktury wystawia się co tydzień i ......tyle,bo pieniędzy raczej się nie spodziewaj. Największym skurwys***wem jest jednak to , że to inni polscy pracownicy tej firmy ściągają kolejnych, mamiąc obietnicami dobrze płatnej pracy.Sami je**biąc bez poczucia jakiejkolwiek godności,bo szkoda wracac,bo może jeszcze zapłaci albo rzuci część żebyście mogli być jeban*mi Rockefellerami jak wrócicie do domu . I nie wiem komu bardziej powinno być wstyd - belgijskiemu oszustowi czy wam naiwne Polaczki.

Arturo

Chciałbym ostrzec wszystkich Polaków przed wyjazdem do tej firmy. Warunki mieszkalne tragiczne. Pokoje które miały być jednoosobowe nie istnieją. Trzeba spać po dwóch, do tego brak drzwi. Dojazd do pracy ponad 60 km. Na rozmowie mówią że zapewniają transport do pracy a na miejscu że trzeba jechać autobusem. To co obiecują przed wyjazdem nie pokrywa się z rzeczywistością. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika.

KORO
@Arturo

Mam okazję wyjechać tam.Proszę coś więcej o pracy w tej firmie

@KORO

Ciekawa bym była czy faktycznie skorzystałeś z tej okazji i jakie warunki się okazały? Bo jak to wszystko czytam to się zastanawiam czy trafiają tu tylko niezadowolone osoby czy o co chodzi. Skąd mieliby mieć jeszcze chętnych?

Dino
@Marta

Witam to proponuję pojechać popracować i się pani sama przekona.

Riko

Na tą firmę trzeba uważać! Szefostwo nie wypłaca pieniędzy. w mieszkaniu nie ma nic oprócz prądu i wody najgorsze jest to że ten człowiek nie odpowiada na wiadomości negatywne opinie można też znaleźć na ich stronie producenta ????

Andre

Warunki do spania fatalne .wystawiłem fakturę, trzeci miesiąc i nie mam przelewu, oczywiście zero kontaktu.Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Addhome group - Waregem

• Jak się pracuje w Addhome group?

Zobacz opinie na temat firmy Addhome group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addhome group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Addhome group