Opinie o BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Zawiedziony Nowy wpis

Pracowałem tam na początku było ok ale później coraz gozej miałem bardzo mała stawkę za godzinę 13zl niie szło za to się zato utrzymac praca bardzo ciężka na brukach narobiłem się za pięciu bo ukraince nie chcieli pracować i się obiijali potem mnie zwolnili tak że zostałem bez pieniędzy ani odprawy ani zasiłku nic a umowę miałem na stałe.

Mateusz Nowy wpis

Nowoczesna i bardzo szybko rozwijająca się firma. Atrakcyjne warunki oraz nieformalna kultura pracy przeplatają się z profesjonalnym i miłym zespołem.

ZAUFANY INSTALATOR Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem.Szybki i łatwy kontakt błyskawiczna realizacja produkty swietnej jakości

Jaki jest wkład kierownictwa BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Myślę, że to dość oczywiste patrząc na poniższe komentarze. Firma z super atmosferą, motywującą i energetyzującą - duże tempo = wsparcie całego zespołu.

Pracownik Nowy wpis

Praca z "Bi Energy" to czysta przyjemność ! Profesjonalizm, zaangażowanie i pełne wsparcie - tego można się spodziewać podczas współpracy. Polecam ????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Natalia

Firma BUD-INVEST energy jest idealnym miejscem dla kreatywnych i pełnych zapału ludzi ,niesamowicie pozytywny zespół i miła atmosfera dają motywację do działania :)

Jakub

W firmie panuje świetna atmosfera! Współpracownicy najlepsi z jakimi miałem w życiu do czynienia. Jako pracownik Bud-Investenergy czuje że jest to miejsce w którym każdy by mógł się rozwinąć w branży OZE.

Artur

W dzisiejszych czasach ciężko o uczciwą propozycję pracy. Przyznaję, że firmy wiele oczekują dając niewiele w zamian. W przypadku Bud Invest Energy jestem pozytywnie zaskoczony. Kontakt od samego początku bardzo profesjonalny. Rozmawiałem z Panią od HR (Pani Ania). Pomogła mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. zawsze można się do niej dodzwonić i porozmawiać z duża kulturą konwersacji. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w formie grupowej (online i osobiście). Daje to poczucie mniejszego stresu gdyż jest czas na przemyślenie odpowiedzi. Zresztą bardzo stawiają na rozwój i współprącę w wielu przestrzeniach branży OZE ale też nieruchomości. Mogę z czystym sercem polecić firmę. Czekam na kolejne spotkanie i mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do ich grona.

GRZEGORZ

Jeśli Firma z którą się dobrze współpracuje ,to znaczy że to dobra Firma. BUD-INVEST ENERGY

Marieta

Świetna firma, fachowe podejście do klienta - terminowość i rzetelność.

Bardzo polecam współpracę z Bud-Invest Energy! Przemiły, wspierający zespół. Firma daje wiele możliwości rozwijania się - co sprawia, że mamy jeszcze więcej chęci do pracy.

Alicja

Firma mocno rozwijająca się, bardzo dobra atmosfera panująca w zespole, pełna energii i gotowa podejmować kolejne wyzwania :) Dzięki licznym szkoleniom, nie stoimy w miejscu, stawiamy na samorozwój! Polecam prace w Bud Invest Energy!

Weronika

Firma z szybkim tempem rozwoju. Miła atmosfera w pracy dzięki zgranemu zespołowi, atrakcyjne warunki pracy. Polecam pracę w Bud Invest Energy.

Radek

Firma biegnie do przodu - bardzo dynamiczny rozwój. Powiększający i wpierający się zespół. Dużo energii :)

Kinga

Praca w Bud Invest Energy to czysta przyjemność. Codziennie nowe wyzwania, pomysły i ich realizacje to coś co buduje w pracownikach same pozytywne emocje i chęci do działania. Zespół jest zgrany a atmosfera pracy mega przyjemna :)

Firma Bud-Invest Energy Sp. z o.o. to znakomita hurtownia OZE. Z czystym sumieniem polecam współpracę. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie od samego początku współpracy. Cały zespół z doświadczeniem, który jest w stanie stawić czoła każdemu wyzwaniu. Polecam!

Diana

Zaczynając współpracę z Bud-Invest Energy można się pozytywnie zaskoczyć :) To miejsce dla tych, dla których priorytetem są wsparcie zespołu, dobra atmosfera, atrakcyjne warunki i rozwój. Potwierdzam, że dobrej energii tutaj nie brakuje - to naprawdę dodaje skrzydeł.

Paulina

Fajna Firma z energicznym zespołem pełnym pomysłów. Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się dzięki szkoleniom i poszerzaniu oferty, wsparcie Szefa oraz reszty zespołu wprowadzają przyjazną atmosferę :)

Grzegorz

Polecam pracę w Bud Invest Energy. Jeśli szukasz wyzwań i dobrego wynagrodzenia to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Ciekawa praca z wyzwaniami i fajnym zespołem.

Potwierdzam, firma mocno rozwijająca się przez co jest ogrom możliwości, nowych wyzwań - ale też jasno podzielony podział obowiązków. Na pewno ogromnym plusem jest panująca atmosfera, wsparcie zespołu jak i przełożonych i samego Szefa.

Magda

Firma rozwija się bardzo szybko, co daje sporo możliwości. Otwarty i wspierający zespół. Tempo jest spore, ale dobra energia niesie każdego :) + dobra atmosfera + wspierający szef i zespół + zarobki + możliwości rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BUD-INVEST ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ