Opinie o New Era Development w Czeski Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie New Era Development. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie New Era Development o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Era Development w Czeski Cieszyn

Sami wiecie kto!! Nowy wpis

Miałem nie pisać żadnych opinii, ale skoro firma łamie zasady, to ja też je złamie. Pracowałem tam rok z hakiem, na początku bardzo się zobligowałem oraz bardzo starałem by wypaść jak najlepiej z uwagi na to że to była moja pierwsza praca w sprzedaży, niestety zapał został szybko zgaszony przez dziecinne szefostwo. Przez rok czasu było mi powtarzane że robię super robotę, lecz po zwolnieniu nie dostałem nawet rekomendacji, mimo statystycznie dobrych wyników sprzedażowych. Ta firma to nie wiem czy korupcja czy prostytucja szefowych ale była Patrycja, która po 2 tygodniach siedzenia i nic nie robienia została szefem... W 100% zgadzam się z moją poprzedniczką, która pisała powyższą opinie. Firma działa pół legalnie, z uwagi na leady oraz niebotyczny procent ze sprzedaży, co stawia cały projekt pod znakiem zapytania w kwestii uczciwości. Dobrym szefem jest Pan Bogdan, natomiast wydaje mi się że nie do końca jest świadom tego co robi, i dla kogo. Stanowczo odradzam pracę w NED, chyba że jesteś zawodowym kłamcą/oszustem lub po prostu nie masz sumienia i serca. Powyższa opinia jest szczera ale napisana ze względu na złamanie warunków na którę się umówiłem z szefem Bogdanem.

Ex

Nie idź jeśli: Nie masz doświadczenia w sprzedaży (brak szkoleń) Nie stać cie żeby pracować kilka miesięcy za podstawę (10-14 tyś koron) Nie masz własnej bazy klientów (mają beznadziejne bazy z pół legalnego źródła) A tak po za tym to wolne bez problemu, brak testów na covid, brak obiadów i dofinansowań do dojazdów. Praca 8.30-17.30 w między czasie 3 przerwy (2x10min i 1h). Pracuje tam ok 5 Polaków i robią kasę jak wcale. Projekt ok ale jest wiele zastrzeżeń np. Brak jakichkolwiek informacji w internecie co bardzo utrudnia sprzedaż. Dodatkowo brak kompetencji w zarządzaniu... Pytajcie a odpowiem wchodzę raz na jakiś czas.

obecny pracownik Nowy wpis
@Ex

Ponieważ pracuje w tej firmie i wiem że to co napisał mój poprzednik to nie prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o New Era Development - Czeski Cieszyn

• Jak się pracuje w New Era Development?

Zobacz opinie na temat firmy New Era Development tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

New Era Development