Opinie o K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa w Żagań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa?

Wiecie, czy K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jack Nowy wpis

Jak ostatnio pracowałem to wszystko nawet jak wyjazd delegacja i wyszło jazdy 500 km to i hotel płacili żeby kierowca był zawsze wypoczęty , super firma , kontakt z szefem i szefowa znakomitym żałuje ze odeszlem od nich

Czy K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa organizuje staże dla studentów?

Jan Nowy wpis

Dla wszystkich staż ponieważ nie wypłaca należnych pieniędzy nazwał bym to wolontariat bardziej

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa?

Jan

Oczywiście kierowcy cały czas jeżdżą to i pic się chce

Izabela
@Jan

Wodę oczywiście? ;p A zdarzyło się może, żeby kogoś na piciu alkoholu w trakcie trasy złapano?

@Izabela

Niby się zdarzało , ale nie widziałem osobiście to nie napisze , natomiast kierowcy mogą pic z rozpaczy ponieważ pan Michał zapomina płacić za wykonana prace …

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Brukarz, operator minikoparki, pomocnik fizyczny.?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Witam, ja również zostałem (usunięte przez administratora) na początku tankowałem sam ale pasażerowie ostrzegali mnie przed Michałem ze jest oszustem więc zażądałem karty tłumacząc że mnie nie stać żeby codziennie tankować za 300zl dostałem i po tygodniu gdy pojechałem tankować okazało się że karta jest pusta i na dodatek tydzień wcześniej inny kierowca miał ten sam problem i Pan Michał miał przyjechać zapłacić ale oczywiście tego nie zrobił gdy zaczolem dopominać się o pieniądze przestał odbierać więc ja przestałem jeździć i zaczęły się groźby że mam natychmiast auto odstawić i nałoży na mnie karę 1500 zł +100zł za każdy dzień, powiedziałem im że mogą odebrać auto i odrazu wypłacić zaległe pieniądze to straszyli mnie policją i sądem. Masakra nie polecam.

Mirek
@Marcin

Proponuje razem podać do sądu jako pozew zbiorowy

@Mirek

Czekam do 20.08 jeśli nie zapłaci jestem za

@Marcin

Ok może więcej osób się zbierze to zbiorowy pozew zawsze lepiej wyjdzie

@Marcin

Witam. Wszystkich była właśnie pani Karolina po auto i za 5000 tys. Kilometrów zaproponowała mi 135 zł wypłaty sprawę podaje do sądu. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt telefoniczny mój numer telefonu to 795793340. Jutro zgłaszam też ich firmę do urzędu skarbowego.

@Marcin

Zbierajmy się wszyscy (usunięte przez administratora) przez pana Michała i załóżmy sprawę w sądzie

Alwinex
@Mirek

Również zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 3000zł

Jak długo ta firma będzie ma rynku , prosze wszystkich którym nie oddał pieniędzy o info , jak razem się zbierzemy to o mamy szanse odebrać poprzez legalny sąd kase , zgłosić trzeba do PIP , ZUS ,US , sanepid wszędzie gdzie się da , myśle ze dotrze to tez do firmy z Warszawy i zerwie z nim umowę

M

Ja również poszkodowany. Sprawa jest już w sądzie.

Jasio

Najlepszych przyjmują odrazu , a to taki co za swoje pieniądze tankuje , serwisuje auto i nie potrzebuje wypłaty

Małgorzata
@Jasio

Nie wiem czy dobrze rozumiem, przyjmują tych co dokładają własne pieniądze do auta? I jak to jest z tymi wypłatami, nadal są takie problemy ze można nie otrzymać wypłaty?

Jasio
@Małgorzata

Z tego co wiem to dużo osób szuka sposobu żeby spotkać właścicieli firmy żeby otrzymać wypłatę , z moich informacji wynika ze nie bardzo są wypłacalni

@Małgorzata

Ludzie zgłaszają się do sądu z pozwami o zapłatę. Z tego co wiem to jeden już wygrał. Moj pozew również jest w sądzie. W pierwszym miesiącu wypłata była, w drugim problem.

Jan

Awansu ? Zależy jak długo stać Pana na tankowanie i naprawy auta za własne pieniądze i nie otrzymywanie wypłaty ….

Pan Andrzej

Zdecydowanie nie polecam pracy u państwa zdanowskich , (usunięte przez administratora) nic wiecej, jak ktos lubi jezdzic zadarmo ( oczywiscie za swoje pieniadze na paliwo to tylko u nich

@Pan Andrzej

Coraz więcej osób zostało oszukanych przez pana Michała i jego spółkę , może podany do sądu razem

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa? Chętnie zatrudniają?

Miro

Tak tylko nie płaca za wykonana prace , prosze poczytać opinie , nie jestem jedyny który tak twierdzi

Kierowcalubuskie

Przestrzegam przed współpraca z panią K i Panem Michałem. Jeździłem 2 miesiące, pierwszy miesiąc wypłata była, z druga już problem, tankowanie za własne pieniądze, brak wypłaty. Umowa zlecenie nie zgloszona do ZUS. Zgłoszenie do Pip już zrobione. (usunięte przez administratora) kłamcy i (usunięte przez administratora)

@Kierowcalubuskie

Jakaś szansa żeby razem zgłosić te firmę ?

WagaWtocław
@M

Mam takie same doświadczenia,chętnie dolłączę do innych (usunięte przez administratora),aby zgodnie z prawem odzyskać od tego (usunięte przez administratora)pieniądze

@WagaWtocław

Myśle ze zbierze się pare osób do tygodnia i wtedy razem zgłosimy do właściwych instytucji i niestety sąd chyba pozostaje ponieważ firma od której on dostaje zlecenia nic z tym nie robi , ale myśle ze jak pare osób którym jest winny kasa się zbierze to w legalny i zgodny z prawem sposób mozne te sprawę załatwić

@Kierowcalubuskie

@M

Jestem za tym idzie razem do sądu

M

Potwierdzam brak wypłaty naciąganie żeby tankować za swoje pieniądze , nawet przelewy potrafią zrobić takie ze nie dochodzą na konto żeby odwlec płatność , Zgłoszone do właściwych instytucji i do firmy na S ….od której dostaje dużo zlecen z Warszawy może to pomoże ukrócić jego działalność

P
@M

To prawda że to (usunięte przez administratora) Dziwi mnie tylko że firma z Warszawy czyli SAWA TAXI udaje że nic się nie dzieje. Można by się zastanowić czy też coś z tego mają? Panie Krystianie może już czas oczyścić imię firmy?

Opóźnienia w płatnościach

Ilu osobom jesteście winni kase ? Tu znalazłem 3 oprócz mnie Paragony za tankowanie za swoje , przelew które nie są wysyłane a pokazują ze niby poszły , wymyślanie różnych problemów a służy to tylko żeby nie wypłacać kasy

M

Brak zwrotu za paliwo - tankowanie za swoje a potem miał oddać

Pawel

Przestrzegam przed współpraca z tymi ludźmi, brak wypłat, tankowanie za swoje (oddam Ci jutro), rozwalone auta, które później każą Ci naprawiać.. Zalosne

@Pawel

Cześć jakaś szansa żeby razem zgłosić w/w firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa - Żagań

• Jak się pracuje w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa?

Zobacz opinie na temat firmy K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.M. Zdanowscy Karolina Skorupa
  • Przyjaciół Żołnierza 9 lok. 4