Chefs Culinar Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Chefs Culinar Sp. z o.o.

Ko wiskitki

Witam Pracuje od kwietnia i uważam ze jest Ok Stawki Ok , kasa się zgadza. Czytałem opinie poniżej i stwierdzam ze troszkę bzdury piszecie niestety. Nie ma whiskey w kranie ale jest fajnie zależy od podejścia . Koledzy chyba nie robili na magazynie gdzie normy są ponad ludZkie lub poprostu są strasznie leniwi i liczą na kasę za siedzenie na fajce i narzekanie do wszystkich jak kolega A.L z TK ????nagusów szybka się pozbędą o zostaną ludzie chcący pracować a wtedy i Ukraina nie będzie potrzebna. Ja polecam bo uważam ze im dłużej tym lepiej to będzie wyglądało i będzie coraz to więcej kasy.

Kenzo
@Ko wiskitki

A ty nie jesteś pseudo liderem, który pracę zaczyna od kawki i żarcia za biurkiem?? Weź się w końcu za robotę

Panda
@Pracuś

Pracuś Ty pewnie jednym z tych co więcej czasu byś siedział na przerwie.... jest robota do wykonania to ja robię.... ile ci jest potrzebne tej przerwy? normalne zgłaszasz się do lidera i idziesz. (usunięte przez administratora) czy duży magazyn gdzie są pewne wymagania. Mnie puścili na KO TS nie narzekam z dnia na dzień lepsze czasy mam co pewnie się przełoży na lepsze premie jestem na szkoleniu i tak to traktuje cały czas się uczę. Mój drugi magazyn i tu jest wszystko jasne chcesz pracować i pracujesz dostajesz premie. Ściemniacz w regałach nie będziesz miał maja systemy i będą Cię sprawdzać. Tu nie (usunięte przez administratora)nikogo. Zgłosiłeś UŻ 5 minut przed praca to -50 % premii ja zgłosiłem na wieczór ze nie dam rady przyjść na rano zmienili mi grafik bez uż z tym się nie spotkałem wcześniej u poprzedniego pracodawcy. Można się dogadać. Mi się podoba jak to ruszy wszystko będzie dobrze taka mam nadzieje. Po trzech tygodniach pracy jestem na tak.

Maniek. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jakie są zarobki w chefs culinar na stanowisku magazynier?.

Czy pracodawca Chefs Culinar Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krzychu Nowy wpis

Widze że nie ma nowych i aktualnych wpisów. Szkoda chciałbym wiedzieć jakie są teraz zarobki na stanowisku magazynier.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Magazynier

Na początku strach. Osoba rekrutująca kawał chłopa, poważny. Na koniec rozluźnienie uśmiech....

Na jaki okres szukasz pracy. Co wiesz o firmie. Perspektywa na następny rok. opisz swoje stanowisko/obowiązki u ostatniego pracodawcy. Dlaczego chcesz zmienić prace,

kandydant

Jakie zarobki w magazynie najniższa czy trochę lepiej W biurze pewnie trochę lepiej pewnie ale chyab duża rotacja?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Chefs Culinar Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pawel

Raczej nikt Ci nie odpisze. To jakieś chore forum na którym niczego nie można się dowiedzieć. Byłem na rozmowie rekrutacyjne i kierownik sam stwierdził że jest duża rotacja. Powód. Nie podał. Praca w święta, pół przerwy trzeba dopracować, obcinanie premie za urlop na żądanie , dużo drugich zmian. Zarobki? Nie ma szału.

Robert

Czy ktoś może mi podpowiedzieć? Czy w przypadku braku pracy ,firma wysyła na postojowe?

Osoba
@Robert

Nie ma czegoś takiego jak postojowe. Na magazynie cały czas jest co robić.

Robert.
@Osoba

Na prawdę? Doszły mnie słuchy że jak nie ma pracy to są przestoje. A jaka jest pensja magazyniera?

Ukraina

Ukrainki w spedycji czy to prawda?

Kandydatxox

Witam, widziałam ostatnio ogłoszenie o pracę w tej firmie na magazyn .. z rozmowy dowiedziałam się że tylko 2 zmiany ..wypowie się ktoś kto pracuje w takim systemie ? Czy weekendy są wolne ? Czy to tygodniówki na 12,14,18 ? Jak z wynagrodzeniem i nadgodzinami ? Praca że skanerem po strefie i suchej i na mrożonkach ? Czy każdy dzial ma swoich pracowników ?

@Kandydatxox

Nikt ci nie odpowie. Ja tyle pytań zadalem i nic. Wiem że grafik jest różny. Nawet w niedzielę. Za święta doplacaja 200 zł brutto. Też byłem na rozmowie. Wypadła dobrze, jednak musiałem zrezygnować z przyczyn spraw rodzinnych.

Robert

Ciezko co kolwiek dowiedzieć się na tym forum od pracowników. Domyślam się że częsta jest rotacja w chefs culinar. Dowiedziałem się również że w przypadku braku pracy, zakład wysyła na postojowe.

Pytajacy_ER

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu śledzę portale z ofertami pracy i już kilkukrotnie napotkałem się na aktywne ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds Wsparcia Zakupów do Wiskitek. Coraz mocniej zastanawiam się nad aplikowaniem na to stanowisko. W związku z tym, być może jest tu na forum osoba która pracuje w tym dziale i podpowie mi m.in. czy język angielski jest bardzo potrzebny w codziennej pracy na tym stanowisku, jak wygląda atmosfera między pracownikami, czy w przypadku ewentualnych problemów człowiek jest zdany sam na siebie czy raczej staracie się sobie pomagać? Być może ktoś pamięta i również podpowie w jaki sposób przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Z góry dzięki za każdą odpowiedź! :)

Ryplay

Kierowcom dają wolne za nadgodziny

Kierowca

Wielka firma dysponująca ogromnym kapitałem oraz dużym obrotem rocznym a nie mają nawet zaplecza aby kierowca mógł skorzystać z prysznica żenada i kompromitacja brak śmietników na terenie firmy szok i niedowierzanie

marian
@Kierowca

Wy kierowcy to na każdej firmie gdzie jesteście to oczekujecie pryszniców, kuchni czy bóg wie jeden co jeszcze i to oczywiście za darmo. A co firmę ma obchodzić to czy kierowca ma się gdzie wykąpać? Przecież to nie ta firma jest twoim miejscem zatrudnienia... Kierowca ma podjechać na rozładunek/załadunek i jechać sobie... Z wymaganiami to do swojej firmy transportowej żeby wam coś organizowała, a nie wymagania do firmy która nic wam dłużna nie jest, przyjeżdżacie tu ciężarówką do pracy więc skupcie się na niej.... Ci kierowcy to wszystko by już chcieli wszędzie, oczywiście najlepiej za darmo :)

Maniek.

Witam, mam pytanko. Czy to prawda że jak nie ma pracy to zaklad wysyła na postojowe? Ile placą postojowego i w jakim okresie to jest kalendarzowym?

Mlody
@Maniek.

Postojowe tys nie pracował na magazynie gdzie zawsze jest praca

Maniek.
@Mlody

Rozwiń trochę swą wypowiedź. Chce pracować, a nie siedzieć w domu. Słyszałem od kogoś że jak nie ma pracy to firma wysyła na postojowe.

Kuta

Praca wymagająca poświęcenia 80 procent swojego czasu dziki grafik . Magazyn wydawało by się że jest duży ale to tylko pozory pełno UK którzy pędzą jak szaleni nie zważając na bezpieczeństwo praca generalnie przyjemna polecam w szczególności dla ludzi młodych gdyż jest to ciekawa forma nauki logistyki .wiele ciekawych rzeczy nauczyłem się w tej firmę atmosfera miła. pracownicy pomocni . Dla osób zniechęconych z powodu wymagań w ofercie pracy ,nie brać pod uwagę tego co tam jest napisane ,tylko przyjść i popracować a okaże się prostę

Kukulka
@Kuta

Dziki grafik nie spotkałam się…

Nie łaska odpowiedzieć?

Jakie są zarobki jako operator wózka?

@Tomek

Zapraszamy po więcej szczegółów dotyczących stanowiska operatora wózka widłowego pod numerem telefonu 507 805 861 lub pod adresem e-mail : rekrutacja@chefsculinar.pl

@Chefs Culinar Sp. z o.o.

czy o kazde stanowisko mozna napisac i dopytac o szczególy ?

@Karolina

Tak oczywiście, staramy się jak najwięcej informacji dotyczących obowiązków umieszczać w ogłoszeniach, ale jeśli Kandydat ma wątpliwości to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Maniek
@Chefs Culinar Sp. z o.o.

Czy są u państwa przyjęcia do pracy na stanowisko magazynier

Pracys
@Tomek

Maniek

Ile zarabia magazynier netto?

Ryszard
@Maniek

Pytasz bo chcesz tu aplikować? Myślę że wysokość zarobków zależy od twojego doświadczenia. Pracowałeś już jako magazynier?

Michu
@Ryszard

Na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki?

@Ryszard

Pracuje na magazynie od dwudziestu lat. Chce dowiedzieć się jak jest u was .

@Ryszard

Mam doświadczenie. Pracuje na magazynie już 20 lat. Chce dowiedzieć się jak jest u was.

Bw

Jak wam się pracuje na stanowisku kierowcy C? Podwykonawca też widzę potrzebuje. Jaka może być różnica między jednym a drugim?

Ona

Hej, Jak wygląda praca w ten firmie na stanowisku kontrolera ds jakości? Jakie są możliwości zarobków?

Irena
@Ona

Pytasz o premie i awanse czy podstawę?

Zostaw merytoryczną opinię o Chefs Culinar Sp. z o.o. - Wiskitki

• Jak się pracuje w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chefs Culinar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Chefs Culinar Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chefs Culinar Sp. z o.o.