Opinie o damans dak b.v (Firma zamknięta) w Tilburg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie damans dak b.v (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie damans dak b.v (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o damans dak b.v (Firma zamknięta) w Tilburg

Major

Praca nie jest lekka a tempo poprostu ogień wiec jeśli nie masz siły lub wytrzymałości to nawet nie próbuj. Kasa zawsze na czas

Ja Nowy wpis
@Major

Popieram

Joanna

Bardzo zainteresowały mnie wasze opinie o firmie, zwłaszcza jeden wpis, w którym ktoś napisał, że przez dwa lata pracy w firmie odłożył na własne mieszkanie. Z waszych opinii wynika, że praca do łatwych nie należy, no ale w końcu nic łatwo nie przychodzi. Możecie podpowiedzieć na jakie zarobki można tu liczyć jeśli się jest dobrym i odnajduje w tej pracy? Pisaliście o tygodniówkach. Ile za tydzień, za ile godzin?

Damian
@Joanna

Zapomnij. Pozytywne opinie tutaj jak i na Google wystawiają dziewczyny z biura lub są o to proszę i pracownicy. Naklepiesz dużo godzin katorżnicza praca No tam ciagle i ciagle mało. Faktury płaca po terminie, gdzie i tak maja czas do 30 dni. Za każdym razem coś innego, bo szefowa miała katar, bo ktoś kto miał to sprawdzić ma wolne. Tobie czekającemu na pieniądze oczywiście nikt nic nie powie, masz czekać i tyle. Totalny brak szacunku dla pracownika. Zreszta o tym świadczy ogromna rotacja pracowników, niekiedy po kilkadziesiąt osób w mieisiacu się przewija

Zuzanna Nowy wpis
@Damian

To co piszesz brzmi serio fatalnie, aż trudno w to uwierzyć. Kilkadziesiąt osób w miesiąc to jednak niezbyt dużo? Nie przesadziłeś z tym? Taka rotacja to tylko bezsensowne koszty są :/

Tak Nowy wpis

Bo to prawda

Wanda Nowy wpis
@Damian

A wiesz z czego wynikają te opóźnienia w płatności faktur tak naprawdę, bez tych wymówek jak katar?

Roman

Chcę napisać swoją recenzję. Praca nie jest łatwa, ale w zasadzie dla każdego jest inna. Jeśli chodzi o pensję, nie ma problemów z wypłatą. wypłacane co tydzień. zespół jest dobry. kierownictwo jest lojalne wobec pracowników. brygadziści są wymagający, ale bardzo lojalni i profesjonalni.

Przem
@Roman

Nie jest tak maja najdłuższy terminy płatności a i tak się spóźniają

@Przem

Ale wynagrodzenie wypłacane jest w systemie cotygodniowym? A jak inne aspekty? Ekipa jest raczej zgrana?

Zuzanna

Ale wiadomo skąd to się w ogóle bierze? Bo powód to już dawno chyba powinni zlokalizować u siebie, co nie?

Ludzie nie porywajcie się na to. Lepiej zarobić parę groszy mniej w innych firmach. Niesamowity wiatr, deszcz, znajomego folia ciągnęła po dachu kilka metrów. 12 tirów pakietów izolacji, przepychanej ręcznie w zawrotnym tempie po całym dachu. (usunięte przez administratora) Nie polecam, trzymajcie się z daleka.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie damans dak b.v (Firma zamknięta)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You
Kaczor

Praca nie dla każdego ,panowie co używają kosmetyczki niech sobie daruja .Aby dobrze zarobić trzeba dobrze (usunięte przez administratora) , to oczywiste. Wypłaty co tydzień , co do centa i na czas . Nawet po zakończeniu współpracy POLECAM

Faktycznie nie oczekują tam żadnego doświadczenia?

Pytam

Faktycznie nie oczekują tam żadnego doświadczenia?

Twardy

Moim zdaniem praca jest wymagająca ale za to dobrze płatna. W ciągu dwóch lat zarobiłem na swoje własne mieszkanie. Prawda jest taka ze żeby w życiu zarobić trzeba się narobić.????Nikt nie płaci za darmo. W biurze pomagają ze wszystkimi dokumentami od a do z. Praca dla ludzi którzy chcą coś w życiu mieć.

ciekawski

Ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Damans Dak b.v? jak wypłacalność firmy? Nadgodziny są dodatkowo płatne? Normalne tempo pracy czy praca dla silnych i niezbyt bystrych?

darek
@ciekawski

kasa zawsze na czas, pierwsza wypłata możliwa już po 1 tyg., można szybko dostać podwyżkę nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, czas pracy nie jest unormowany - jednego dnia pracujesz 10h, drugiego dnia 12h, trzeciego 11h itp jest zajazd, brygadziści ganiają, praca dla odpornych fizycznie i psychicznie

• Jak się pracuje w damans dak b.v (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy damans dak b.v (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w damans dak b.v (Firma zamknięta)?

damans dak b.v (Firma zamknięta)