Rsp-Gastro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

05.02.2024 03:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

RSP-Gastro jest właścicielem marki Burak Dieta, świadczącym usługi cateringu dietetycznego, który oferuje różnego rodzaju diety pudełkowe. Dostarczamy diety do blisko 2000 miast i okolicznych miejscowości w każdym regionie Polski.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

Marka Burak Dieta powstała w maju 2020 roku, ale jako zespół jesteśmy związani z gastronomią już od ośmiu lat. Przed wybuchem pandemii, jako spółka RSP-Gastro, zajmowaliśmy się dostarczaniem obiadów do firm. Zebraliśmy w tym czasie cenne doświadczenia pracy w branży gastronomicznej oraz stworzyliśmy zgrany i wykwalifikowany zespół. Lockdown i wprowadzenie pracy zdalnej spowodowały, że firmy, którym dotąd dostarczaliśmy posiłki, zdecydowały się na zakończenie współpracy z nami. Musieliśmy podjąć decyzję o zmianie modelu funkcjonowania, żeby sprostać nowym wyzwaniom. Wtedy pojawiła się myśl, która kiełkowała w naszych głowach już od dawna i stała się naszym marzeniem – catering dietetyczny. Ten kierunek dał nam możliwość kontynuowania tego, co umiemy robić najlepiej, czyli dostarczania zdrowych i zbilansowanych posiłków. W ciągu dwóch miesięcy stworzyliśmy nową markę, Burak Dieta, która obecnie oferuje bogaty wybór diet dla każdego oraz dostarcza posiłki na terenie wszystkich województw.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

W związku z rozwojem naszej firmy, prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska: kierownik biura, koordynator biura, koordynator ds. projektów, pracownik biura obsługi klienta, zastępca szefa kuchni, pomoc kuchenna.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

Za rekrutacje w naszej firmie odpowiada dział HR. Wszyscy nasi kandydaci są weryfikowani pod kątem doświadczenia zawodowego, oczywiście według kryteriów dla stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Wstępną rozmową rekrutacyjną jest kontakt telefoniczny z kandydatem. Jeśli dany kandydat spełnia nasze oczekiwania, zapraszamy go na spotkanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, rekrutacja obejmuje jeden lub dwa etapy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

Naszym kandydatom proponujemy dzień próbny w celu zapoznania się ze stanowiskiem pracy, na które rekrutujemy. Oczywiście dodatkowo każdy zatrudniony pracownik przechodzi wstępne szkolenie na danym stanowisku.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Rsp-Gastro Sp. z o.o.ikona wywiad

Naszym pracownikom proponujemy szkolenia – mają one charakter zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Kucharka

Fajna praca w fajnej firmie która stawia na rozwój. Polecam

Księgowa

Polecam firmę RSP-GASTRO. Mili ludzie, fajna atmosfera.

Pracownik Kuchni

Polecam pracę w tej firmie. Pracuje praktycznie od samego początku. Na kuchni jest wspaniała atmosfera. Szefowa Kuchni jest wyrozumiała z bardzo dobrym podejściem do ludzi. Jeżeli coś potrzebujesz zawsze służy pomocą. Z umową o pracę też nie ma problemu. Ci co piszą że trzeba tyrać tam jak (usunięte przez administratora) to chyba nigdy się pracą nie schańbili. Tu jest wszystko pilnowane i nie ma pracy po wyżej 40 godzin tygodniowo. Jeżeli chodzi o biuro to zawsze jesteś tam mile widziany. Z paniami z biura mozna zawsze szczerze porozmawiać. Wlasciciel zawsze uśmiechnięty też zawsze znajdzie czas żeby z każdym szczerze porozmawiać. Powiem tak że w moim odczuciu negatywne komentarze piszą osoby które nie mogą pogodzić się z tym że straciły tak fajną pracę bo coś przeskrobały, a przez te 3 lata mojej pracy tam takich osób nie brakowało, bo nikt tam za darmo pracy nie stracił.

Pracownik xxx

Trafilam do tej firmy parę miesięcy temu. Jedyne co mogę powiedzieć na 100 %, ze doceniają pracowników, którzy poświęcają się dla pracy i ja lubia. Bardzo fajna atmosfera.

To już chyba widzę powód tych naborów na Managera Marketingu po tej ostatniej opinii. po jakim czasie w praktyce przechodzi się już na umowę o pracę i to najlepiej na stale? Po opisie widzę ze przysługuje zlecenie na początek ale nie wiem ile trwa

Manager marketingu Nowy wpis

Pracowałam w firmie przez rok. Ogromna możliwość rozwoju, uczestnictwo w fajnych projektach a przede wszystkim piękna przygoda. :) Z uwagi na zmianę moich planów życiowych, nasze drogi się rozeszły, ale polecam pracę w tej firmie, bo atmosfera jest bardzo na plus. :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów! :) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy firmy. :)

Pracownica

Pracuje w firmie Burak Dieta, należącej do RSP Gastro od kilku miesięcy. Nie mogę powiedzieć złego słowa :) od samego początku zostałam ciepło przyjęta, każdy jest przyjazny i pomocny. Mam możliwość rozwoju. Nigdy nie zostało mi odmówione wolne, gdy go potrzebowalam. Zdecydowanie polecam!

@Pracownica

A na jakim stanowisku pracujesz i czym się zajmujesz? Czy masz umowę o pracę?

@Pracownica

Ano, mnie podobne rzeczy interesują względem tych zadanych pytań ale również to czy grafik jest elastyczny i czy można pracować na część etatu?

A na jakie stanowisko aplikujesz?

@Pracownica

Oooo dla mnie to plus, że jest tu jakąs szansa na rozwój. Mnie tu ciekawi stanowisko koordynatora projektów akurat. Wgl kto decyduje czy dany pracownik dostaje np. szkolenie (bo ja tak rozumiem ten rozwój?), przełożony, szef firmy czy osoba z kadr? Chodzi o to, jak pracownik chce właśnie iśc na kurs czy coś, to do kogo się z tym zgłasza.

Hej, fraza o rozwoju widzę, że pojawiła się teraz niedawno ale także z parę miesięcy temu ktoś już go podkreślał. A możecie więcej o nim napisać? w jakim zakresie można się w zasadzie rozwinąć? Teraz chociażby kierowników biura szukają, mnie jednak daleko z kompetencjami do tej funkcji. co natomiast ze specjalistą ds. Social Media? Czemu poszukują kogoś już od początku stycznia?

Byłam kiedyś zaproszona na rozmowę w sprawie pracy przez Menadżer Biura i Kierownik Biura, te panie na wstępie nie odpowiedziały mi nawet dzień dobry tylko wskazały palcem gdzie mam wejść.. (Identycznie zachował się właściciel którego spotkałam w budynku). Rozmowa a raczej jednostronny wywiad (bo Pań nie interesuje co druga strona ma do powiedzenia) przebiegała z takim samym brakiem szacunku, nie patrzono mi nawet w oczy. Negatywne opinie zatrudnionych wcale mnie tu nie dziwią. Zero szacunku nawet na wstępnej rozmowie do potencjalnego pracownika.

Rekrutowały mnie osoby które kompletnie nie znały się na rekrutacji. Główne zainteresowanie czy zgodzę się pracować na umowę zlecenie za najniższą krajową (usunięte przez administratora). Całość wynagrodzenia w wysokości pensji kasjera w Biedronce (z tym ze kasjer ma umowę o pracę i odprowadzane pełne składki).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

diablo

Kiedyś wszystko płacili 10, teraz pensja jest 10, a premia 20. No i jeżeli 10 wypada w sobotę lub niedzielę to wypłata jest w poniedziałek

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

Jakiś czas temu byłem na rekrutacji, Rozmowa przebiegła w porządku. Na rozmowie pytali o doświadczenie zawodowe i o znajomość Excel. Mili ludzie.

@Kandydat

I co dalej? do jakiego okresu czasu masz teraz zapowiedziany jakiś feedback w tym zakresie? I stopień tego Excela zdradzisz? Bardziej zaawansowane moduły czy funkcja SUMA i tym podobne oraz tabele przestawne wystarczą? :D

Ile osób pracuje teraz na umowie na nieokreślony? Zastanawiam się na podstawie tego poprzedniego wątku gdzie pisali, że jak są dwie umowy to jednak na rok się je przedłuża… dlaczego? wcześniej były z tym jakieś problemy gdy ktoś od razu przechodził na te na stale? Widziałam tez zapytanie co do pracy jako kierownik biura. Są jeszcze jakieś inne wyższe stanowiska do wyboru?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat pracy jako kierownik biura? Pojawiło się ogłoszenie chciałbym wiedzieć czy aplikować, jaka panuje tam atmosfera? Jakich zarobków można się spodziewać?

@Kandydat

O, widzę, że nie tylko ja to widziałam. Ok. Ja tez mam pytania czy kierownik biura jest zobowiązany do jakiegoś dress codu? Można normalnie, luźno się ubierać, czy jednak styl ma być biznesowy, taki mocno elegancki?

K.

Dzień dobry. Pojawiło się ogłoszenie na pracownika biurowego. Ktoś jest w stanie coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak wygląda praca?ile osób jest w zespole? Jaka pensja i umowa?

@K.

Umowa o pracę. Zarobki do 4.500zł netto. Byłam na rozmowie. Bardzo mili ludzie.

@Mirosława

Od razu, pierwszego dnia otrzymuje się umowę o pracę? 4500 netto? To jest podstawa + premia? Jeśli tak, to w jakiej kwocie jest podstawa? I dostała Pani pracę?

Prawda
@K.

Nie, nie od razu. Najpierw harujesz na zlecenie a potem jak masz szczescie to ci przedłuża, albo po drodze oszukaja.... taka prawda. nie wierz w zadne premie.

@K.

Umowa zlecenie 3miesiace i potem umowa o pracę. Tak zostałam w pracy. Podpisałam umowę o pracę.

Małgosia
@Mirosława

To brzmi całkiem spoko. A po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę czy stawka jest stała już? Następna umowa już na stałe czy przedłużają np. o rok?

@Małgosia

Dwie umowy napewno są przedłużane co rok. Jest szansa na podwyżkę, szefostwo jest otwarte na rozmowy.

Maria

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo fajna atmosfera. Ludzie spoko.

Helena
@Maria

To spoko a o którym stanowisku mowa? Widziałam, że był wątek o stanowisku biurowym ale chyba ktoś juz się załapał, bo nie widze w ofertach. Jeśli biurowy miał stawkę 4,5 tys to ile mogłaby dostać obecnie młodsza księgowa? właśnie szukają

K.

Za najniższą krajową? Taką informację podali podczas rozmowy, że będzie najniższa krajowa + premia czy to wyszło w praniu?

Kucharka

Fajna praca w fajnej firmie która stawia na rozwój. Polecam

Księgowa

Polecam firmę RSP-GASTRO. Mili ludzie, fajna atmosfera.

Byly pracownik

Jeśli ktoś nie sprawdza się i nie wykonuje swoich obowiązków należycie to o czym w ogóle mowa ;) najlepiej miec pretensje do kadry zarzadzajacej a tak naprawde trzeba popatrzec na siebie i jak sie wykonywalo dana prace :) z doswiadczenia z tej firmy wiem, ze nikt nie zostaje zwolniony dlatego że nie chcial sie komus podporzadkowac tylko najwyczajniej w swiecie ktos sie nie sprawdzil i nie ma sensu szukac winy w innych :)

Wiolkadan.

Co to są za brednie?? Ewidentnie,, śmierdzi tu jakaś własną nienawiścią. Szefem kuchni jest właściwa osoba, która nie tylko spełnia funkcję menadżera, ale jest kucharzem z prawdziwego zdarzenia. Nie tylko możemy ja podziwiać, ale zawsze możemy zwrócić się do niej o poradę i co jest najważniejsze wiemy, że te Nasze prośby nie zostaną bez,, echa,,.

Pracownik Kuchni

Czy firma Rsp-Gastro Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Rsp-Gastro Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 20 czerwca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Rsp-Gastro Sp. z o.o. - Radziejowice-Parcel

• Jak się pracuje w Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rsp-Gastro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rsp-Gastro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rsp-Gastro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rsp-Gastro Sp. z o.o.