Opinie o LTTM Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LTTM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LTTM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LTTM Sp. z o.o. w Warszawa

Ania Nowy wpis

Interesuje mnie stanowisko jako Sales Manager, mam spore doświadczenie i szukam czegoś w tej branży. Czytałam, że wynagrodzenie składa się z podstawy plus nieograniczonego systemu prowizyjnego. Jako nowozatrudniony pracownik jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w pierwszych msc pracy? Jeżeli chodzi o pracę hybrydową jest jakiś warunek pojawiania się w biurze? Jak to wygląda w praktyce?

były pracownik Nowy wpis
@Ania

Praca z biura w poniedziałek i w środę. Co do wynagrodzenia, to zależy jakie masz doświadczenie i ile uda Ci się wynegocjować. ;) Jeśli chodzi o prowizję to masz budżet kwartalny do wyrobienie jak wyrobisz 70% lub 90% to masz dopiero wypłacaną kasę i tu też masz konkretny % za wyrobienie budżetu.

Martysia Nowy wpis
@były pracownik

Ja znalazłam to ogłoszenie jako archiwalne, ale chcę spróbować wysłać papiery. Jak bardzo można negocjować, jest jakaś górna granica? Podaj kwotę, jaką można zgarnąć za te 70% wykonanego budżetu, bo jestem ciekawa czy to fajne pieniądze, czy tylko kilka stówek :)

SP

Najbardziej nieprofesjonalna rekrutacja jaką doświadczyłem. Zostałem poproszony o umówienie spotkania 30-minutowego drogą telefoniczną. Na pierwszą jego próbę Pani Oliwia zadzwoniła spóźniona 20 minut, poproszona o przygotowanie następnego terminu zaproponowała termin oddalony o 7 dni - tym razem w wyznaczonym terminie nawet nie zadzwoniła.

Kandydatka
@SP

Potwierdzam. Zaznaczyłam w kalendarzu godzinę 10:00. Jak piszę to mamy 10:25 i cisza, nikt nie zadzwonił jeszcze. Dla mnie takie spóźnialstwo to brak szacunku dla drugiej osoby.

Gabi
@Kandydatka

Ooo no to coś w tym jest, skoro już kolejna osoba została tak potraktowana. Daj znać czy się ostatecznie w ogóle odezwali, bo też rozważam tutaj pracę i nie wiem czy warto w ogóle aplikować. Jeszcze przeczytałam tutaj o nadgodzinach, że są prawie codziennie - ktoś wie czy na rozmowie o pracę informują w ogóle o dużej ilości nadgodzin ?

Kandydatka Nowy wpis
@Gabi

Nadal cisza. Skoro już na tym etapie jest brak szacunku dla drugiej osoby, to nie chcę chyba wiedzieć jakby to wyglądało w pracy.

Poszukuję pracy na stanowisku Księgowa. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Księgowa. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą LTTM Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Maja

Nie wiecie czy firma będzie szukać kogoś nowego jako Sales Manager? Bo tylko starą ofertę w necie widze. Jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? I czy rekrutacje się poprawiły, bo widzę po opiniach tutaj że na to narzekacie?

Sepleniak
@Maja

Naprawdę nie polecam! Jesli masz możliwość omijaj firmę szerokim łukiem. Praca po godzinach to norma i standard. Życie prywatne na dalszym planie bo musisz byc dla firmy. Nie wspomnę juz o kadrze menadżerskiej, która jest fatalna. Jak mawia klasyk ryba psuje sie od głowy.

Teresa
@Sepleniak

Ile tych nadgodzin w skali miesiąca wpada? Można z nich zrezygnować czy raczej przymus? Są one płatne czy może do odebrania później?

Manager
@Teresa

Nadgodziny są codziennie, zapomnij o odbieraniu a tym bardziej o płatnych???? Urlop jak będziesz miała/miał w spokoju to juz sukces.

Ewelina
@Manager

Uopminaliscie się o te nadgodziny? Na jakiej umowie jest praca? Dają tu szansę na umowe o prace?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LTTM Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Senior Account Executive?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Osoba która już odeszła :)

Zarząd ma pracowników za nic, liczą się tylko wyniki i kasa. Masa nadgodzin, zero jakichś benefitów, nawet atmosfery bo kilkadziesiąt osób odeszło. Firma nie ma nic do zaoferowania poza zajeżdżaniem się na projektach. Nic nie jest zmieniane, bo prezesa ludzie po prostu nie obchodzą, jak odejdą to zatrudni następnych którzy się wypalą i też odejdą.

kandydat

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja. Na zadanie kwalifikacyjne poświęciłam kilka godzin (jest rozbudowane) i przez 1,5 miesiąca bez odezwu - ani feedbacku, ani informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji. W styczniu sama napisałam do niej maila, zasłoniła się urlopem i udzieliła informacji, że jednak wybrali innego kandydata. Brak szacunku dla kandydatów i ich czasu. Pewnie wewnątrz firmy jest podobnie.

Ania Ryczkowska
@kandydat

Cześć, przepraszamy, że nie otrzymałaś żadnej odpowiedzi na wiadomości. Proces rekrutacji nie powinien tak wyglądać. Dziękujemy, że zwróciłaś na to naszą uwagę. Przekazaliśmy tę informację do naszego działu HR i zrobimy co w naszej mocy, żeby usprawnić proces rekrutacji.

Najbardziej nieprofesjonalny proces rekrutacji w jakim kiedykolwiek brałam udział. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o LTTM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LTTM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LTTM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

LTTM Sp. z o.o.

LTTM Sp. z o.o.