endriu Nowy wpis

dzwonilem dzisiaj do biura im podziekowac i mowilem ze bede ich polecac kazdemu! Jechalem z wieu posrednikow, ale takich super ludzi to nigdzie nie poznalem i nie mieli na mnie wyje****. Teraz przyjechalem na chwile do Polski, ale biuro mieli zamkniete, trzeba sie umowic, no tak jeszcze pandemia, nie pomysllem, a chcialem osobiscie im podziekowac. Wyslali mnie do Niemiec pod Frankfurt i megaaaaa spoko. Pracownicy o dziwo pomagali, zadnych nieprzyjemnosci, zadnych problemow, wstaje rano do roboty, robie swoje, wracam i mam spokoj. Mieszka sie wsrod normlanych ludzi, wynajmuja pokoje, mieszkania a nie jakies hotele robotnicze. No bylem w szoku. Jeszcze raz bardzo dziekuje! Bede ich wszedzie polecac, naprawde nie spodziewalem sie! Niby tylko posrednik co wysyla do innych firm a bardzo pomocni i fajni!

Aga Nowy wpis

Bylam w nimi na borówce. Ogólnie to Pani z biura bardzo pomocna, miałam problem teraz z rozliczeniem rocznym bo byłam rok temu w velno a i nie dostalam jarografu. Nie było problemu zadzwonić i poprosić bo się okazało że mi wysłali mailem na stary adres a ja nie mam już tam dostępu. Największy minus że nie mieli jedynek i musiałam być z jakąś młodą dziewczyną w pokoju co cochwile wyłaziła i wlazila. I rezerwy. Zdarzało Zdarzało że pracowałam 3 dni. Pomóc z biura ogólnie Ok, a praca jak wszędzie tylko się toba interesują

Wyjeżdżam w piątek Nowy wpis
Kandydat
@Aga

Właśnie jadę od nich w piątek na borowke i szukałam opinii ale to faktycznie mówią wszystko że może nie być godzin, mogą się zmieniać sortownie ale jednak nam gwarantowali że będziemy mieć wspólne zmiany z chłopakiem i zakwaterowanie.

Tez byłem na borowce Nowy wpis
@Aga

Pracowałem z dziewczyna tam do października i teraz znowu chcemy w sierpniu po wakacjach wyjechać. Podnieśli wynagrodzenie? Bo jednak tygodniówki były słabe, ale przynajmniej pracowaliśmy i nie siedzieliśmy na rezerwie ani jednego dnia, ale może dlatego ze ja byłem operatorem. Tygodniówki max wychodziły 300-320€ ale tez byłem operatorem, dziewczyna dostawała mniej tak z 280, czasem było więcej ale jak były nadgodziny a te tylko w sierpniu były na początku i trochę we wrześniu. Zakwaterowanie spoko, chyba dobrze trafiliśmy. Ogólnie nie mogę narzekać oprócz wynagrodzenia. No i czasem były długie dojazdy do pracy, a najgorzej z pracy, czasem trzebalo czekac do godziny aż inni skoncza. W sumie to była nasza trzecia agencja i nigdzie nie narzekaliśmy, jak się jedzie do pracy to się będzie zadowolonym. Tutaj chyba najbardziej pomagali i najwiecej mówili o pracy a nie rzucanie jakimiś danymi i kazanie się zdecydować w ciągu godziny, bo tak wszyscy robią, dzwonią i chcą od razu decyzji. Ja polecam i nie będę szukać dalej. Pojedziemy w sierpniu znowu

Nata

Wrocilismy teraz z Niemiec i mielismy problem z kontem, bo niemoglismy otrzymać przelew na stare konto i nie było problemu. Z koordynatorem ciezko było sie skontaktować, albo nie odbierał albo Pisal na SMS i ta sprawa by sie ciongla i bylibysmy bez pieniedzy, ale zadzwoniłam do biura i bez problemu rekruter pomogl mi zmienic konto i wszystko przyszlo. To sie ceni, nie wypnom sie na ciebie tylko jak z czlowikiem normalnie, ja wiem, ze to tylko posrednik, ale jednak nam pomogli to zalatwix a tak jak bylam na recyklingu pod berlinem to inna agencja mnie zlalala i nic nie dalo sie zalatwic a byl problem z meldunkiem i podatkiem a tutaj wszystko ok. Obiecalam, ze jeszcze pojade we wrzesniu z nimi

arek99
@Nata

a jak w niemczech? wiecej sie da zarobic? ile tam mialas?

@arek99

Jakies 1100 za pierwszy miesiac i teraz 1200 to bylo na miesie, ale tam juz sie praca konczy, ale na stronie maja prace na mrozni, ale ja sie tam niezdecyduje, dopiero we wrzesniu moze cos beda mieli lepszego

Jedzie ktoś do Hagi?
Kandydat

Mam wyjechać po 1.06 do Hagi na sortowanie, pracuje ktoś?

@Jedzie ktoś do Hagi?

Byłam rok temu w lipcu z koleżanką w Venlo. Miałyśmy pokój dwuosobowy i ogólnie było ok. Jak co to odezwij się na asikora161@gmail.com to powiem ci więcej.

@Jedzie ktoś do Hagi?

Jedz, nie zastanawiaj sie, bedzie ok a nawet jakby ci sie niepodobalo to firma ci pomoze to naprawde dobry posrednik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arek99

Przyjechalem z dziewczyna na sortownie w kwietniu. Bez szalu - bez nadgodzin po wszystkich kosztach mamy po jakies 280 EUR, ale bylismy na to gotowi, bo rekruter sam mowil, ze nie bedzie obiecywal wiecej, w sumie liczylismy ze bedzie jeszcze mniej, bo mowil, ze ludzie mieli na solarisach nawet 220 euro i to mi sie podoba, ze nie przekonywano nas, tylko wylozono kawe na lawe jak wyglada na miejscu, ze nie obicuja niewiadomo czego, mowia szcrzerze i od razu czlowiek wie gdzie jedzie i co bedzie robic bez niespodzianek. Mowiono nam, ze nas moga rzucac po zakladach, ale jeszcze tak sie nie stalo, na razie jest duzo godzin i dobrze sie pracuje i to na pierwsza zmiane. Pokoj jak wszedzie, przynajmniej nie na domkach, jedynie daleko do pracy, jakies 20 minut a czasem jak sie czeka na innych to do godziny. Chcemy jeszcze do konca sierpnia pracowac, ale szczerze jak mam powiedziec to wole, zeby mi ktos powiedzial jak jest na miejscu naprawde a nie cisnie ludzi w ciemno bez zadnej informacji a potem zdziwko - przyjezdzaly do nas osoby z innych agencji i nie wiedzialy o wlasnej poscieli, koldrze, poduszce, nie wiedzialy, ile beda zarabiac, albo mowili, ze ktos im obiecal 400 euro tygodniowo i cuda na kiju. A tak to my na spokojnie przyjechalismy, wszystko sie zgadzalo z tym co rekruter mowil i robimy. Teraz jak sa nadgodziny to da sie zarobic wiecej niz nam mowili. Ja polecam takie agencje sie ceni, co nie nawijaja makaron na uszy tylko mowia jak jest.

anka88

Byłam z koleżanką rok temu w lipcu w Venlo na borówkach. Pokoje dwuosobowe, super koordynator - akurat był nowy p. Paweł. Zero problemów z wypłatami, rozliczeniami, solarisami. Wszystko było ok. Kokosów nie było, raz dostawałam 220, raz 350, raz 270. Raz byl mega przestoj i chyba wtedy bylo cos kolo 170. Mi sie tam podobalo i w tym roku tez jedziemy do pazdziernika, akurat przed rokiem akademickim. Jak na sezonowke to polecam! Pani z biura tez dbala o to, bysmy wszystko podpisaly. Maja takie broszurki z wynagrodzeniem, zdjeciami pokojow, wynagrodzeniem. Naprawde bardzo fajne. My juz trzeci raz wyjezdzalysmy do Holandii i zapytalysmy o godziny, jak to wyglada i Pani z biura nie kolorozywala, ze bedzie zawsze duzo godzin. Powiedziala szczerze, ze raz bedzie 40, raz 35, moze byc nawet przestoj, nie obiecywala nic. Jedyny i to duzy minus to oczywiscie zakwaterowanie. Pokoje ok, lodowka nawet tam byla, ale ludzie nie sprzataja po sobie, czesto zalegaly naczynia, imprezy do 2-3 w nocy. Ja nie wiem jak ci ludzie do pracy wstawali. Jak ktos by chcial jakies zdjecia z firmy, naszego pokoju to piszcie na asikora161@gmail.com

anka88
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Uppeo S.C. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uppeo S.C.