Perfect Team Marcin Kaszta

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Perfect Team Marcin Kaszta

MARKUS HUTTEL

Do "Gabriela ".Jeśli ma jechać przez tego Markusa to bądź pewna że nie wypłaci mu wszystkich pieniędzy,dowie się po jakimś czasie że np :rzekomo nie posprzątał w pokoju i odebrano mu 1/4 Wypłaty.Albo wyśla go na urlop który mu się należy a po 2 dniach dowie się że powinien być w pracy .Bodajże to S2Personal lub temppersonal .Omijać z daleka

@MARKUS HUTTEL

Argument z pokojem i tym, że nie został posprzątany zaciekawił. Pytanie tylko czy to rzeczywiście znajduje się w jakiejś umowie? jest to w ogóle bardziej szczegółowo opisane? Zastanawiam się za co jeszcze ewentualnie mogą sobie policzyć i maja przy tym podkładkę

Czyli podstawą jest umowa? jak sobie dobrze ja spiszesz to nie będzie w zasadzie w niczym problemu o ile będziesz przy tym dobrze pracować? bo jeśli tak to ile jako elektryk w miesiąc się zarobi (dodam, że mam 6 lat stażu)? jest sens z takim doświadczeniem jechać? Widzę bo wpisach, że są osoby o większym

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Perfect Team Marcin Kaszta? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 4 stycznia

Hajniolowski Nowy wpis

Zanim gdzie kolwiek bedziesz jechal podpisuj umowe na umowie miej napisane jako kto jedziesz i oni maja dać ci na bilet niema tematu że oni ci zwrucą czy coś. Nie daj sobie wmowic ze pracownicy sami dojezdzaja do pracy na miejscu albo coś takie cos nie ma miejsca nigdzie ja akurat żle wspominam chwilową przygodę z tą firmą jak juz umyli ręce z tych ich wszystkich niedociagniec to mi napisal kozaczek ze jestem(usunięte przez administratora) do pracy a mam 43 lata i mam25lat pracy udokumentowane a taki smieszny ktos mnie oszukal i jeszcze ma czelność sie odzywać jezdz sprawdz ale wszystko na miejscu dopni na ostatni guzik jak masz jakies pytania pytaj odpowiem pokaze foto itp

Z ta kasą to serio tak piszecie? Ja to wolałbym być pewny wypracowanych zarobków. z tym wysyłaniem na urlop po cichaczu to czy faktycznie tak mieliście? Jak to rozwiązać by się na to nie nadziać? Po prostu spodobała mi się wstępnie ta oferta dla pomocników mechanika / montera. Był ktoś już tam w Nenzing? Warto?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Perfect Team Marcin Kaszta spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
hajniol81

Witam nie polecam banda (usunięte przez administratora)wysłano mnie do Austrii do oracy kazali zaplacic za bilet po przyjezdzie wywiezli na inny adres mialem być Ślusarzem a chcieli spawacza dom (usunięte przez administratora)wszystko obsikane (usunięte przez administratora)zero ogrzewania. Dzwoniac kazdy umywał rece Pan Marcin to jeden wielki (usunięte przez administratora)a jakis Smieszny basztyl z biura powiedzial bezczelnie daj pan sobie jaką chce opinie nie interesuje mnie to omijac szerokil łukiem ktos chetny wysle foto itp nie polecam (usunięte przez administratora)

Gabriela

Tobie też nie wypłacili wynagrodzenia? Mój chłopak chce tu wysłać cv na stanowisko operatora :< Coś jeszcze jest nie tak, oprócz tej niewypłacalności? Bo piszesz o kombinowaniu. Byłabym wdzięczna za info, facetowi ktoś polecił tu pracę — jakiś znajomy znajomego. Dobrze by było mieć konkretne argumenty, bo nie wiem, czy tak łatwo go przekonam, żeby jeszcze przemyślał decyzję o przyjęciu się dwa razy:/

Jak widziałam ogłoszenie na stanowisko Operator Żurawia w internecie to tam wymagają nie tylko prawa jazdy kat B to jeszcze chcą własny transport. Ale to chodzi o własny transport tam do pracy za granicę? Czy chodzi o transport codzienny do pracy z miejsca zamieszkania? Chociaż właśnie kwatery firma załatwia?

Xxxx

NIE POLECAM! , agencja obiecywała , mówiła różne rzeczy które okazały się na miejscu nie prawdziwe. Odnośnie zjazdów do Polski Pani która sama zaczęła się gubić w tym co mówi przekazała że będzie zjeżdżać co 4 tygodnie na tydzień prawda była inna , okazało się że nadgodzin w pracy nie ma soboty okazały się uzupełnieniem tygodnia więc traktowane jako normalny dzień pracy , nie poinformowali mnie o tym że ta praca jest praca sezonowa , wyjechałem 1000km i po 3 miesiacach mnie zwolnili bo skończył się sezon. Wysyłają do agencji Austriackich firma "krzak" gdzie kompletnie nie utrzymują kontaktu z pracownikiem , problem z uzyskaniem ubezpieczenia po 2 miesiacach nie mogłem pójść do lekarza bo nie miałem aktywnego. O zwolnieniu przypadkiem dowiedziałem się od właściciela mieszkania no agencja nie raczyła mnie poinformować. Problem z wyslanieniem pasków z wypłaty, a jak w końcu dostałem to brak konkretnych danych jakby ktoś to napisał na " kolanie" ostrzegam przed nawiązaniem z nimi umowy , będę Ci wszystko mówić abyś przyjechał. Dramat Komentarz Pana na temat tego że jest problem z kontaktem z agencją Austriacka skomentował, że :" oni problemu z nimi nie mają, pieniądze nam wysyłają " koniec tematu było. Na temat ,że chciałem uzyskać kopie ubezpieczenia od agencji Austeiackiej powiedziała nam Pani z agencji polskiej " że jesteśmy śmieszni, że chcemy kopie "

Nickxx

bart

. Stawki poniżej płacy minimalnej (niezgodne z prawem), do tego własny samochód i 280 euro na 2-3 osobowe zakwaterowanie w pokoju. w Polsce sie bardziej opłaca pracować.

Samanta
@bart

Nie rozumiem jak mogą płacić poniżej minimalnej. Jak sam mówisz jest to niezgodne z prawem, więc raczej nie mogliby takiej kwoty wpisać na umowie. Jaka dokładna stawka jest? Przed rozpoczęciem pracy inaczej ustalenia wyglądały? Te 280 euro to miesięcznie, tak? Jakieś jeszcze koszty trzeba wziąć pod uwagę?

Marzena

Hej, szukam informacji czy firma jest rzetelna. Mąż chce wyjechać do pracy, żeby trochę więcej grosza wpadło. Najbardziej interesuje go oferta dla pracownika produkcji, dają 15€/dzień dodatku do zakwaterowania. A czy pomagają w znalezieniu mieszkania? Bo jest to wyjazd długoterminowy, więc hotele raczej odpadają :P A może ktoś wie ile wychodzi za zakwaterowanie miesięcznie, żeby sobie policzyć ile zostanie czystego zarobku? Jak oceniacie kontakt z koordynatorami?

Już jest krętactwo bo ten kto ma trochę pojęcia o przepisach austryjackich to wie jaka jest najniższa krajowa na danym stanowisku a dietę to jest państwowy dodatkowy dodatek!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Team Marcin Kaszta - Krzyżanowice

• Jak się pracuje w Perfect Team Marcin Kaszta?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Team Marcin Kaszta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfect Team Marcin Kaszta?

Perfect Team Marcin Kaszta