Opinie o INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Ok

Ludzie którzy naprawdę znają się na swojej robocie jak mało kto. Bezproblemowy montaż, dobra cena i duża korzyść dla Klienta. Dostosowują się do Klienta i jego potrzeb.

Olav

Jak najbardziej warto im zaufać. Od samego początku czułem się jako Klient że zadbali o każdy szczegół i wszystko obyło się bez problemów i komplikacji. Montaż paneli bardzo sprawny zgodny z tym na co się umówiliśmy.

Luki

Wszystko zaprojektowane bezbłędnie – od projektu po montaż. Wykonali taką instalację jakiej potrzebowałem na podstawie przeprowadzonego audytu. Polecam

Sebastian

Profesjonaliści w pełni znaczeniu tego słowa! Polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Byqu

Robota jak robota, nie ma co narzekać. Jest ok

Vito

Polecam, świetne panele. Sprawdzają się w 100%!

Planujemy zakupić panele w tym roku. Okolice Wrocławia, myślicie ze Inenergy to dobry wybór?

@Marek

Mam panele od nich i jest wszystko ok

ZDECYDOWANIE NIE

Nie

LazioFan

Tak, to dobry wybór

@ZDECYDOWANIE NIE

Niby czemu? Uargumentuj jakoś, co ci nie pasowało?

LazioFan

Polecam, jasna i konkretna oferta

Damian

Świetne panele. Do tego pomagają z całą papierologia.

Koza

Jest spoko. Ciekawa oferta, dobry kontakt i fachowy montaż.

Remek

Polecam!

Damian

Panele ok, wszystko zgodnie z ustaleniami

Myślę że wiele firm mogłoby się od nich wiele nauczyć. Nie tylko jeśli chodzi o panele, ale również o kontakt z Klientem. Dobrze podeszli do całego projektu. Z montażem też nie było kłopotów bo wszystko tak jak ustaliliśmy, tak było.

Robert

Rzetelnie, profesjonalnie, komfortowo, polecam.

@Robert

Zgadzam się, u mnie podobnie

Polecam dobra firma, b dobre panele szybka obsługa, fajna ekipa montująca

Chikker

Wszystko zamontowane w terminie który ustaliliśmy z przedstawicielem firmy. Montaż odbył się bezproblemowo.

Leszek

Co do realizacji nie mam zastrzeżeń. Wszystko zrobione fachowo i w dobrej cenie.

Damian

Fachowość i profesjonalizm to cechy którymi się kierują. Wszystko ogarnięte kompleksowo. Zero problemów.

Bardzo dobra firma, świetny kontakt. Monterzy przesympatyczni. Nie spodziewałam się ze zakres usługi jest aż tak szeroki. Firma po prostu wypruwa wszystko i montuje nowe.

O

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 26 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 255 ocen.

INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ