Opinie o Pro Elektrotechnik sp. z o. o. w Syców

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro Elektrotechnik sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pro Elektrotechnik sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Elektrotechnik sp. z o. o. w Syców

Czy w Pro Elektrotechnik sp. z o. o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ala
@Adam

Ale to pracownicy mają jakąś stałą pensję, czy pracują na akord? Bo zmyliło mnie Twoje stwierdzenie - "robisz mało, mało zarobisz". Czy może chodzi o to, że jak się starasz, to możesz liczyć np. na jakąś premię i przez to lepszy zarobek? :-) Rozjaśnij, proszę.

Mateusz Nowy wpis

profesjonalna, solidna firma. polecam w 100%

Jakub

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinie, ludzie w tej firmie pracują po 3, 4 lata biorą pensje i nie narzekają, dopiero jak później narobią (usunięte przez administratora) we firmie i się zwalniają to wypisują żałosne komentarze. Szkoda was. Dla mnie firma spoko, jak chce urlop, dają urlop, nigdy nie ma problemów, tylko faktycznie jak jest coś do dokończenia to musimy zostać, ale to zrozumiałe.

@Jakub

To rzucasz trochę inne światło na pracę w tej firmie. W sumie dobrze, bo zawsze mówię, że warto poznać opinię kilku osób. W każdym terminie możesz wziąć urlop? Pytam, bo ja w poprzedniej pracy miałem tak, że musiałem się dostosowywać do innych. Tu na nikogo patrzeć nie trzeba?

Jerzy

Urlop można wziąć kiedy się chce, zawsze idą na rękę z wolnym żeby wszystkim pasowało

@Jerzy

O to świetnie. Nawet jak się bierze dwa tygodnie np. w wakacje to tez nie trzeba wcześniej wpisywać się w grafik żeby naraz wszyscy pracownicy nie poszli na wolne?

Rafał Nowy wpis

polecam serdecznie. profesjonalna, solidna firma :)

Jak wogole wypłaca. Na początku były wypłaty ale później już należało się domagać często po czasie i nigdy nie zgadzało się zaczęli wymyślać jakieś kary

Jakie kary? Masz na myśli finansowe żeby oberwać z wynagrodzenia? W umowie była o tym mowa czy to takie ustne ustalenia szefa jak zauważy coś co mu się nie spodoba? Jak duże były opóźnienia z przelewami? Kilka dni czy dłużej?

Byly pracownik

Pracowalem w czasach gdy firma szla na reke i wyplacala wynagrodzenie na czas lub w zaliczkach zwolnilem sie bo wszystko sie.zmienilo. szef to buc ktory nie ma.pojecia o tej pracy

Wypłata zawsze na czas, jest 10 to 10 na konto. Nigdy nie było żadnego problemu. Ci co partaczyli swoją pracę mieli problemy później z pieniędzmi, Ale to tylko i wyłącznie ich wina, bo kto chce płacić za (usunięte przez administratora) robotę?

Mery
@Adam

Czyli jak się chce pracować, to wszystko jest ok? To, że pensja jest 10 na koncie to powinien być standard, napiszesz może, czy płacą porządnie? Jesteś zadowolony z wynagrodzenia i warunków? Przyjaciel chce tu aplikować, nie jest zbyt internetowy, robię mały research na temat firmy;)

@Mery

Zapłacą tyle ile faktycznie wypracujesz. Robisz mało, mało zarabiasz. Przecież tak jest wszędzie. Kto ci zapłaci kupe forsy za nic nierobieni? moim zdaniem stawki są uczciwe

Polacy to takie Świnie! już wiele osób tutaj nie pracuje a dalej będą wypisywać bzdurne komentarze. Firma płaciła każdemu nawet za (usunięte przez administratora) robotę, a ci narzekają. No ale co, niektórzy to nawet na magazyn się nie nadawają do sortowania śrubek

Ala Nowy wpis
@Adam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pro Elektrotechnik sp. z o. o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy SAMODZIELNY KSIĘGOWY (m/k) (101)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Koordynator ds. szkoleń / HR
Adams Group
logo firmy Blacharz/ślusarz samochodowy, warsztat
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Sycowie
Syców
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Pro Elektrotechnik sp. z o. o.?

firma niewypłacalna. Szef to cham i (usunięte przez administratora) radzę uważać

(usunięte przez administratora) i kłamią . Nie polecam pracy z ta firma. Nie płaca na umowie . Przestrzegam przed praca z tymi ludźmi

Bożena

Serio pod stołem? A ile jak już?

Bizmesmen
@Bożena

Na pewno nie 100, czy 200 zł... Ale tutaj to krótka historia o tym jak ze szczytu można spaść na samo dno.

@Bizmesmen

Chyba nie do końca rozumiem? Chodzi o zwolnienia?

Czy w Pro Elektrotechnik sp. z o. o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak.

Nie polecam firmy.Firma jak wszystko idzie dobrze to płaci ale jak już ktoś im nie zapłaci nie zobaczycie juz (usunięte przez administratora).Unikajcie tej firmy logistyka jest beznadziejna ,ciężko się o cokolwiek doprosić i problemy mnożą się cały czas.

Bożena

Jak to nie płacą, przecież umowa ich chyba zobowiązuje? A co z tym biurem, że masz do nich problem?

,,,
@Bożena

Niby jest umowa ale nie chcą płacić unikają rozmowy a biuro to totalne dno nie idzie się wcale dodzwonić a jak odbiorą to kierują do innego działu

,,,
@Bożena

No po prostu nie chcą płacić ciągle się wymiguja a co do biura to nie idzie się wcale dodzwonić a jak się dodzwoni to gdzieś kierują do innego działu porażka nie polecam tej firmy

@,,,

A do jakiego działu kierują i co na tym dziale mówią w takim razie?

Odradzam współpracę z tymi... Jedna z gorszych firm. I jest ryzyko że można robić za darmo.

Iza
@Anonim

Czemu tak uważasz? Możesz rozwinąć?

Nowicjusz

Witam Mam zamiar się zatrudnić w tej firmie a ale po przeczytaniu tych opini to zaczynam mieć wątpliwości dlatego prosiłbym o szerszą wykładnię tematu co do warunków i samej pracy Pozdrawiam i czekam na nowe wpisy

Krystian
@Nowicjusz

Firma nie jest rzetelna firmą. Bardzo dużo jest dobrych relacji do momentu podpisania umowy. Wszyscy którzy mieli wiedzę i umiejętności odeszli zostali tylko ci którzy nie mają szansy się.nigdzie zatrudnić ponieważ nic nie potrafią. (usunięte przez administratora)

@Nowicjusz

Witam serdecznie, niektóre opinie niestety musiały zostać usunięte przez administratora platformy GoWork ze względu na naruszenie regulaminu. Chciałabym poinformować, że większość negatywnych opinii jest niezgodna z prawdą. Firma jest wypłacalna, każdy z naszych pracowników otrzymuje pieniążki na czas, a współpracuje z Nami ponad 30 pracowników. Na dzień dzisiejszy mamy budowy w paru miastach w Niemczech, na każdej z nich jest od 4-10 osób. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do firmy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, meilowego albo do odwiedzenia naszego biura.

Rado

W firmie jest fajna atmosfera. Praca w prawdzie jest wyzwaniem, ale jest bardzo satysfakcjonująca. Wszyscy są mili. Kierownik jest w porządku. Płacą terminowo. Ja jestem zadowolony.

Wszystko jest super atmosfera pieniążki na czas i miła współpraca ale to wszystko jest na początku im dłużej będziesz pracował i poznasz nowe firmy i innych ludzi dowiesz się że byłaś wykorzystany i oklamany. I postanowisz odejść wtedy zostaniesz w tym miejscu co inni ze zła opinia i bez pieniążków.

Pracujemy tutaj zespołowo. Każdy stara się pomagać drugiemu. Ja jestem nowym pracownikiem, ale chłopaki mnie powoli wdrażają. Można się tutaj nauczyć wielu nowych rzeczy. Jest fajna atmosfera.

W tej firmie liczy się zdanie pracownika, dlatego lubię tutaj pracować. Praca jak praca, ale swoje zarabiam i jestem zadowolony.

Panie Nikodemie. Przez tego Adama ma Pan same problemy. Czy już nie najwyższy czas aby go zwolnić?

Firma kombinuje z przelewami i składkami. Praca nie zawsze z elektrykami nie można się od nikogo nic nauczyć lub zrobić dobrze pracę bo nikt nic nie potrafi osoby liczą się na sztuki

Rafal

Jak można być zadowolony z takiego systemu i płatności są jedyne 2 opcje pracownik z Polski który za ukladanie pasjansa zbiera kasę albo kabel który dostał ciut lepsza stawkę za podpieprzanie innych brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Elektrotechnik sp. z o. o. - Syców

• Jak się pracuje w Pro Elektrotechnik sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Elektrotechnik sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Elektrotechnik sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro Elektrotechnik sp. z o. o.