Rosega Sp z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosega Sp z o. o.

ADRIAN SKO Nowy wpis

Pracuję u nich na 2 zleceniu, wszystko przebiega ok, wypłata za faktury na czas, szczerze polecam współprace z firmą Rosega z Opola

Adrian009 Nowy wpis

Pracuję u nich już na drugim zleceniu, bardzo fajna praca, bardzo dobra komunikacja z Panią w biurze, wypłaty za wykonaną pracę są na czas. Serdecznie polecam współpracę z firma ROSEGA z Opola.

Piotr Nowy wpis

Witam polecam ta firmę.W biurze bardzo miła Pani wszystko co mówi to prawda, bez oszukiwania pracuje tu i jestem zadowolony. Mieszkanie super pieniądze na czas.Nic tylko pracowac

Piotr Nowy wpis

Dobra firma W biurze miła Pani a co najważniejsze niema oszukiwania. Tak jak jest ustalone przed wyjazdem to na miejscu niema rozczarowania. Mieszkania w bardzo dobrym standardzie.Stawki naprawdę dobre POLECAM

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACA DLA PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE w firmie Rosega Sp z o. o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Marek

też polecam tą firmę. Pracuję już na trzecim projekcie od nich jako murarz. Firma godna polecenia- wysyłają na pewne roboty, mieszkania zawsze spełniają godne warunki. Pieniądze na czas, dają też zaliczki.

Wiesław

Pracuję od dłuższego czasu w firmie Rosega wszystko co obiecują to się zgadza wypłata jest zawsze na czas mieszkanie jest super i blisko do pracy. Teraz mamy 5 minut spacerkiem.

Adrian_85

Pracowałem dla tej firmy i są wypłacalni na czas, dobre stawki, fajni współpracownicy i budowy. Na samozatrudnieniu wszystko w porządku i dobrze ogarnięte. Polecam bo sam znowu czekam na wyjazd.

Karol

Pracowałem w zeszłym roku 4 miesiące w tej firmie na szalunkach w Monachium. Wszystko było zgodnie z obietnicami. Przyzwoite stawki i pieniądze były wypłacane zawsze na czas. Fajne warunki mieszkaniowe. Czekam na kolejny wyjazd z tej firmy (podobno ma coś ruszyć w połowie marca).

Zostaw merytoryczną opinię o Rosega Sp z o. o. - Opole

Rosega Sp z o. o.