Gemüseproduktion Schkölen GmbH

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Kuba

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy i śmiać mi się chce jak czytam te bzdury Piszą te negatywne opinie ludzie którzy odeszli na własne życzenie bo myśleli ze jak odejdą to firma się zawali i spotkała ich niespodzianka jest lepiej i to o wiele lepiej Zarobki poszły w górę ludzie na wózkach zarabiają dobre pieniądze na innych pracach tez jest dobrze bo najniższy zarobek to jakieś 1500€ w górę ale jak przyjechałeś z myślą ze będziesz siedział w rajcę to się pomyliłeś Atmosfera jest dobra a ci co piszą ze jest jakieś poniżanie to właśnie ci którzy odeszli na własne życzenie i teraz płaczą ze im złe bo nigdzie ich nie chcą bo żeby zarobić trzeba pracować Jeżeli jest problem to wszyscy starają się go rozwiązać i pomoc normalna szklarnia i normalni ludzie no może z wyjątkiem paru starych pracownic którym wiecznie wszystko przeszkadza ale moim zdaniem jak ktoś do pięćdziesiątki się nie dorobił to pozniej się już nie dorobi Ludzie ogarnijcie się Zdrówka życzę

@Kuba

Nie, no zaraz umrę ze śmiechu, jeżeli atmosfera i zarobki są tak cudowne to dlaczego ciągle brakuje wam ludzi i wszyscy normalni od was uciekają? Może i macie zarobki od 1500 w górę ale musicie na nie zasuwać po 250 godzin miesięcznie, więc to raczej mega porażka. Szkoda, że nie można wstawiać tu screenów odcinków od wypłaty oraz wiadomości głosowych ( parę osób nagrało pana Jana w akcji) wtedy okazałoby się jak faktycznie wyglądają zarobki i traktowanie pracowników. I jeszcze jedno- z tego co wiem , wszyscy byli pracownicy bez problemu znaleźli pracę w godnych, ludzkich warunkach i za uczciwe pieniądze, wszyscy mają się dobrze i dziękują Bogu, że w porę się opamiętali i opuścili to miejsce. A ty "Kubo" drogi musisz być niezłą wazeliną, pewnie za tak pochlebny wpis Jasiu dołoży ci do bonusa XD

Była pracownica

Was czyli kogo ? Dochód 1500 euro na rękę plus mieszkanie 150 to jest 1650 netto.Przy pierwszej grupie podatkowej to jest 2400 brutto. Licząc nawet z bonusem 12 euro za godzinę to trzeba wyrobić 200h w miesiącu, żeby tyle zarobić. Mało kto ma taki bonus, zwłaszcza jeśli ktoś dopiero przyjezdza. Po prostu nie każdego interesuje praca od poniedziałku do soboty z ciągłymi nadgodzinami. Niektorzy mają oprócz szklarni zycie. Szkoda, że nie macie ludzi skoro jest tak super. Dlaczego uciekają?

Mariusz

Hej, widzę że pracowałeś w Gemüseproduktion Schkölen. Powiedz mi jak wspominasz to miejsce jeśli mówimy o atmosferze? Czy pracownicy w tej firmie byli w Twojej ocenie traktowani z szacunkiem? Podjąłbyś ponownie zatrudnienie tutaj?

Jatoja
@Kuba

Dobra Basia weź się ogarnij. Nawet imię chłopskie wybrałaś, nie wiem czy przez zachowanie czy marzenia.... Powiedz stary, nie wstyd Ci? Tego, że tym prostakom, wielce szefom (hahaha), (usunięte przez administratora) wynosisz to jeszcze... A tego lazenia po mieszkaniach współpracowników i strzelania z ucha? Przecież też jesteś robol. Ja wiem, Ty jesteś taki inny niż reszta kocmoluchow co. Jeszcze w necie szastasz buzia, piszesz jak tu jest pięknie.... No faktycznie jesteś anonimowa jak każdy wie, że Ty i dwóch czy 3 madrali mogłoby to napisać, nikt inny

@Kuba

Najwidoczniej jesteś jednym z tych (usunięte przez administratora)którzy mają dobrze wypłaty, zawsze dodatkowa praca się dla nich znajdzie, bo świeżo zatrudniona osoba jakoś nie ma szans żeby zarobic te 1500 tak jak piszesz jakos nawet z tym ich śmiesznym "najwiekszym bonusem" moja wypłata nie sięgnęła nigdy ponad 1500€.Atmosfera fakt jest dobra dla lizodupów którzy z kierownikami obgadują innych ludzi. Też pracowałam tam kilka miesięcy i jakoś nie żałuję że odeszłam wręcz przeciwnie mogłam to zrobić dużo szybciej. Z tego co czytam to nie jest lepiej tylko jest przemiał ludzi bo jak się czyta opinie to każdy tylko zaczyna tam prace i się zwalnia. Nie ma co się dziwić. Ciekawa jestem kiedy zarobki poszły do góry skoro wpis który dodałeś był zaraz po tym jak się zwolniłaam i te zarobki byly śmiechu warte nie wiem gdzie te 1500€ widzisz No chyba że dobrze (usunięte przez administratora) i tak jak pupilki od nich chodzisz na dodatkowe prace to wtedy może dostaniesz więcej.

Jaka jest kultura pracy w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Grażyna

A skąd takie nastawienie się u nich bierze? Bo to normalne to chyba nie jest?

Zorbau

Hubercik lizodup.. Na codzień się jąka a jak Marcin do niego przyjdzie to już ledwo co mówi.. Słyszałam że w Polsce w pracy też był lizodupem.. Zamiast jechać na święta do domu to woli do pracy przyjść bo Marcinek kazał... Po 8 miesiącach dostał stanowisko sprawdzania chłopaków z opuszczania gdzie chłopaki opuszczają po 2/3 lata.. Jak mu nie wstyd!! Pozdrawiam z Zorbau :)

@Zorbau

Kwestia czasu aż Marcinowi się Hubercik znudzi :) ale nikt tak jak Hubert (usunięte przez administratora) nie liże to możliwe że mu się nie znudzi :)

Bożena

Niby po co to tu piszesz? Jak coś od nich masz to może powiedz im to prosto w oczy a nie anonimowo w sieci zgrywasz kozaka?

Czy po rozmowie w Gemüseproduktion Schkölen GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Anonymous

Nie polecam! Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. System premiowy to jakiś żart! Na szklarni pracujesz od rana aż się woda w (usunięte przez administratora) zagotuje, na hali idziesz i nie wiesz kiedy wrócisz. Nowych pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) kierownicy straszą zwolnieniami jak nie wyrabiasz normy lub się z nimi nie zgadzasz. Wiele osób odchodzi po pierwszej wypłacie. Mieszkania brudne, bez dostępu do internetu, zero prywatności. Omijać szerokim łukiem

Xdd

Защо няма мнение за Зорбау? Бях там на тръгване и чуках Марчин и неговия приятел Хюбърт Czemu nie ma opinii o Zorbau?Ja Byłem tam na ablasen i jebac Marcina i jego przyjaciela Huberta

Wielki kierownik a ani po niemiecku ani po angielsku, ledwo co po polsku mowi

Xdd

Защо няма мнение за Зорбау? Бях там на тръгване и чуках Марчин и неговия приятел Хюбърт Czemu nie ma opinii o Zorbau? Byłem tam na opuszczaniu i jebac Marcina i jego przyjaciela Huberta

Porządek

Niech się tylko TUSK dowie co się tam dzieje.

Jak szefostwo w Gemüseproduktion Schkölen GmbH traktuje ludzi?

Honorata

A może po prostu życzliwych ludzi lubi co łatwo współpracują? Niektórzy to tylko narzekają, coś konkretnego jest nie tak czy tak tylko tutaj narzekanie dla samego narzekania? :P

Mariusz

Jakieś przykłady takiego zachowania możesz podać? Bo nie wiem o czym piszesz w sumie.

Mariusz

W jaki sposób się tu niby wykorzystuje pracowników? Opowiesz coś więcej na ten temat?

Czy w Gemüseproduktion Schkölen GmbH wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

O co Ci chodzi? Zadał normalne pytanie :) Jak coś obiecują to niech piszą to samo w umowie i potem nie ma problemów. Obiecali to mają dać.

Mariusz

Dużo odbierają? I za co niby zabierają część pensji?

Kandra
@Mariusz

Nie wiem ile dla ciebie to dużo

Hi Mam pytanie,czy firma rekrutując do pracy wymaga CV i zdjęcia? czy może ktoś mnie wkręca.

judżin

To masz małą wyobraźnie bo ludzie tak robią.

@judżin

Chyba mało w życiu pracował i nie wie do czego ludzie są zdolni :D

Drogie Panie, swoje problemy załatwiajcie osobiście a nie na forum które czyta cała Polska :D

Pracownica

Proszę bardzo jak chcecie to wam powiem kilka faktów Pracowałam za Norberta i pracuje teraz ludzie którzy piszą te pierdoly chodzili po szklarni jak napuszone pawie wszystko było be a praca w szczególności Wieczne narzekanie dlaczego tamto nie będę robił tego a to mi nie pasuje a Norbert zamykał oczy bo miał wszystko gdzieś i tak mijały miesiące a ci państwo nazywający sie elita nic nie robili doprowadzili ta firmę razem z Norbertem na skraj upadku I nagle nastąpiła zmiana Norbert wyleciał z hukiem i ci super pracownicy obudzili sie z ręka w nocniku bo okazało sie ze nic sobą nie reprezentują i trzeba pracować Skończyło sie bumelanctwo i pyskowanie i chorowanie co tydzień i co trzeba uciekać i jest spokój Ludzie pracują jest sprawiedliwy podział obowiązków i jest spokój Odnośnie to takich wysokich zarobkow jak teraz tu nie było Ludzie pracują po 9 godz dziennie plus sobotę do dwunastej ,to ja sie pytam gdzie tu 230 czy 250 godzin Ludzie sa zazdrośni ze tu jest kasa i godziny a oni teraz zarabiają po 1200€ na miesiącom mogą w niemieckich firmach pracować tylko 40 godzin tygodniowo i to ich boli oj bardzo boli A niestety życie kosztuje Pamiętajcie ze ludzie przyjechali do pracy zarabiać i to robią mamy godziny i prace i to mnie cieszy

Hahahah
@Pracownica

Jakby ludzie byli zazdrośni to by się nie zwolnili tylko robili po tyle godzin, a jednak każdy wolał iść gdzie indziej i pracowac normalnie po 40h. Niektórzy przyjechali po to, żeby normalnie pracować i zyc. A nie zyc tylko pracą i się cieszyć, że się pracuje ponad 200h w miesiącu /bez wolnej soboty a poza tym nie miec żadnego życia prywatnego. Z rozmowy z pracownikami którzy zostali słyszę duzo narzekania, ale siedzą cicho bo nie mają innego wyjścia jak praca tutaj (brak znajomości języka, samochodu, mieszkania). No poza panią J (i nie pisze o kierowniczce) która to opowiada jak teraz jest super bo ma większego bonusa teraz???? W sumie trochę przykre, żeby tu przyjechać i zyc tylko pracą i tymi ploteczkami szklarniowymi, kto ile rajek zrobił itd. Jest tu właśnie parę takich przykrych osób które są samotne, żyją tylko pracą i tym ile dostaną bonusa i jak się przypodobać Jankowi. I jeszcze się cieszą, że mogą pracować więcej godzin. Przecież to nie jest życie. Ja też pracowalam za Norberta. Fajny człowiek który szanował pracownika. Ja się zastanawiam na jakim świecie żyjesz bo z tego co wiem to każdy kto odszedł ma się dobrze choćbyście próbowali sobie wmawiać inaczej.

Honorata

Jakie bonusy masz na myśli? Mogę poznać trochę więcej informacji na ich temat? To są jakieś nagrody dla pracowników czy jak? Jeśli tak, to za co można je dostać i co wchodzi w ich skład?

Kuba

I dalej nie przespane noce i co tu jeszcze wymyślić Wasze fanaberie już przechodzą wszelkie granice i to wszystko bo jesteście zbyt marni aby pracować w szklarni z tego co mówią to zwalniają was z każdej pracy i szukacie dalej i znowu zasiłek jakieś 600€ i znowu nowa praca tragedia i dojazdy i wieczna porażka Ogarnijcie się Zdrówka życzę

@Kuba

Nie wiem skąd bierzesz te rewelacje XD bo wszyscy byli pracownicy, z którymi mam kontakt - a jest ich sporo- mają się bardzo dobrze, wszyscy bez problemu znaleźli pracę w godnych warunkach, pracodawcy ich szanują, jest miła, normalna atmosfera, nikt nie idzie do pracy jak na skazanie. Naprawdę śmieszny jesteś XD

No proszę, znowu kilkanaście prawdziwych czyli negatywnych opinii o firmie zostało usuniętych ale niestety nic to nie da bo każdy kto mimo wszystko tam trafi prędzej czy później przekona się jaka jest prawda. Ludzie uciekali i będą uciekać z miejsca gdzie brygadziści cię nie szanują, traktują gorzej niż zwierzęta, poniżają na każdym kroku i każą harować po 10-12 godzin w upale. Żeby zarobić 1300-1500 € musisz zapieprzać 230-260 godzin miesięcznie, po pracy padasz na pysk i na nic nie ma siły.

kuba

musisz byc niezlym (usunięte przez administratora)jak zarabiales 1200 My sobie pracujemy i zarabiamy od 1700 w gore

@kuba

Chyba przy 250 godzinach to się zgodzę albo jesteś jednym z (usunięte przez administratora) szefostwa

XYZhhh
@kuba

To chyba sobie pracujecie po 230 godzin że tyle zarabiacie

Zostaw merytoryczną opinię o Gemüseproduktion Schkölen GmbH - Schkölen

• Jak się pracuje w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Gemüseproduktion Schkölen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gemüseproduktion Schkölen GmbH