Gemüseproduktion Schkölen GmbH

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Honorata

To dosyć ,,radykalna" opinia z Twojej strony na temat Gemüseproduktion. Byłoby super, gdybyś jakoś uzasadnił, dlaczego masz takie zdanie o tym pracodawcy. Coś konkretnego się wydarzyło? Wyjaśnij proszę, bardzo mi zależy, żeby poznać jakieś opinie i dowiedzieć się, czy firma jest godna zaufania.

Cześć!

Przyjdź i powiedz:) Jak Cię stać tylko na smutne wynurzenia w necie w środku nocy. Musisz mieć przykre życie, ze nie masz czym się zając. Proponuje prace (najlepiej inna, bo jak widać ta jest dla Ciebie jednak za mało męcząca, ze masz jeszcze sile i czas na pisanie bzdur w necie, coś tu się chyba nie zgadza:)) Nie potrzebne są żadne wtyki w administracji żeby usunąć tutaj komentarz. Liczą się merytoryczne opinie, pisane przez ludzi z mózgiem, potrafiących myśleć logicznie. Przykro się czyta taka frustracje, która nie może znaleźć ujścia. Myśle, ze pomoc może zmiana otoczenia i zajęcie się np. swoim życiem. Jeśli w pracy coś Ci się nie podoba - normalna osoba przychodzi i o tym rozmawia lub z niej rezygnuje, temat jest zakończony. Ty wylewasz żale w internecie, bo nie potrafisz nawet przyjść i powiedzieć tego komuś prosto w twarz. Szkoda reakcji na Twoje żale, robię to pierwszy i ostatni raz. Zamiast tego zachęcam innych do normalnych opinii (chociaż osoby którym ta praca odpowiada po prostu nie szukają informacji na takich stronach bo… wszystko im najwyraźniej odpowiada a jeśli nie - to po prostu się o tym rozmawia w miejscu pracy). Każdy jest wolnym człowiekiem i może zmienić prace, w każdym momencie. Każdemu nie dogodzisz:) jeśli chcesz to pisz dalej te bzdety, z różnych nazw uzytkownika. Administracja już o tym wie i będzie je regularnie usuwać. Mi osobiście szkoda by było czasu na siedzenie na tej stronie i nakręcanie siebie nawzajem, co Ci to da? Nie polecam tego użytkownika :D Same bzdury w każdym komentarzu. Wszyscy się z Ciebie śmieją:))

Jak dużo osób pracuje w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Xxx

Kilkadziesiąt. Do stu max. Zależy od pory roku.

Aro

Witam czy ktoś wie jaka jest teraz stawka godz w tej firmie ile godzin tygodniowo

Czy po rozmowie w Gemüseproduktion Schkölen GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Też nie polecam. A stawka całkiem inna niż w rozmowie przez telefon. Szukają (usunięte przez administratora)

Czy ktoś słyszł o szklarniach w Niemczech z Pomidorami w okolicach Lipska Firma o nazwie ..Gemüseproduktion Schkölen gmbh.. Jak tam jest .jakie warunki .zarobki .i atmosfera.Prosze o jakieś opinie.Pozdrawiam

xxx
@Kandydat

Podpinam sie...ktoś coś ,jakieś opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gemüseproduktion Schkölen GmbH - Schkölen

• Jak się pracuje w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Gemüseproduktion Schkölen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemüseproduktion Schkölen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gemüseproduktion Schkölen GmbH