Grupa Pascal Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Pascal Sp. z o.o.

Ciekawski

Czy ktoś wypowie się na temat stanowiska w sekretariacie? Jakim cudem co chwile jest tam ogłoszenie? Taka tam tragedia i nie ma wypłat czy jak?

Nowy wpis

@Ciekawski

Szanowny Panie, wynagrodzenie jest wypłacane bez żadnych opóźnień. Ogłoszenia o prace widoczne są widoczne ponieważ oddział szkoły rozwija się co pociąga za sobą dodatkową ilość pracy i zatrudnienie nowych pracowników.

Ciekawski Nowy wpis
@Grupa Pascal Sp. z o.o.

Dziękuje bardzo za odpowiedź. A czy mogę wiedzieć w jakie dni jest praca - pon-pt czy weekendy również?

Nowy wpis

@Ciekawski

Praca w godzinach pracy sekretariatu, przy dodatkowych zadaniach ustalana indywidualnie. Na wszystkie pytania udzielimy informacji podczas rekrutacji.

Ciekawski Nowy wpis
@Grupa Pascal Sp. z o.o.

Rozumiem ;) dziękuje za informacje :)

kandydat

Jak wyglada rozmowa o prace ? Jakie są aktualne warunki i wypłata? Czy Atmosfera jest ok wśród pracowników?

Krystyna

Dlaczego praca w weekendy na festynach nie jest płatna? Czy to jest obowiązkowe? :o

Beata

Ktoś pisał, że praca również odbywa się w weekendy. Mam pytanie czy grafik jest ustalany elastycznie w przypadku weekendów czy z góry trzeba w konkretne dni pracować?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Grupa Pascal Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Paula

Merytoryczna opinia: - wypłata na czas - można skorzystać z toalety i nawet coś zjeść - praca również w soboty - praca również w niedziele - w weekendy jesteś na festynach i innych wydarzeniach (nie jest to płatne) - przymus wykorzystywania urlopów w czasie pandemii (usunięte przez administratora) - papierowe dzienniki (wiadomo w jakim celu, librus czy vulcan nie nadaje się do zawyżania obecności)

Minister

Powód jeszcze zawsze. Zamiast oceniać, warto może sobie przeanalizować doświadczenie.

Matylda

Hej co sądzicie o oddziale Paskal w Głogowie?słyszałam ,że ciągle rotację w sekretariacie i na stanowisku dyrektora. Chciałam aplikować ale doszły mnie różne słuchy. Proszę o wypowiedź byłych pracowników/dyrektorów na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Pascal Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Grupa Pascal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Pascal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Pascal Sp. z o.o.?

Grupa Pascal Sp. z o.o.