Opinie o Script Studio w Bemowo Piskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Script Studio. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Script Studio na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Script Studio w Bemowo Piskie

Ja Nowy wpis

Nowy to jak to się ma do tego co jest napisane w umowie że proponują 30zl/h? Bo rozumiem że jesteś po kursie i taka ofertę Ci zaproponowali? Czy po prostu dostałeś pracę w trakcie trwania kursu?

nowy Nowy wpis

Siema xD wiesz... nie ukończyłem kursu, udało mi się zrealizować 1 z 5 projektów. (teoretycznie 20% zrealizowanego materiału) a 30zł jest jak ukończysz kurs i zdasz egzamin. mam co 6 miesięcy podwyżkę, narazie robię swoją robotę a oni płacą. Stawka mała ale od czegoś trzeba zacząć :D A jak ukończę kurs i zdam egzamin to mają mi podnieść do 30zł/h, ale nie jest to obowiązkowe skoro już mam u nich pracę.

Radoslaw Nowy wpis

Te kolosalne kary o których mówisz to 3 000 pnl

nowy Nowy wpis

@Marian @Majster Hej, ja zaryzykowałem i to już w sierpniu, wpłaciłem i na początku żałowałem. ( nie pisałem wcześniej opinii bo zbierałem informację o kursie i ich procesach) Szczera opinie -> start up :D Sporo niedociągnięć, materiał 5/10 ( i dlatego myślałem że to scam) -> mam nadzieje że zostanie to poprawione ( bynajmniej dali nam taką informację że pracują nad poprawą jakości materiału) Ale... Projekty do zrealizowania według mnie mega tutaj 9/10 (mogli by jeszcze wyeksportować wszystkie assety) Praca po kursie to nie ściema co jakiś czas na kanale dodają oferty pracy, robią jakąś wewnętrzną rekrutację. Co do projektów to nie wiem co @Marcin ma na myśli, przecież pod filmem jest link do plików wystarczy poczytać :D Mi udało się zrealizować 1 projekt, i nawet dostać pracę :D Streszczenie -> Poprosili o dwa zadania z kursu i wykonanie kopi dowolnej strony www, potem zaoferowali miesiąc praktyk ( pomyślałem że nie dość że zapłaciłem to jeszcze będę pracował za free i ich dorabiał, w tym momencie stwierdziłem że muszę coś z tym zrobić i zakończyć ich passe, także zgodziłem się na ich warunki ale wiedziałem że potem napisze o tym (usunięte przez administratora) post i nikt juz nie straci kasy jak Ja :( ) Niestety takiego posta nie będzie bo dalej jestem w tej firmie ale już teraz na umowie, pracuję przy projektach w next.js w sumie nie piszę żadnej większej logiki bo niby nie jestem gotowy, ale zajmuje się poprawą funkcjonalności komponentów i stylami. łatwo nie jest projekty muszą być px perfect a czas zawsze ich goni ale na szczęście zawsze jest ktoś kto pomoże. Z tego co zdążyłem się zorientować to zatrudnili już 6 kursantów. (niestety udało mi się porozmawiać tylko z jednym -> sytuacja podobna do mojej ale on miał 2 miesiące praktyk) Plusy: - niski próg wejścia ( 900 zł w porównaniu do innych za kilkanaście tysięcy) - fajne projekty - praca po kursie ( chociaż ja dostałem w trakcie ) - projekty które realizuje firma są mega dopracowane i naprawnę można się wiele nauczyć ( wydaje mi się że przez miesiąc nauczyłem się więcej niż na kursie) Minusy: - platforma (czasami sie zacina , ma niedociągnięcia) - materiał video (html i css to jakaś masakra, dopiero od JS słychać poprawę głosu i kontent bardziej wartościowy) - PR i zadania sprawdzane we wtorki i czwartki Co mi zaoferowali ? 17zł/h netto + budżet szkoleniowy + premie świąteczne + podwyżkę co 6 miesięcy (szału nie ma ale od czegoś trzeba zacząć) godziny pracy dowolne abym pracował między 8:00 a 22:00 Reasumując: Kto nie ryzykuje ten nic nie ma :D Kolejny post napisze za 3 miesiące i zdam wam relację co się zmieniło :D

Majster

Czy są jakieś osoby które wpłaciły 900zł za kurs junior front developer.?

Esgo
@Majster

Ok, zaryzykowałem i wpłaciłem za kurs. Wszystko wydaje się wyglądać w porządku. Dostałem dostęp do kursów i możliwość do dołączenia do grupy na Slacku. Jak to dalej będzie wyglądać? Nie wiem...

Radosław Cichowicz
@Majster

Ja od miesiąca korzystam z kursu frontend.Jak na razie jest ok. Kurs ma platformę z filmami instruktażowymi do nauki poszczególnych zagadnień (html,css,js react itd) .Po kazdym z nich test (10 pyt),by przejśc do następnego filmiku trzeba zaliczyć w min 80%.Kurs wydaje się bardzo praktyczny , nakierowany na zdobycie konkretnych umiejętności.Mało teorii - dużo praktyki.Teorię można doczytać np w MDN-nie.By dobrze korzystać należy mieć dobry sprzęt (min 8g Ram)

tamarak

coś się ruszyło od tego czasu?

Marian

Dalej cisza?

Marian

Jak wygląda sytuacja rekrutacyjna po tym kursie i jak kursy wyglądają ?

Brałeś udział w rekrutacji do Script Studio. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
AdrianMagiczny

Fajnie, jakby ktoś się wypowiedział szczerze, bo aktualnie na stronie widzę, bardzo dużo botów, które przybiają piątki. Uważajacie, gdzie wysyłacie swoje 900 zł. Polecam odpalić Udemy i tam znajdziecie fajne kursy z Frontu, które zamknął was w kwocie 300-400 zł. Teraz mamy pandemie i sprawdźcie kogoś 10 razy.

Sceptyczny

Numer NIP nie jest dostępny w KRS, wszystkie inne opinie zostały dodane jednego dnia. Wygląda jak SCAM

ok
@Sceptyczny

z drugiej strony na innych stronach są opinie w różnych odstępach czasu

hmm...
@Sceptyczny

Od kiedy NIP musi być dostępny w KRS? z tego co widzę to firma jest na JDG od 2018r Znalazłem kilka opini na oferteo wszystkie na 5 gwiazdek dodatkowo firma otrzymałą nagrody specjalistów w branży w 2019 i 2020 roku, tu wygląda jak by pracownicy dodali opinie w momencie otwarcia strony na goWork Zastanawia mnie tylko jedno, jeśli to jest JDG to jak jest z umową o pracę?

Tkm
@hmm...

Zawierasz z nimi umowę barterową, zobowiązują się znaleźć ci takie stanowisko o jakim mowa, ale w jakichś firmach trzecich

tamarak

zastanawiam się nad wykupieniem kursu, ale po wstępnym researchu mam więcej wątpliwości co do rzetelności tego przedsięwzięcia, niż przed sprawdzeniem, ktoś kto się skusił jest w stanie powiedzieć coś więcej?

Pracuję w Script Studio od miesiąca, zajmuję się stylowaniem css komponentów, które przygotowuje dla mnie programista. Jestem zadowolony z pracy w firmie, ponieważ wszystko to co ustaliliśmy w warunkach umowy jest spełnione przez pracodawcę. Ponadto programista z którym współpracuję zawsze jest chętny do pomocy i wytłumaczenia gdy czegoś nie rozumiem, co jest dla mnie bardzo ważne na początku pracy w firmie. Myślę że dostałem dużą szanse od firmy aby się rozwijać i spełnić moje dążenia aby pracować w zawodzie :)

Zigi
@Tomek

Stary robię we front indzie cztery lata i niesłsyzła o NIKIM kto wyżył by z CSS. Powiesz coś więcej na czym polega twoje zadanie?

@Zigi

Ja akurat znam osobę, ktora potrafi wyżyć z cssów. U nas w firmie człowiek na etacie zajmuje się wyłącznie stylami

@Zigi

Programista przygotowuje dla mnie komponenty a ja je styluje na podstawie graficznego projektu. Oczywiście musi to być odwzorowane co do px, używany metodyki BEM. Tworząc style do projektu uczę się budować strukturę i komponenty LWC, pracujemy nad projektami w SalesForce dla klientów zagranicznych.

Nadia
@Tomek

@Tomek jak wyglądała Twoja rekrutacja?

@Zainteresowany
@@Tomek

Czy wiesz coś na temat kursa jaki oferue ta firma? Czy ktoś zaczął pracę w tej firmie po ich ukończenieu? Dziękuje za odpowiedż!

NN

Jak wygląda rekrutacja w tej firmie?

NN

Praca zdalna bez doświadczenia - junior front-end czy ktoś coś wie na ten temat tej oferty pracy

Patryk

Pracuję w firmie Script Studio od miesiąca. Na ten moment jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wygodne warunki pracy i wysokie wynagrodzenie powodują, że pracuje się przyjemnie i bez stresowo. Kontakt z przełożonym jest bardzo dobry co wpływa na dobre relacje w firmie. Staramy się zbudować coś wielkiego opartego na zaufaniu i współpracy co mi osobiście się jak najbardziej podoba.

Olek

Pracuje w firmie od sierpnia 2020 roku. Zajmuję się budową stroną w oparciu o CRM Salesforce. Jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, elastyczne godziny pracy, dobre warunki finansowe i mega przyjemna atmosfera w firmie. Z pewnością polecam tą firmę!

Krzysztof

Pracuję w Script Studio od 4 miesięcy i nie mogę narzekać. Praca na uczciwych, godnych warunkach, szef rozumie problemy i potrzeby pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Script Studio - Bemowo Piskie

• Jak się pracuje w Script Studio?

Zobacz opinie na temat firmy Script Studio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Script Studio?

Script Studio