aservio GmbH

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o aservio GmbH

Michal

Praca ok choć nie najlżejsza, nie ma problemu z wynagrodzenie, największy problem to ludzie którzy nie chcą pracować i trzeba potem za nich robic bo nie przychodzą do pracy

Mat

Nie jest zle. Czasami ciezko, zalezy kiedy jakie paczki ale za to nie ma problemow z pieniedzmi, zawsze mi sie wszystko zgadzalo. Mieszkanie ekstra! Kierownik pan (usunięte przez administratora) normalny facet, dobrze sie u niego pracuje. Bylem 9 miesiecy w Nauen i jak by co, to chetnie podpisze druga umowe.

Agnieszka

Po kilku miesiacach oceniam bardzo pozytywnie!

Pracuję już 8mc i jestem zadowolony. Wypłata na czas, pokoje fajne, dobrze się mieszka, z kierownikiem można się dogadać, jest ok

Kowalski

Powiedzcie coś o lubbenau Frisch jakieś opinie ?

Dobry pracodawca dobrze się pracuje i nie widzę powodu aby narzekać wypłata na czas koordynatorzy mili i pomocni. Jeżeli ktoś będzie mówił że jest źle to w to proszę nie wierzyć bo gdzie by nie był to jemu jest zawsze źle i wszystkie zeit firmy dla niego są niedobre bo jego oszukały. Wypłaty się zgadzają chyba że tym co nie chodzą do pracy.

Czesław

A jakie są tu wypłaty? Wspomniałeś że się zgadzają, ale może podasz też jakieś konkretne liczby? Bo ciekawi mnie ile można zarobić w aservio GmbH... mam nadzieję że mi pomożesz.

Pracovnikkkkk
@Czesław

Przyjedziesz to zobaczysz jak będzie ci się pracować jedni pracują dłużej inni uciekają po kilku dniach. Co do pensji raz się zgadzają a raz nie takie uroki pracy pośredników. Ważne abyś wszytko sobie notował na bieżąco. Pozdrawiam

Dino

Dobrzy na papierze gorzej w rozliczeniu normalnym..

Paulina
@Dino

Co masz na myśli? Jak jest na papierze a jak w normalnym rozliczeniu w Aservio? Jakie są różnice, o co chodzi? Możesz wyjaśnić?

BRUNO

Na ludwigsfelde? Czy B(D) ornicke dhlu?

Wr

Witam. Mam ofertę pracy na piekarni. Ktoś kto tam pracuje, może podzielić się informacjami na temat np: ile można zarobić za miesiąc, jak praca , atmosfera. Warunki mieszkaniowe. Dzięki za odpowiedź.

Czy warto tam jechac wogole do pracy?

???

(usunięte przez administratora) Wypłata ucięta o kaucję za zakwaterowanie. Zdanie pokoju i jego sprawdzenie było 3 tygodnie przed wypłatą, więc kaucja zabrana przy wypłacie już nie powinna mieć miejsca. Po napisaniu na maila o rachunek, rachunek przyszedł. Po napisaniu 2 maili w odstępie czasowym, że ta jedna rzecz się nie zgadza - zero odpowiedzi. Opinia zostaje do czasu wyjaśnienia sprawy.

Szm3k

Księgowa potrafiła policzyć osoby za mieszkanie nawet gdy te posiadały własne zakwaterowanie. Osobiście zostało mi policzone w jednym miesiącu 8 euro za h a w następnym 9 euro (to akurat fajny błąd że strony firmy jak dla mnie) żeby otrzymać w zeszłym roku dokument potwierdzający otrzymanie wypłaty (fiszke) czekaliśmy cały miesiąc, kiegowa nie policzyła 200 euro za mieszkanie niektórym współlokatorom przez okres 3 miesięcy, konsekwencja tego była wyplata kolejna pomniejszona o kwotę 600 euro w ramach rozliczenia jej błędu. Ogólnie jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie i czas nie polecałbym korzystać z usług tej firmy. Koordynatorzy mówią jedno a robiadrugie (usunięte przez administratora)Tak w wielkim skrócie wyglądało moja praca pod tą firmą.

Maja

Bus pracowniczy za caly miesiąc 75 euro (obojętnie czy przejeździłeś 5 dni czy 20) natomiast mieszkanie odliczane proporcjonalnie-195 euro za pelny miesiac, ale przy niepełnym ilość dni x 6.50 euro. Dodatkowo pobierane kaucje zwrotne za ewentualne zniszczenia w pokoju w wysokosci 25 euro za miesiac i 5 godzin na zeitkonto. Słyszałam od wielu ludzi, że mieli błędy w wpłatach (za mało godzin lub policzone za busa mimo ze jeździli swoim autem), ale mnie osobiście nie spotkała taka sytuacja więc nie mogę tego potwierdzić. Ogólnie stawka netto za godzinę na 1 klasie podatkowej wynosiła około 8 euro, ale można było łatwo to wyliczyć żeby nie być później rozczarowanym.(usunięte przez administratora)

Soft

Co myślicie o pracy przez te biuro w osterfeld ?

Dawid

Co oznacza nazwa ?

Irena

(usunięte przez administratora) Wyzysk na wszystkim(na hotelu., na busie,.....).Za tydzień pracy po 9 godzin i sobota 5,5 godziny-wypłata 163 euro. W Polsce tyle można zarobić. Umowa dla pracownika kilka kartek, a dla pracodawcy umowa- kilkadziesiąt kartek i wszystko w języku niemieckim(usunięte przez administratora) Kłamliwe informacje na temat ubezpieczenia, obuwia roboczego i kaucji za hotel-to jest w umowie, ale nie pracownika, a pracodawcy(usunięte przez administratora) Po pierwszej wypłacie dużo osób zrezygnowało. Nie polecam firmy

Zostaw merytoryczną opinię o aservio GmbH - Stahnsdorf

• Jak się pracuje w aservio GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy aservio GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w aservio GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy aservio GmbH?

Kandydaci do pracy w aservio GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

aservio GmbH