aservio GmbH

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o aservio GmbH

Gabriela
@Anita

No to przykro, że musiałaś zrezygnować. Super, że klimat super i że pracują tam odpowiedzialne osoby. Akurat szukam pracy. Także dziękuję za polecenie :)

Ola Nowy wpis

Agencja jak najbardziej spoko, kontakt dobry, zakwaterowanie w bloku w mieszkaniu 4 osobowym, 20 min od pracy, praca na magazynie jako komisjoner w porządku, szkolenie tygodniowe przeprowadzone bardzo fajnie, liczebniki i słówka do ogarnięcia w tydzień, nie ma ich dużo, ludzie na magazynie pozytywni, szefowie w biurze tak samo, sporo czasu na wyrobienie normy, nikt bardzo nie poganiał, 3 zmiany, zarobki stosunkowo dobre, 13,50€ brutto/ 7,5h płatne dziennie bo bez przerwy, kasa na czas, można brać zaliczki, można brać wolne, jedyny minus to gdy zrezygnowaliśmy to nie było okresu wypowiedzenia tylko od razu rozwiązali umowe ale trudno. Jeśli chcecie roczne rozliczenie to trzeba samemu pisać, nie wysyłają sami. Jeśli ktoś chce to mogę wysłać zdjęcia mieszkania i coś bardziej opowiedzieć o pracy w Kaufland (pracowałam w 2023)

TA Nowy wpis

Swego czasu ta agencja szukała ludzi z Polski na listonoszy. Czytałem taki artykuł. Ktoś może pojechał z nimi na tą robotę i napisze, czy się opłaca, czy ciężko? Tam w necie dużo pisali, ale wolę od kogoś co to robił usłyszeć :D

Michał Nowy wpis

Zdecydowanie polecam tę agencję pracy. W szczególności chciałbym wyróżnić panią Estere za jej zaangażowanie, niezwykłą troskę i pomoc pracownikowi.

Czy w aservio GmbH są szkolenia zewnętrzne?

Mateusz R 2000

DHL Ludwigsfelde Praca sama w sobie dobra, z biurem można się dogadać @Pracodawca

Jak w aservio GmbH wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Bobo

Nie wygląda, pracujesz na magazynie i taka filozofia. Trzeba zbierać zamówienia jeździć wózkiem i nie zadawać pytań

@Bobo

To nie ma perspektyw na zostanie brygadzistą/kierownikiem zmiany np? Dziwne w sumie, to na wyższe stanowiska awansują ludzi z zewnątrz po prostu? Zarobki są chociaż dobre? Jest szansa na widełki?

Na wyższe stanowiska to są zatrudniani Niemcy, nie ma nic w tym dziwnego

tez pracownik

Jest duzo wakatow na wyzsze stanowiska, mozna bez problemu awansowac. Wystarczy mowic po niemiecku.

@tez pracownik

O, a jakieś inne wymagania maja oprócz języka? Staż pracy np? I taki awans to ile kasy więcej?

@tez pracownik

Co to znaczy, że wystarczy mówić po niemiecku? Na jakim poziomie musi być ta znajomość języka? Napisz proszę, bo ja cenię sobie pracę, w której można awansować.

Martyna

Jedna z lepszych agencji w jakich pracowalam, da sie dogadac , pienieadze na czas

Roman
@Martyna

Czyli kontakt jest dobry przez cały czas możesz uzyskać pomoc z agencji jeżeli jest taka potrzeba? A jeśli chodzi o zakwaterowanie to też wszystko załatwiali? Miałaś dobry standard i darmowe wi-fi?

Martyna
@Roman

Zakwaterowanie maja w pensjonacie nie sa luksusy ale calkiem ok, no i internet jak najbardziej jest. Ja nigdy nie mialam problemu z biurem

@Martyna

O to rzeczywiście z tym netem spoko. A za połączenie z siecią trzeba zapłacić? Tam łazienki są wspólne czy każdy ma swoją w pokoju?

Nika

Hej, pytanko. Czy pracował ktoś może na piekarni Drezno? Może ktoś coś powiedzieć o samej pracy, zakwaterowaniu i wypłacalności?

werrra

Wszystko super

qwerty
@werrra

A możesz powiedzieć co konkretnie super? Ile godzin dziennie pracy? Są jakieś przymusowe przestoje czy praca cały czas bez problemu? Nie miałaś problemu z dogadaniem się?

Irena

Czy na Pracownika Magazynowego w Ostefeld w tym roku szukają bo coś nie mogę znaleźć? 2 lata temu było ogłoszenie, że trzeba mieć samochód na dojazdy. Ktoś tam pracował? Jak rozwiązywaliście kwestię auta? Wypożyczaliście?

Beata

Jeździliście z nimi do pracy na magazyn jako picker/komisjoner? Na jakim poziomie język niemiecki jest potrzebny? Tyle co pisze na skanerze, czy trzeba rozmawiać z szefostwem też i to dużo? Jakie zarobki w 2023 ??

Gosia

Jest ok

Ewa_m

Hej. Pracował ktoś przy sortowaniu owoców przez tą agencje?

@Ewa_m

A jest coś co konkretnie chciałabyś o tym wiedzieć, czy po prostu sprawdzasz ile osób mniej więcej tam pracuje? Przymierzasz się właśnie do tego stanowiska?

Szm3k
@Beata

Praca na sortowni dla kobiet nie jest najgorsza, troche zimno nawet latem ale da sie wytrzymac. Krzesła są strasznie nie wygodne. Jeśli chodzi o natężenie pracy to zależy od sezonu oraz rodzaju towaru jaki przyjedzie. Pierwsza zmiana REWE (LIPSK) z tego co się orientuje trochę się zmieniła ale jeżeli pracujesz i potrafisz współpracować jak człowiek a nie unosisz sie jak kondor to polecam pracę na porannej zmianie ;) Jeśli chodzi o pracę dla mężczyzn to polecam przygotować się na 11-15 ton owoców do rozłożenia na stoły i ponownego ułożenia na palety gotowe do wywieznia. Zdarzają się zmiany gdzie zostawał tam jeden mężczyzna na kilka sortujących kobiet więc nie zawsze bywa lekko.

grzegorz

Tez pracowalismy nie narzekalismy wyplaty w terminach zaliczki tez bez problemu zakwaterowania tez godne prace tez moze byc zalezy gdzie sie trafi ale firma godna polecenia wyplacalni

Gabriela
@grzegorz

No jak wypłaty w terminie to spoko. A z ciekawości to ile ona wynosiła?

Anita

Pracowałam przez tą firmę dość krótko i z powodów osobistych z łzach w oczach musiałam zrezygnować. Pracowałam w Kauflandzie w Osterfeld uwierzcie mi klimat ludzie naprawdę bajka . Pan Tomasz jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Gdy tylko będzie to możliwe będę ubiegać się o powrót w to miejsce . Pozdrawiam całą załogę . Dziekuje Panie Tomaszu . Do zobaczenia

Aga

Praca na Ludwigsfelde w zależności gdzie trafisz ale ogólnie spoko. Pracowalam pare miesięcy.Mieszkanie fajne ale daleko od pracy więc minus, kontakt z biurem dobry, kasa na dniowkach średnia ale na nockach całkiem niezla. Proponuję sprobowac i samemu ocenić

@Aga

Parę miesięcy to jednak trochę czasu... Jak u Ciebie było z nockami i dniówkami? Dali sztywny grafik czy mogłaś sobie wybrać jakąś opcję? I w sumie jak to ze stanowiskiem do pracy, pozwolili Ci wybrać czy narzucają i nie masz wyjścia?

Zuzanna
@Aga

Mieszkanie daleko od pracy, a transport do pracy załatwiają lub kupują choćby bilet miesięczny jakiś?

@Beata

Robilam dniowki ale moglam przejść na nocki. A jakie ty chcesz wybrać sobie stanowisko to załadunek rozładunek paczek co to do wyboru

@Zuzanna

Maja busy

Zeroy

Nie klam

@Aga

A jaka różnica w wynagrodzeniu jest odnośnie dniówki a nocki? Bo nockę widzę chwaliłaś, to faktycznie dużo więcej dają?

Nie polecam

Osobiscie uwazam ze sa duzo lepsi pośrednicy pracy , przy podpisywaniu umowy mowia co innego jesli odchodzisz jest inaczej . Nie polecam

ase

super oferta

Elżbieta
@ase

A co tam takiego jest super? :D

szpK

WITAM CHCIALBYM POZNAC OPINIE O BIURZE ASERVIO PRACA W KAUFLAND ?

Olga
@szpK

a co chcesz się zatrudniać do biura? ja bym chciała :)

Mati

Witam mamy zamiar jechać z narzeczona do osterfeld na magazyn kaufland . Czy ktoś tam pracował i może coś powiedzieć

@Mati

Mozesz smialo jechac, jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o aservio GmbH - Stahnsdorf

• Jak się pracuje w aservio GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy aservio GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w aservio GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy aservio GmbH?

Kandydaci do pracy w aservio GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

aservio GmbH