Opinie o Pim Auto Serwis Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pim Auto Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pim Auto Serwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pim Auto Serwis Sp. z o.o. w Kraków

Michał Nowy wpis

Z tego co czytam to nie dowierzam . Pracuje tu już od 2 lat i jeszcze nigdy nie było żadnych problemów wszystko na czas, brak jakiegoś narzędzia od razu zakup, uszkodzenie nasadki lub innych to samo, Szefowie spoko jak coś potrzebuje zawsze pomogą . Uważam że to jakaś zawiść i ktoś kto zaczął pisać te brednie to nie pracował nigdzie i chyba nie zna realiów... lub ktoś z konkurencji to pisał... Reasumując lubię chodzić do tej pracy i Firmy dużo się tu nauczyłem i myślę, że jeszcze nauczę.

abc Nowy wpis

Wszystkie poprzednie komentarze mogę jedynie potwierdzić. Ciągłe proszenie się o wypłatę, głupie gadanie że pieniądze pracownik dostanie jak auta zostaną wydane po czym i tak dostaje się wypłatę ,,w ratach,, to standard. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, chaos, długi i oszukiwanie pracowników. (usunięte przez administratora) i krętacze, tyle mogę o nich powiedzieć. Szczerze odradzam

Były pracownik Nowy wpis

Jako jeden z byłych pracownik mogę tylko potwierdzić to co piszą ludzie w komentarzach. Przez wiele lat przewinęło się tam sporo osób. Większość rezygnowała przez niewypłacalność. Mydlili ludziom oczy brakiem gotówki etc podczas gdy sami dobrze się bawili na 4 z rzędu wakacjach w roku. Odgrywanie się na pracownikach bo coś im nie wyszło było na porządku dziennym. Ciągła zmiana systemu płacowego pt. Dziś tygodniówki jutro podstawa i premia byle by się pracownicy nie doliczyli ile faktycznie zarobili. Takie praktyki to dla nich chleb powszedni. Również brak wypłacalności w stosunku do dostawców części co kończyło się tym że autka stały sobie aż się "znalazły" pieniążki na naprawę i wydanie klientowi.

HCG Nowy wpis

Tak jest i nic się nie zmienia, lecą w kulki od zawsze, samochody czekają w kolejkach tak samo pracownicy czekają na pieniądze, szkoda klientów, ten warsztat będzie miał bardzo mocny upadek, jeśli chce się pracować za darmo i prosić o pieniądze to jest to najlepsze miejsce.

Katarzyna

Serio tutaj są aż takie problemy z wiecznie spóźniającymi się wypłatami? Bo widzę, że każdy na to narzekał ostatnio. Podobno szef kręci odnośnie tego, ale zastanawiam się tak właściwie skąd te problemy? Jest za mało klientów i firma nie ma z czego terminowo wypłacać? Wie ktoś?

@Katarzyna

Pani Katarzyno, szef zatrudnia ludzi po to żeby pracowali dla niego. Natomiast nie ma w zwyczaju wypłacany wynagrodzenia, ani tego z umowy ( o ile się ma tą umowę) ani z premi która domyślnie powinna być wypłacana z kieszeni. Właściciel też nie ma w zwyczaju płacić firmą zewnętrznym tj. hurtownie motoryzacyjne, dostawcy chemii warsztatowej ,oraz podwykonawcą. Jest po prostu cwaniaczkiem który oszukiwać innych. Zawsze znajduje jakieś wytłumaczenia : tu nie ma pieniędzy na koncie, albo nie ma pieniędzy w kasie albo komputer się popsuł itp. Także z daleka od tej firmy należy się trzymać.

Zarzenowany
@Katarzyna

Niestety to wszystko prawda co piszą o tej pseudo firmie. To jest chyba jakaś pralnia pieniędzy. Pod firmą zawsze stoi dużo samochodów do naprawy. Nie sądzę żeby narzekali na brak pieniędzy. Po prostu ktoś robi jakieś wały na swoich pracownikach.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pim Auto Serwis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Oj tak. Zgadzam się że 100%. Niestety funkcjonowanie tej firmy jest bardzo dziwne. Szara strefa to mało powiedziane. Wypłata ciągle spóźniona. O umówioną premię( oczywiście wypłacaną z kieszeni) trzeba się cięgle prosić. Właściciel zawsze znajduje wymówkę. Tu klienci auta jeszcze nie odebrali, innym razem nie ma pieniędzy na koncie. Totalna (usunięte przez administratora) Polecam omijać tą firmę z daleka.

Zarzenowany

Zgadzam się z poprzednią opinią. Brak umowy na czas. Brak wypłaty na czas. Nie brakuje jedynie obietnic dotyczącym terminu wypłaty. Niestety w większość nie dotrzymana. Firma nawet nie płaci w terminach firmą zewnętrznym za dostawę części. Jakiś dramat. Jeżeli lubisz pracę za darmo to polecam!!!

Niestety firma nie proponuje niczego. Oprócz umowy którą musisz sobie wyprosić u właściciela za kwotę najniższą krajową. Premi z " pod stołu". Aby dostać wypłatę też trzeba sobie poczekać. Nigdy nie są wypłacane w terminie. Bardo duża rotacja pracowników. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Pim Auto Serwis Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pim Auto Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pim Auto Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pim Auto Serwis Sp. z o.o.?

Pim Auto Serwis Sp. z o.o.
  • Na Załęczu 3C
    31-587 Kraków

Pim Auto Serwis Sp. z o.o.