Avalon Logistics Group Sp. z o.o.

Opinie o Avalon Logistics Group Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!

Cieszymy się, że mamy okazję dołączyć do społeczności GoWork.pl

Dziękujemy za wszystkie opinie dotyczące Avalon Logistics Group sp. z o.o.

Przykładamy ogromna ilość uwagi na spełnienie oczekiwań naszych współpracowników. Na portalu będziemy informowali o aktualnościach w firmie i skupiali się na rzetelnej rozmowie o współpracy z marką.

Avalon  Logistics Group jest spółką powstałą z potrzeby wsparcia aplikacji  partnerskich takich jak: Glovo, Stuart, Jush, Wolt, Bolt Food, Free Now,  Bolt i Uber i innych. Zatrudniamy i dbamy o naszych kurierów i kierowców.

Każdy współpracownik od nas dostaje rzetelne rozliczenie i terminowe płatności online, aby mógł zająć się tym co robi.

Jesteśmy  otwartą społecznością specjalistów skierowanych na wspieranie  wszystkich kierowców i kurierów szukających pracy jak i doświadczonych w  branży.

Pierwsze biuro założyliśmy w 2019 roku i od tego czasu rozwijamy naszą działalność na kolejne Miasta.

Nasze  placówki stacjonarne mamy na terenie: Warszawy, Wrocławia, Krakowa,  Łodzi, Gdańska i rozszerzamy się na wiele kolejnych miast.

Jednak bez względu na to gdzie się znajdujesz możesz z nami współpracować, ponieważ wszystkie formalności wykonujemy online. Szczycimy się naszą jakością obsługi i dostępnością na terenie całej Polski.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zadać nam pytanie jesteśmy do Twojej dyspozycji. A więcej informacji o nas znajdziesz na naszych kanałach społecznościowych i stronie internetowej.

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie firmą i życzymy nieprzerwanych sukcesów zawodowych.
Wera Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto wystawiłby aktualna opinie względem (usunięte przez administratora) przy infolinii? Wczoraj dodano ofertę dla konsultanta ze względu na właśnie doświadczenie może spróbuje, ale potrzebuje się rozeznać w atmosferze i zarobkach, nie są one niestety wprost podane

Piotr Nowy wpis

Pracuje na umowie B2B dopuki nie przeszli na samofaktorowanie wszystko bylo ok. Niestety teraz wala w glaba pieniadze przychodza na nastepny tydzien gdzie inni na zwyklej umowie dostaja nastepnego dnia. Nie polecam dla tych z wlasna d'ialalnoscia

Konkretna lokalizacja została polecona? Mnie akurat wyświetlała się wcześniej oferta do biura ale do Łodzi. Nie wiecie może czy jeszcze nie przyjmują do administrację? Było tam wtedy wpisane zlecenie i umowa o prace, ktoś chyba nawet o tym wspominał. A wiecie czy jest przy tym okres próbny jakiś?

Nazar Nowy wpis

Pracuję od ponad roku w avalon. Polecam każdemu tą firmę oraz polecam kierownika w Krakowie Włodka. Zawsze służy pomocą

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Avalon Logistics Group Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant / Konsultantka infolinii?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Marketing Manager w Avalon Logistics Group Sp. z o.o.?

Grzegorz

Profesjonalna i przede wszystkim kulturalna obsługa. Szybka reakcja w załatwianiu bierzących spraw, dokumentów, czy rozliczeń. Przejrzyste warunki współpracy w wynajmie samochodu, jak i pośrednictwa w rozliczeniach z Bolt, Uber i Freenow. Polecam wszystkim zainteresowanym współpracą z Avalon.

Marko

A do tego krakowskiego biura to kiedy ostatnio kogoś szukali? i na jakie stanowisko? widzę te odradzającą prace tam opinie i ciekawi mnie przy tym co oferują na samym papierze oraz czy faktycznie jest jakaś rotacja? co na to pozostali pracownicy z biura?

Skoro i tak pytano już o zarobki to jakie są teraz w praktyce na infolinii? Wiem, że kiedyś chwalono osoby z tego działu, więc również jestem ciekawa atmosfery wewnątrz. Fakt faktem szukali kogoś z pól roku temu, podane są przy tym dwie formy umowy, która jest bardziej preferowana? Pisali o zleceniu kiedyś ale czy o prace już na start można?

Mateusz

Nigdy nie pracowałem w taksi. Nie miałem żadnego doświadczenia. Sprawdziłem wszystkie oferty Krakowie, nikt nie potrafił mnie przekonać, warunki nie spełniały moich oczekiwań. Przypadkiem spotkałem kolegę, który od grudnia współpracuje z Avalonem. Odwiedziłem biuro, wszystko mi wyjaśniono, otrzymałem listę niezbędnych dokumentów. Dodatkowo podali mi adres każdej instancji, gdzie miałem odebrać wszystkie dokumenty. Na razie jestem zadowolony, dostałem ładne czyste auto, płatności w terminie, raport przed wypłatą. Porządna firma!

Nowa
@Mateusz

Witam czy dalej współpracujesz z tą firmą? Jeżeli chodzi o zarobki to jak to wszystko wygląda. Mógłbyś udzielić takiej informacji, bo startuje na taxi i się obawiam. Co firma to rusz inny cennik. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ktoś aplikuje do firmy Avalon Logistics Group Sp. z o.o. w mieście Łódź? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Aga

Praca idealna dla studenta. Polecam!

Szymon Ż.

Pracuję jako kurier już równy rok i od początku moim partnerem jest Avalon. Nie zmieniłbym ich na żadną inną firmę przede wszystkim dlatego, że oni bardzo dbają o terminowe wypłaty wynagrodzeń. Nigdy się nie spóźnili z wypłatą co się bardzo ceni.

Jeżeli miałbym polecić partnera flotowego to wybrałbym Avalon ze względu na profesjonalną obsługę! Konsultanci są zawsze mili i chętni do pomocy, to się bardzo ceni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Avalon Logistics Group Sp. z o.o.?

Maja

Na umowę zlecenie.

Samantha

I like this company for always responding quickly to messages. They answer the phone, you don't have to wait in line and are always willing to help. Very decent company.

Zofia

Czy ktoś może podpowiedzieć mi, jakie są widełki na stanowisko Specjalistka ds. marketingu, do prowadzenia so-me i innych zadań? Jeszcze miesiąc na aplikowanie jest, ale im wcześniej tym lepiej.

TaxiDrajwer

Dzieki zatrudnieniu w Avalon pracuje jako kierowca TAXI. Wynajmuje od nich samochod przystosowany do tych celow. Profesjonalna obsluga. Moge sie z nimi kontaktowac telefonicznie, poprzez komunikatory spolecznosciowe oraz osobiscie w biurze. Koszty rozliczen bardzo konkurencyjne na tle innych partnerow rozliczeniowych. Samochod zadbany, nie martwie sie choinka na desce rozdzielczej, gdy mam jakis problem z autem (a mam ich malo) zglaszam problem do Avalon i po chwili dostaje informacje na ktora umowiony jest serwis. Calym sercem i rozumem polecam firme Avalon

Z Avalonem wspolpracuje jako kurier jednej z aplikacji DELIVERY. Wspolpracuje z nimi od konca 2021 roku i nigdy nie mialel problemu. Kontakt na wiele sposobow, wyplaty zawsze w terminie (kilka razy mile zaskoczenie ze pieniadze na koncie byly przed deklarowanym terminem) W ogolnym rozrachunku bardzo pozytywnie. Jezeli szukasz partnera rozliczeniowego do aplikacji delivery lub TAXI nie trafisz lepiej niz AVALON

Pablo

Avalon dał mi możliwość pracy jako kierowca Taxi, nie posiadając nawet swojego samochodu. Przyznam, że pierwsze rozliczenie, było dla mnie czarną magią, ale na spokojnie w biurze uzyskałem wszystkich wyjaśnień i niezbędnych instrukcji. Nie mogę powiedzieć nic, poza pozytywnymi odczuciami i fajną relacją z biurem w Gdańsku. Polecam pracę i współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Avalon Logistics Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avalon Logistics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avalon Logistics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avalon Logistics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 29 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avalon Logistics Group Sp. z o.o.