Opinie o Logicas Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Logicas Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logicas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logicas Sp. z o.o. w Poznań

exPracownik

NIe do końca byłem pewien czy coś tu wrzucać ale jest tu dość sporo opinii, które nie do końca są zgodne z prawdą, w Logicas spędziłem trochę czasu, więc chętnie wrzucę coś od siebie Po pierwsze magazyn jest nowy, czysty, a produkty bardzo przyjemne w pracy dla magazyniera (indywidualne pakowane suplemety, jak ktoś miał wcześniej okazje pracować na magazynie to napewno doceni, że nie trzeba tu dźwigać płytek czy materiałów budowlanych), dlatego bez problemu mogą tu też pracować Panie :) Kadra kierownicza dla mnie ok, ze wszystkim można się dogadać. Praca jest organizowana i monitorowana z poziomu systemu, co generalnie jest świetne bo systemu można się nauczyć pierwszego dnia, no ale tak jak ktoś nie pracuje to niestety widać :) Z plusów w piątki obiady, na bieżąco są dostępne batoniki, ciastka, kawy czy herbaty, do tego Multisport, ubezpieczenia itd. Magazyn poza miastem ale dopłacają do dojazdów, więc to w sumie całkiem spoko pakiet. Jest też firmowa piłka ale poziom za wysoki :P Ja generalnie pracę polecam!

@exPracownik

Chcę się odnieść do opinii "exPracownika" - opinia raczej pisana przez kierownictwo niż przez prawdziwego byłego pracownika. Nauczcie się pisać poprawne opinie. Same pozytywy, a gdzie negatywy? "Po pierwsze magazyn jest nowy, czysty, a produkty bardzo przyjemne w pracy dla magazyniera (indywidualne pakowane suplemety, jak ktoś miał wcześniej okazje pracować na magazynie to napewno doceni, że nie trzeba tu dźwigać płytek czy materiałów budowlanych), dlatego bez problemu mogą tu też pracować Panie :)" Magazyn, owszem i jest nowy, ale nie jest czysty. Ale to normalne, ponieważ to zwykły magazyn. Jak wyżej napisano, składowane są suplementy, więc wiadomo, że coś się wysypie, coś się rozleje itd. Zamówienia sięgają kilkuset kilo, które nieraz są zbierane przez kobiety na paletach. Zapraszacie do pracy panie, a szatnia damska to klitka - mniejszej się już nie dało zrobić (ciekawe, czy wielkość jest zgodna z przepisami prawa), nie to co szatnia męska, która jest spora. Jak to nazwać? Dyskryminacja? Seksizm? "Kadra kierownicza dla mnie ok, ze wszystkim można się dogadać. Praca jest organizowana i monitorowana z poziomu systemu, co generalnie jest świetne bo systemu można się nauczyć pierwszego dnia, no ale tak jak ktoś nie pracuje to niestety widać :)" Jeżeli pracownik X dowiaduje się od lidera jaką normę miał pracownik Y, to o czym to świadczy? Czy to jest "ok"? Jest norma na magazynie, jednak nie jest ona znana, ponieważ jest wyliczana na podstawie wyników wszystkich pracowników w danym miesiącu. "Z plusów w piątki obiady, na bieżąco są dostępne batoniki, ciastka, kawy czy herbaty, do tego Multisport, ubezpieczenia itd. Magazyn poza miastem ale dopłacają do dojazdów, więc to w sumie całkiem spoko pakiet. Jest też firmowa piłka ale poziom za wysoki :P" Tutaj ok, ale trzeba doprecyzować - do dojazdów dopłacają tylko osobom, którzy dojeżdżają samochodem oraz posiadają co najmniej DWÓCH pasażerów, jeżeli dojeżdżasz sam, to nie ma dopłat. "Ja generalnie pracę polecam!" A ja nie :) DODATKOWO: - zimą na magazynie temperatura jest bardzo niska, około 10 stopni, jeżeli jesteś na "okresie próbnym", to nie dostaniesz ciepłej odzieży - "okresem próbnym" jest 3 miesięczna praca na zlecenie, zamiast umowy o pracę na okres próbny - magazynier jest od wszystkiego, "wózkowi" także - grafik jest robiony NA TYDZIEŃ, więc pracownik w czwartek dowiaduje się, na jaką godzinę będzie przychodził w następnym tygodniu

To prawda z tym PiPem ze kontrola była? napisał o tym były pracownik, więc zastanawiam się gdzie to info już krąży i od kiedy? Nic konkretnego nie wyszło skoro nikt wcześniej niczego o tym nie pisał?

Pracownik Nowy wpis

Przyjemne produkty do pakowania i zbierania. Możliwość otrzymania dodatków za dojazd, premie za frekwencje oraz wyniki w pracy. W kantynie zawsze jest coś słodkiego, kawa i herbata. Raz w tygodniu obiad domowy / pizza. Minusów kilka się znajdzie ale to tak jak wszędzie.

Jakieś noworoczne zmiany nastąpiły może? jakby nie patrzeć jest teraz okres zimowy, co się wiec dzieje na magazynie? pisali parę miesięcy temu, że z temperatura może bywać słabo, czy zostało to może jakoś ogarnięte? na jakiś jeszcze obszar skargi spływają? I co z zarobkami?

Samanta

Hej, ale magazynier do obsługi sklepu internetowego też wozi kilkaset kilo na paletach? @Zenon? Nie wiem, czy tutaj inne obowiązki ma taki magazynier, a inne ktoś kto przyjmuje dostawy towaru i rozmieszcza go na magazynie, dlatego dopytuję. Jakie uprawnienia może uzyskać magazynier? Piszą tak w ofercie...

@Samanta

Zależy jakie zamówienie wpadnie do zbierania. Ile ma kg. Możesz dostać na kilka kilo, możesz dostać na kilkaset.

@Zenon

I to od niczego nie jest już zależne? Wystarczy szczęśliwy traf? A jakaś sezonowość? Lub czy ktoś może odstąpić swoją część pracy? kiedyś ktoś pytał o nadgodziny, wiec dorobić sobie więcej zawsze można?

Zenon Nowy wpis

Zależy które zamówienie jest pilne, co im zostało do wydania itd. Czasem to jest zwykły traf. Generalnie każdy jest od wszystkiego. Możesz iść na pick, możesz iść na pack, możesz iść na uzupełnienie półek, zależy gdzie potrzeba ludzi. A co do nadgodzin to się zdarzają, w soboty. Ale to zależy, czy w piątek się ze wszystkim wyrobią. No i to, co ktoś wcześniej napisał to prawda.

Zero pytań od razu papiery śmieciowe i jedziesz!

Brak (zero!) Wstyd bardzo dobrze (idealnie!) że do końca roku upadają!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
exPracownik

@exPracownik

expracownik. Szpica usadź sobie zapłaciłem za to 3000 tysiące i warto było nie żałuj jej szpicu! I gratuluję fałszywej opinii będę zgłaszać z multikont zginiesz fałszerzu! Również do innych osób powiem żeby zgłaszali i będą zgłaszać!

Marcelo

Nie polecam. Sami się przekonajcie dlaczego. Usuwają prawdziwe wpisy całe szczęście iż upadną do końca tego roku :) @Pracodawca

@Marcelo

Aż tak źle ? Chciałem tam iść ale po tym co czytam aż strach. Dziękuję za szczerą opinię.

Czy firma Logicas Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

vantalodia

Jak jest? Praca całkiem fajna, ciągle coś się dzieje, i klimat jaki tam panuje jest zachęcający do pracy. Nie zawsze jest lekko (fizycznie) ale ludziska którzy tam pracują pomagają. Jedzenie? Często są przywożone batoniki, owoce itd. herbat, kawy nie brakuje - można sobie zrobić kiedy się chce - tak samo z wyjściem do wc :D w piątki są darmowe obiady- pyszne! Jaki minus? Niestety, uważam osobiście że mogłaby być o wiele lepiej płatna ta praca! Szef? Szef bardzo w porządku!

Hanna

Szukają dwóch ludzi na stanowisko magazynier - obsługa sklepu internetowego. Stawka 23-26 brutto godzina - ktoś zweryfikuje mi, czy to się zgadza? Ile na start? @krisu16 zabiłeś mi ćwieka. Jak ludzie z biura mają robić nadgodziny za ludzi na magazynie? Załóżmy, że jest potrzeba nadgodzin, bo jest zalew zamówień. I wg Ciebie biurowi dowiadują się tym pierwsi, że można dorobić. I co? Biegną na magazyn robić nadgodziny? Nie pojmuję, ale może zapytam, ile płatne te nadgodziny są, 100 procent, 150?

krisu16

Magazyn tylko z pozoru ładny, w zimę na magazynie temperatura sięga chyba 10 stopni.W lato natomiast straszny upał. W biurze, do którego nawet jako pracownik magazynowy trzeba wchodzić po zamówienia śmierdzi potem, nikt nie otwiera okien. Osoby na wyższym stanowisku regularnie obgadują za plecami pracowników najniższego szczebla, nieraz obrażając i wyśmiewając ich. Tak zwani 'biurowi' non stop poganiają innych do szybszej pracy, samemu siedząc przed biurkiem, oglądając kamery w celu odnalezienia osoby, której wypadł papierek z kieszeni i go nie podniosła. Potrafią oni z taka osobą przeprowadzić 30 minutową rozmowę wychowawczą o tym jak zły był to czyn. Osoby zarządzające nie posiadają żadnych kompetencji związanych z organizacją pracowników. Zasady BHP w rzeczywistości dotyczą tylko szeregowych pracowników, nie są one przestrzegane przez osoby z biura. Stawki oferowane przez firmę są jednymi z najniższych w Poznaniu i okolicach, oczywiście do momentu podpisywania umowy nie są one znane. Praca nudna i monotonna, brak perspektyw i możliwości rozwoju. Kolesiostwo w firmie widoczne jest na każdym kroku. Zwrot kosztów za dojazdy jest śmiesznie niski, przy czym, żeby go otrzymać należy spełnić warunki, które do spełnienia wcale nie są takie łatwe. 3 spóźnienia (nawet minutowe), niwelują możliwość uzyskania premii za obecność. Istnieje możliwość nadgodzin, ilość miejsc jest ograniczona, a w pierwszej kolejności informacje o nadgodzinach dostają biurowi, przez co zwykły pracownik nawet się o nich nie dowiaduje, bo i tak już nie ma miejsc. Ale w co drugi piątek jest pizza :)

nick

magazyn czesto mniej niz 10 stopni i nikt nie ma z tym problemu w biurach cieplutko nieporozumienie

Agnieszka
@nick

w magazynie zupełnie nie ma ogrzewania czy jest po prostu wyłaczone? pracodawca zapewnia jakąś odzież roboczą by to zimno wytrzymać ?

Przemek

Świetne miejsce pracy. Śmiało mogę polecić. Cały zespół jest zgrany i każda osoba chętnie niesie pomoc drugiej. Praca jest lekka i przyjemna. Czas leci niesamowicie szybko. Często dla pracowników pojawiały sie słodycze. Dodatkowo co piątek oferowany był smaczny obiad.

Czesław
@Przemek

No właśnie się interesuję ofertą na magazyniera, którą firma wystawiła. Pracodawca rzeczywiście chwali się różnymi benefitami. To plus. Nie wiecie, czy posiadając uprawnienia na wózki widłowe można więcej zarobić? Bo podstawa niezbyt wysoka.

nick
@Czesław

smieszne grosze wiecej po dlugim proszeniu sie... tutaj kazdy jest od wszystkiego wiec majac uprawienia na wozki robisz wszystko inne a wozek w miedzyczasie

Firma chcę zatrudnić na śmieciowych warunkach na początku umowa zlecenie przez 3 miesiące. Wynagrodzenie na etapie rekrutacji tajemnica, więc raczej to nie wróży kokosów. Po 2 etapie mimo że firma zapewnia kontakt nawet jako nie zatrudnimy pana urywa kontakt. Zero telefonu, zero mejli. Omijać szerokim łukiem , bo są lepsze firmy na rynku. Proszę nie kasować tej prawdziwej opinii.

Proca

Miejsce pracy najwspanialsze pod słońcem. Ekipa mega miła. Praca bezstresowa. Każdy każdemu pomaga i nie ma poganiania. Są aż 2 przerwy 17 minutowe. Do toalety można wyjść jak się potrzebuje. Zawsze jest kawa i herbata dla pracowników czasami nawet przekąski jak batoniki czy różne napoje. Tutaj poczujesz się jak w rodzinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Logicas Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Logicas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logicas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logicas Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logicas Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logicas Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logicas Sp. z o.o.
  • 28 Czerwca 1956 R. 390