Opinie o Nursecare24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nursecare24 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nursecare24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nursecare24 Sp. z o.o. w Warszawa

roksana

Była to moja pierwsza praca za granicą i nie żałuję, że zgłosiłam się właśnie do tej agencji bo inaczej to nie wiem jakbym sobie ze wszystkim poradziła. Mają fajne podejście do ludzi i bije od nich po prostu takie ciepło

Panda
@Klaudia

Zgadzam się,firma nie słowna,nie dbająca o opiekunki, (usunięte przez administratora) na wypłacie,nie płacą terminowo,nie odprowadzają składek.Zero kontaktu z koordynatorami.Nie polecam żadnym opiekunką.

lucyfer Nowy wpis

firma. nie płaci retninowo. koordynatorzy olewają ta. firma chyba jest nie wypłacalna

Zoja Nowy wpis
@lucyfer

Nie zapłacili ci? Daj znać, czy już się rozwiązała ta sytuacja i czy to jakieś pojedyncze zdarzenie czy jednak częście się to zdarza. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, jakby dało radę znaleźć pracę. No ale jak nie jest to po co się w sumie zatrudniać. Ile to już trwa?

roksana

Klaudia
@roksana

PO KOMENTARZACH WIDAĆ, ŻE OPINIĘ PISZĄ SAMI PRACOWNICY "SAMYM SOBIE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMIJAĆ TĘ AGENCJĘ JAK NAJDALEJ NIE UBEZPIECZAJĄ PRACOWNIKÓW NA CZAS WYJAZDU(NAWET JAK PODPISUJE SIĘ Z TYMI DELIKWENTAMI NIEMIECKĄ UMOWĘ!).NIE ODPORWADZAJĄ SKŁADEK ANI ZDROWOTNYCH ANI EMERYTALNYCH!!!!BARDZO ZŁA NIEPROFESJONALNA "AJENCJA".PONADTO UKRYWAJĄ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ODNOŚNIE ZLECEŃ TAKIE JAK: JEDNOSTKI CHOROBOWE,MIEJSCE ZAMIESZKANIA PACJENTA, KTO MIESZKA W GOSPODARSTWIE DOMOWYM, CZY JEST TO OSOBA SAMOTNA, JAKI JEST STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI DANEGO PODOPIECZNEGO!!!! NIE POLECAM TEJ "FIRMY" I RADZĘ NA NICH UWAŻAĆ, TYM BARDZIEJ, ŻE BARDZO CZĘSTO ZMIENIAJĄ NAZWY TEJ "AGENCJI" Z WARSZAWY!!!

Panda Nowy wpis
@Klaudia

Czy w Nursecare24 Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Weronika

Niestety, jedyne ogłoszenie na stanowisko specjalistka ds. rekrutacji & obsługi klienta z językiem niemieckim, jakie znalazłam na ich FB jest z 2021 roku. Mam więc pytanie, czy jest planowany nabór tego typu w tym roku? Jak finansowo agencja docenia doświadczenie kandydata w kontaktach z rekrutowanymi?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nursecare24 Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
magda

Chcąc zmienić swoją pracę i zdobyć nowe doświadczenie to warto wybrać tę agencję. Ja nie miałam się do czego przyczepić bo na każde moje pytanie od razu odpowiadali i służyli pomocą

Czy pracownicy w Nursecare24 Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

lidia

Pewnie, że tak ;) Poznałam kilka osób które pracują w tej agencji i to to bardzo fajne osoby. Można pogadać, pośmiać się, także nie ma żadnych obaw :)

jolanta

Polecam, szczególnie dla osób, dla których to będzie pierwszą praca za granicą, bo wiele wytłumaczą, pomogą

iga

Konkretna I bardzo fajna usługa, ułatwiająca wyjazd do pracy w Niemczech

agna

Koleżanka mnie namówiła na pracę i jestem jej mega wdzięczna. Bez problemów się odnalazłam, język niemiecki znałam ze szkoły, także problemów z porozumiewaniem się nie miałam.

iwa

Wszystko sprawnie przebiegło, a z pracy jestem zadowolona. Już kolejny rok opiekuję się osobą starszą i sprawia mi to coraz więcej satysfakcji.

Paulina
@iwa

Coraz więcej? Czyli przed podjęciem się pracy tutaj nie miałaś wcześniej z tym styczności? Szkolili Cię może jakoś w takim razie?

edmund

To ogromna wygoda, bo można skupić się na pracy, a sam wyjazd czy dokumentację pomogą ogarnąć. A mają w tym ogromne doświadczenie.

daria

Według mnie to ta agencja jest pomocna szczególnie osobom pierwszy raz chcącym popracować w Niemczech. Pomogą z dokumentami, a i osobę pod opiekę dopasują

alżbeta

Z pewnością praca dająca i satysfakcję jak i niezłą kasę ;) A działając przez nich, miałem pomoc we wszelkich formalnościach których nie brakuje

Aleksandra
@alżbeta

Zawsze byłam ciekawa ile się zarabia w tym zawodzie ;) Mówisz, że niezła kasa? A ile to mniej więcej jeśli można wiedzieć? :)

amanda

Polecam ich, bo mają doświadczenie w organizowaniu takiej pracy, więc wiedzą jak najłatwiej przebrnąć przez formalności jak i dobrać odpowiednią starsza osoba pod opiekę

tobiasz

Nawet wyjazd sam zorganizowali, nie wspominając o dokumentacji itp, co znacząco ułatwia podjęcie pracy w niemczech, jako ten opiekun osób starszych

hirek

Super sprawa, tym bardziej na taką pierwszą pracę w Niemczech, bo I wyjazd zorganizuja czy pomogą w formalnościach.

gregory

Ogólnie jestem zadowolony, bo praca całkiem miła, dobrze płatna, a za to miałem też wsparcie że wszelkimi formalnościami, co jest ogromnym ułatwieniem

łukasz nowacki

Ciekawa sprawa, tym bardziej dla kogoś kto nie radzi sobie z papierologia. A praca jako opiekun osób starszych w Niemczech, całkiem fajna i oplacalna

szefunio

Konkretna pomoc, dzięki której całą uwagę mogłem skupić na swojej pracy, a przez dokumenty itp, byłem w pełni przeprowadzony

ferdynand

Korzystałem z ich usług przez co ja skupiałem się na pracy, a w temacie dokumentów czy innych formalności miałem stałe wsparcie, pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Nursecare24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nursecare24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nursecare24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nursecare24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 43 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nursecare24 Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 32 lok. 156