Opinie o Loly Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Loly Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Loly Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loly Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Loly Sp. z o.o.?

marsyn

kupione kredki w sklepie bee-shop. Nie doszły jeszcze po 7 dniach. Zero kontaktu i odpowiedzi na maile. telefonu nikt nie odbiera odrzuca połączenia. NIE POLECAM !!! TRAGEDIA

Justyna

Zgłaszałeś to gdzieś?

@marsyn

Tragedia! Sklep tragiczny jak i towar!! Kupiłam dozownik- nie działa. Brak kontaktu ze sprzedającym!

@marsyn

Nie ma zwrotu pieniędzy za towar!

Lucyna Nowy wpis
@Natalia

Czekam na kasę od 12.2021????????i nic

Ilona Pietkiewicz

Zakupiłam ww. sklepie elektryczny kran, który okazał się wielkim i niebezpiecznym bublem. W momencie jego podłączenia natychmiast okazoło się że przecieka a przede wszystkim spowodował przebicie elektryczne, co było bardzo nie bezpieczne. O mało męża poraził prąd. Próbowałam się skontaktować z sklepem ale już nikt nie odbiera telefonów, a o reklamacji zapomnij. Nie polecam tej firmy. i szczerze przed nią ostrzegam.

Magdalena Nowy wpis
@Ilona Pietkiewicz

Serio? I na tym sprawę jak już zostawiasz? Nie próbujesz dalej się z nimi kontaktować czy coś? Bo słabo chyba od tak to zostawić

Jolanta Nowy wpis
@Magdalena

brak szans na odzyskanie ani towaru ani pieniędzy, zablokował mnie

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wszystko na stronie jest fikcją i niezgodne z prawdą. Zero kontaktu i zwrotu kasy! Przestrzegam przed takimi ... Sprawy tego typu kieruje się do Rzecznika Praw Konsumenta a następnie jeżeli nie zostanie zwrócona kasa to jest to przestępstwo j sprawę kieruje się na Policje. Trochę z tym zachodu,ale warto,żeby nie dawać przyzwolenia takim Łajdakom.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loly Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Magda

Teraz są pod nazwą bee shop, brak kontaktu, towar opłacony nie dotarł.

Magdalena
@Magda

Nowa nazwa? Przecież z tego co widziałam po wpisach jeszcze w listopadzie 2021 podobno zmieniali. :o Chodzi o opinie?

@Magdalena

Na stronie sklepu są tylko pozytywne opinie. Negatywne nie są dodawane-śmieszna sprawa

Justyna
@Natalia

A zgłaszałaś to gdzieś, że ten towar nie dotarł?

Anna Nowakowska

Dostałam paczkę z szybkowarem ale nie ma fugi i spoiny a było w zamówieniu.zapłaciłam 122.00 zł....

Magdalena
@Anna Nowakowska

Może to sugestia na odświeżenie mieszkania? ;) Czyli dokonałaś zwrotu czy co z tym zrobiłaś?

Aleksandra 15.03.2022

W jaki sposób mogę zrobić reklamacje przesyłki. Zamówiłam 3 szt. 'Latarka kempingowa" z ubezpieczeniem przesyłki. Po sprawdzeniu 2 szt. są dobre, a ta trzecia nie działa. Proszę o kontakt jak mogę zrobić reklamacje. Numer przesyłki 523000014872010048567625

Otrzymałam zamówienie ale nie taki kolor - rozumiem że różowych macie dużo ale ja chciałam biały. Mój telefon 502 84 20 09 Ewa Izydorczyk nr paczki 523000012591836068933914

Nie polecam strony, zero kontaktu, nie mozna zrobic zwrotu, dlatego chyba mozliwa platnosc tylko gotówką.

Aneta
@Ania

ale o tym zwrocie jest się już wcześniej poinformowanym? w sensie, że nie można go zrobić - przed zakupem? czy dopiero po fakcie się okazuje?

Rzeczywiście zgadzam się z Waszymi opiniami. Pierwszy raz spotkało mnie coś takiego i dobrze by było, żeby ostatni. Jestem mocno zdegustowana i zła na siebie. Nie straciłam dużo, ale nikt z na s nie lubi być oszukiwany i tym samym ośmieszany. UWAŻAJCI NA NICH!!!!!

beściarz

W listopadzie nazywali się VERGIN. Towar wygląda ślicznie na zdjęciach, ale to lipa. Kontaktują się błyskawicznie, ale po reklamacji nie można się dodzwonić. NIP FAŁSZYWY, tak samo jak certyfikat RZETELNA FIRMA. Zdecydowanie odradzam.

beściarz

W listopadzie 2021 ogłaszali zupełnie coś innego. Wtedy firma nazywała się Vergin. Towar zamówiony totalnie gorszy od chińskich, zwrot odebrany, ale kasa nigdy nie wróciła. NIP NIE ZAREJESTROWANY - LIPNY. Stanowczo odradzam, wszystko wygląda ślicznie na zdjęciach, ale to lipa.

Adamus

Nie polecam absolutnie !!!!!!!! Zero kontaktu . Nie odbierają telefonów. Nie oddają kasy za zwrócony inny towar niż ten zamawiany . Bardzo nieuczciwi ludzie . 6 tygodni minęło od odesłania produktu I odstąpienia od umowy I cisza !!!!!! Naciągacze i (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

Nik

Nie polecam. Przysłali nie to co zamówiłam, nie można się z nimi skontaktować. Nie można zrobić zwrotu towaru. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Iwan

Porażka, zupełny brak kontaktu , wysłany produkt zupełnie inny w cenie prawie 2 razy niższej...a teraz cisza po odesłaniu towaru I odstąpieniu od umowy ....jak dla mnie to bardzo duża strata finansowa

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Brak towaru, brak pieniędzy, brak kontaktu. Spółka zarządzana przez samych ukraińców. Zgłoszone na policję i do Urzędu Skarbowego oraz do KRS za niezlozenie sprawozdań finansowych. Całkowicie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Loly Sp. z o.o. - Warszawa

Loly Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Potażowa 41A
    02-400 Warszawa
  • NIP: 5272915420 REGON: 385145349 KRS: 0000820090

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042