Opinie o Etm Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Etm Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Etm Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etm Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Etm Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Marta Nowy wpis

nie polecam pracy umowa jest nie zlecenie lub o prace lecz przedwstępną sa przez nia same problemy polecam szybko czytać bo Pan Leszek usuwa opinie

@Pracodawca Nowy wpis
@Marta

Droga Pani Marto, Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Chcielibyśmy podkreślić, że dokładnie weryfikujemy historię współpracy z naszymi pracownikami i nie znaleźliśmy nikogo o podanym imieniu czy pseudonimie w naszych rejestrach. Warto zaznaczyć, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale równie ważne jest, aby informacje były oparte na faktach. W naszej firmie staramy się być transparentni i uczciwi zarówno wobec naszych klientów, jak i współpracowników. Nasze umowy zlecenia dla studentów do 26 roku życia oraz warunki współpracy B2B, które oferują atrakcyjne premie, odpowiadają standardom rynkowym. Cenimy sobie przede wszystkim ambicję, lojalność i świadomość naszych partnerów. Pragniemy również zaznaczyć, że opinie są dla nas ważne i traktujemy je jako okazję do rozwoju i doskonalenia. Nie usuwamy opinii, ponieważ wierzymy w otwartą i szczegółową komunikację. Cieszymy się, że większość naszych recenzji jest pozytywna, co jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy i zaangażowania naszego zespołu przez ostatnie 12 lat na rynku. Jeśli ma Pani jakiekolwiek dalsze pytania czy wątpliwości, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Życzymy miłego dnia i mamy nadzieję, że będziemy mogli rozwiać wszelkie nieporozumienia. Z wyrazami szacunku, Leszek Mikulski ( wlasciciel )

Anonim Nowy wpis

Współpraca z Panem Leszkiem jest bardzo ciężka. Ta osoba jest nieszczera, niesłowna, wybuchowa i mówiąca nieprawdę na temat swoich byłych pracowników i na swój. Daje umowę przedwstępną którą ciężko nazwać jakąkolwiek umową. Nie dotrzymuje słowa, pracuje się u niego całymi dniami i ciężko nazwać to jakąkolwiek pracą, zero rozwoju osobistego i jakichkolwiek perspektyw, nie wspominając o wynagrodzeniu. Jeżeli ktokolwiek się odważy na współpracę z tą osobą, polecam dokumentować każdą korespondencję z nim, ewidencję godzin itp. bo po jakimś czasie może się to przydać. Wykorzystuje dane osobowe byłych pracowników i obiecuje, że tworzy super team z którym będzie podbijał świat :) Prosi również swoich pracowników o ile takich posiada o wystawianie pozytywnych ocen i usuwanie negatywnych. Nie polecam!

@Leszek Nowy wpis
@Anonim

Drogi @Anonimie, Widzimy i rozumiemy opublikowaną opinię dotyczącą współpracy z ETM Polska. Jako firma, stawiamy na transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek, dlatego każdy głos jest dla nas ważny. Jednakże, ważne jest, aby podkreślić, że opisane przez Ciebie, kimkolwiek jesteś, doświadczenia nie odzwierciedlają standardów i wartości, które promujemy. Pragnę również poinformować, że opisana sytuacja wydaje się odnosić do indywidualnego przypadku, w zasadzie dwóch w ostatnim czasie, który jest obecnie przedmiotem działań prawnych. ETM Polska podjęła kroki sądowe i prawne wobec osob, która, naszym zdaniem, nie działała zgodnie z zasadami uczciwości i transparentności, które są dla nas kluczowe. (usunięte przez administratora) nigdy nie będzie przez nas akceptowne! Tego typu działania są dla nas zawsze ostatecznością, ale niezbędne, aby chronić interesy naszej firmy i jej pracowników a także naszą pozytywną opinię wśród partnerów, klientów i otaczającego nas społeczeństwa. Nasze zaangażowanie w rozwój, szacunek i uczciwą pracę pozostaje niezmienne. Jesteśmy zobowiązani do budowania zespołu, który dzieli nasze wartości i jesteśmy dumni z tego, co wspólnie osiągnęliśmy przez ostatnie blisko 12 lat. ;) Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, jeśli chcesz omówić sprawę bardziej szczegółowo. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla konstruktywnego dialogu i osób które nie boją się konfrontacji czy konsekwencji swoich działań. My się ich nie boimy. Łatwo jest napisać wiadomość jako @anonim trochę trudniej realnie podpisując się z imienia i nazwiska, bo przecież takie szkalowanie, niezgodne z prawdą, może nieść za sobą pewne konsekwencje ! No tak… Pozdrawiam Z szacunkiem, którego może niektórym brakuje, i nie mają odwagi pisać otwarcie ! Wspaniałości w dalszej drodze ku lepszej przyszłości z nastawieniem na świadomy samorozwój. Wlasciciel Leszek Mikulski ;) Ps. Osoby ambitne, nie bojące się wyzwań zapraszamy do współpracy do czynnej rekrutacji, niech się same przekonają jak jest w naszych relacjach i warunkach rozwoju czy współpracy ;)

Hana

Jako pracownik firmy od wielu miesięcy bardzo sobie chwale współpracę. Szacunek do pracowników oraz duży profesjonalizm w kontaktach z klientami .Bardzo polecam.

Czy jest możliwość pracy w Etm Polska Sp. z o.o. na część etatu?

@pracodawca

Tak, w zależności od stanowiska. Jeśli jest Pan /Pani zainteresowana współpracą proszę napisać pełne zapytanie wraz z przesłaniem swojego CV na rekrutacja@etmpolska.pl Dziękuję

Leszek

Raczej nie, pracy jest sporo i są nadgodziny

Jaki dress code obowiązuje w Etm Polska Sp. z o.o.?

@etmpolska

Casual, swobodny ...no ale nie dresy :) Nie narzucamy sztywnych ram. Uważamy, że wygoda i samopoczucie pracowników są bardzo ważne.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Etm Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy. Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
@etmpolska @Alina

Jako była współpracownica firm prowadzonych przez Leszka i Pawła, mogę śmiało powiedzieć, że to miejsca pełne profesjonalizmu i szacunku do pracowników. Moje 5-letnie doświadczenie z nimi było niezmiernie pozytywne. Szczerze polecam.

@Zbyszek, @Etmpolska

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą ETM Polska. Jest to zespół profesjonalistów, którzy zawsze dążą do zapewnienia najwyższej jakości usług. Właściciele, Leszek Mikulski i Paweł Michalak, są niezwykle zaangażowani i podejmują wszystkie decyzje z dbałością o dobro pracowników i klientów. Wypłaty są zawsze na czas, a warunki umów są jasne i transparentne. Firma przetrwała jeden z najtrudniejszych okresów pandemii, co jest dowodem na jej stabilność i potencjał do dalszego rozwoju. Szczerze polecam ETM Polska jako miejsce pracy i partnera biznesowego. Twierdzenia tej Pani są bezpodstawne i szkodzące !

Maj

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z właścicielem Leszkiem Mikulskim ani jego wspólnikiem Pawłem Michalakiem. Po pierwsze nie wypłacają wynagrodzenia na czas. Wypłacają jedynie to co jest pozornie na umowie, a umowy to śmiech na sali. Albo musicie założyć firmę na siebie lub umowa na 1/4 , 1/2 a reszta wypłacana jest "pod stołem". Po drugie jak kończy się z nimi współpracę nie wypłacają pieniędzy za pracę za zaległe miesiące, a blokują i urywają jakikokwiek kontakt. Gdzie zawsze trzeba zakładać za swoich pieniędzy na różne wydatki ETM Polska czy Verdant Polska. Wydatki te są co prawda wypłacane ale w odstępach miesięcznych. Nie dajcie się namówić na pożyczkę dla nich. Do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy pożyczonych na ratowanie obu spółek tych Panów. Szczerze nie polecam pracy i kontaktu z tymi Panami. Oczywiście pod tym postem będą się tłumaczyć i usprawiedliwiać. Ale nie wierzcie im a nie jestem pierwszą osobą (usunięte przez administratora) przez tych Panów.

Leszek Mikulski
@Maj

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Jest nam niezmiernie przykro, że taka perspektywa została przedstawiona publicznie. Pragniemy jednak podkreślić, że ETM Polska nie miała zaszczytu zatrudniać Pani „ Maj” tj Pani Pauli Ś. Jak widać nie potrafi nawet się przedstawić. Nie możemy zatem potwierdzić ani zaprzeczyć twierdzeniom zawartym w tej opinii, jak również nie będziemy publicznie komentować tych zarzutów. Jesteśmy firmą, która powstała przed pandemią i pomimo wielu trudności, utrzymaliśmy się i rozwijamy. Z dumą możemy powiedzieć, że proces zatrudniania pracowników rozpoczęliśmy dopiero w marcu 2023 r., co sugeruje, że nasza stabilność i rozwój są prawdziwe a tezy ww nieprawdziwe. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z pozostałymi opiniami na temat naszej firmy, które są dostępne w Google. Znajdą tam Państwo przeważająco pozytywne komentarze o naszej działalności, z wyjątkiem jednego negatywnego wpisu od ww. Pani Pauli Ś. Co jest, jak przypuszczamy, dość zastanawiające. Zgłosiliśmy już ten incydent jako nieprawdziwą informację i odpowiednie organy zajmują się sprawą, choć sądy w Polsce pracują dość wolno, jednak jesteśmy cierpliwi. W międzyczasie, zapewniamy naszych klientów, partnerów i pracowników, że nadal dostarczamy najwyższej jakości usługi i prowadzimy naszą działalność z najwyższym standardem etycznym i profesjonalizmu. Dziękujemy za zrozumienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Etm Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Etm Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etm Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etm Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etm Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etm Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etm Polska Sp. z o.o.
  • Pl. Solny 14 lok. 6