Opinie o F1-Generation Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F1-Generation Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F1-Generation Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F1-Generation Polska Sp. z o.o. w Warszawa

AAA Nowy wpis

Czy ostatnie nabory dla doradcy miały miejsce z pięć miesięcy temu? mam ofertę z taka data, bo której widełki stawek godzinowych zwróciły moja uwagę. na jakich warunkach można zarabiać te 50 zł brutto / h?

Basia C Nowy wpis

W firmie miałam okazje pracować na jarmarku świątecznym w Warszawie. Moje doświadczenie wspomnianego pracodawcy jest niezwykle pozytywne. Jego profesjonalizm wyraża się nie tylko w starannej organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, ale także w tworzeniu sprzyjającej atmosfery dla zespołu oraz klientów. Grafik jest elastyczny i dopasowany do potrzeb pracowników. Współpraca w zespole jest efektywna, a świąteczna magia wokół nas wprowadza dodatkową radość zarówno w pracy, jak i dla naszych klientów. Cenię sobie możliwość bycia częścią tej wyjątkowej ekipy

Alina S Nowy wpis

Chciałabym serdecznie podziękować mojemu pracodawcy za niezwykłe doświadczenie, jakim było sprzedawanie skarpetek na jarmarku bożonarodzeniowym we Wrocławiu. Była to moja pierwsza praca i nie mogłam sobie wyobrazić lepszego miejsca do rozpoczęcia mojej kariery zawodowej. Pracodawca okazał się nie tylko profesjonalny, ale również wyjątkowo troskliwy i życzliwy. Zawsze służył pomocą i udzielał cennych wskazówek, abyśmy mogli jak najlepiej wykonywać nasze obowiązki. Dzięki temu czułam się pewnie i wspierana w każdej sytuacji. Atmosfera pracy była niesamowita – pełna radości, świątecznego ducha i pozytywnej energii. Pracodawca stworzył zgraną i przyjazną ekipę, która świetnie się uzupełniała i dbała o wspólny sukces. Ta współpraca i wzajemne wsparcie sprawiły, że praca nie tylko była efektywna, ale również bardzo przyjemna.

Zuza P. Nowy wpis

Firme miałam okazję poznać od przeróżnych stron dzięki pracy zarówno w kiosku sztuki jak i na jarmarkach czy w biurze. To wspaniały zespół, który stawia na profesjonalizm, jakość ale też współpracę nawet jeśli chodzi o pracowników, którzy są pół Polski dalej. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i wyrozumiałość, system jest bardzo przejrzysty, grafik ustalany dokładnie pod dyspozycje, a kontakt z szefostwem jest na bieżąco. Jeśli pojawiały się jakiekolwiek problemy techniczne to nigdy nie czułam, że jestem z nimi sama i wiedziałam, że mogę liczyć na wsparcie. Finansowo też zawsze czułam się bezpiecznie, wszystkie wypłaty na czas a do nich doliczone prowizje od sprzedaży i wszystko w widełkach, na które umówiliśmy się przy podpisywaniu umowy. Bardzo polecam F1 Generation jako pracodawcę!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F1-Generation Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta w sklepie.
Justin

Pracując podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łodzi dzięki F1-generation, doświadczyłem nie tylko świetnej atmosfery, ale także zrozumienia i elastyczności ze strony zespołu. Pomimo trudności zimy, firma zawsze starała się dopasować do naszych potrzeb. Świąteczna premia była bardzo miłym dodatkiem. Muszę także wyrazić uznanie dla ludzi z F1-generation, zawsze byli dostępni, gotowi pomóc, gdy tylko mieliśmy jakikolwiek problem. Komunikacja była sprawna i szybka, co zdecydowanie ułatwiało pracę. Jeśli ktoś szuka pracy z zaangażowanym zespołem i pozytywnym podejściem, polecam to doświadczenie z czystym sumieniem!

Anastazja R.

Pracując dla F1 Generation Polska, miałam przyjemność doświadczyć wyjątkowego podejścia do mnie jako pracownika. Firma wykazuje głęboki szacunek wobec zatrudnionych, oferując komfort w miejscu pracy (szczególnie że warunki na Jarmarku Bożonarodzeniowym mogą być nie zbyt przyjazne), łatwy kontakt oraz różnorodne premie jako uznanie za wkład i zaangażowanie :) Atmosfera między pracownikami a biurem oraz bezpośrednio w zespole jest niezwykle pozytywna, co sprawia, że codzienna praca staje się nie samym tylko obowiązkiem, ale także satysfakcjonującym doświadczeniem. W tym miejscu doceniają pracowników, więc na pewno bym skorzystała z możliwości ponownej współpracy z tą firmą! <3

Konstantyn

Bardzo cieszę się że mam możliwość współpracować z F1-Generation. Jestem studentem formy dziennej, więc często problemem jest łączenie studiów a pracy, ale daliśmy radę dostawać godziny pracy do czasu wolnego od uczenia się. Miły i pomagający zespół, premię oraz możliwość sprzedaży naprawdę unikatowych produktów, każdy z tych elementów robi tą pracę jedną z najlepszych opcji na rynku pracy.

Kacper

Jako pracownik F-1generation, współpracujący z MuseARTa na jarmarku świątecznym, cieszę się, że firma nie tylko umożliwia efektywną sprzedaż art socks, ale także dba o nasze komfortowe warunki pracy. Dostarczenie farelki maty grzewcze, dodatek na ciepły napój, miłego prezentu mikołajkowego oraz stały kontakt z managerami w przypadku trudności sprawiają, że atmosfera na stanowisku jest przyjazna, a praca staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Niezwykle jest to jak produkt MuseARTa poprawiają humor na twarzach klientów w zimne grudniowe dni.To zdecydowanie pozytywny dodatek do naszego codziennego doświadczenia! ☕????????

Ida

Możecie wprost napisać jakie teraz średnie wyniki sprzedażowe wychodzą? Co jakiś czas już o premiach tu wspominano, że są w zasadzie ok a teraz właśnie oferta dla doradcy od jakiegoś czasu w sieci widnieje. Macie jakieś porady co do samej rozmowy?

Zuza

Świetna praca dla studentów:) Dobre warunki, świetna komunikacja z pracodawcą i atrakcyjne premie, super atmosfera i elastyczne godziny pracy. Dobre miejsce dla pasjonatów sztuki!

Od czego uzależniona jest premia w firmie F1-Generation Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 11 grudnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Kinga

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z pracy w firmie F1-Generation wcześniej miałam słabe doświadczenia z praca ale tutaj odżyłam na nowo ,jest naprawdę bardzo dużo benefitów między innymi bardzo duży plus dla osób które chcą sobie dorobić bądź są studentami ponieważ grafik jest ustalany pod osobę i tak żeby każdemu pasował , dodatkowo jest prowizja za sprzedaż i miła atmosfera a także ciepła herbata którą sponsoruje firma jest naprawdę dużym plusem przy zimie , sam zespół lepszy nie mógł być , pozytywne i bardzo wyrozumiałe osoby , z całego serca polecam i dziękuje ze mogłam z wami pracować.

Natalia L.

To moje pierwsze doświadczenie na rynku pracy i na pewno pozostawi za sobą wysoki standard oraz wymagania wobec następnych. Tworzymy wraz z współpracownikami i kierownictwem naprawdę zgrany zespół, jest obustronna komunikacja, na każdy problem, pytanie znajdzie się odpowiedź, pracownik nie jest ignorowany - jest szanowany i wysłuchany. Do tego zapewnienie takich udogodnień jak farelka, mata grzewcza, ciepły napój i posiłek znacznie umilają prace w tak nieprzyjemnych warunkach jak Polska zima. Bardzo sobię chwalę i cenie to doświadczenie, które zdobyłam na tym stanowisku i gdyby nie fakt, że się będę przeprowadzać na pewno bym z chęcią wróciła za rok. Bardzo polecam każdemu współpracę z tą drużyną, jest tego warta!

W ofercie dla doradcy klienta w sklepie (ale w treści wymienione są też oczywiście jarmarki i eventy) była podana na ten sezon stawka 25-50 zł brutto za godzinę. Ile realnie zarobiliście @Kasia @Veranika @Alan? I w ogłoszeniu pisano, że praca jest do 15 stycznia. To się zgadza? Jakbyście napisali jakie macie umowy, to w ogóle super :)

Miło w końcu trafić na uczciwego pracodawcę! Mimo dosyć niesprzyjających warunków pogodowych na Jarmarku Bożonarodzeniowym, w każdej chwili mogliśmy czuć troskę i wsparcie. Na wyróżnienie zasługuje wspaniały kontakt i ekspresowa pomoc w razie jakiegokolwiek problemu/wątpliwości. Zadbano też o relacje pomiędzy pracownikami, co znacząco przełożyło się na atmosferę i przyjemność z pracy. Wypłaty są terminowe i jak najbardziej satysfakcjonujące. Nie można zapomnieć też o premii uzależnionej od wyników sprzedażowych!

Veranika

Pracowałam dorywczo na jarmarku bożonarodzeniowym w Krakowie w tym roku. Bardzo miłe doświadczenie, firma troszczy się o pracowników, zapewnia farelkę, matę grzewczą, ale też ciepły napój i posiłek. Była również nieoczekiwana premija na święta. Też dostajecie z każdej sprzedaży prowizję, co na prawdę jest dobrym plusem. Również dobra komunikacja w zespole. Chętnie będę kontynuować współpracę w przyszłym roku ❤️

Alan

Po bardzo pozytywnych doświadczeniach w pracy dla F1-Generation z zeszłego roku nie mogłem nie wrócić też w tym - i się nie zawiodłem. Komunikacja z „górą” jest świetna, warunki pracy (pomimo zimna ????) są znacznie ułatwiane przez pracodawce + rekompensaty za kawę czy w przypadku dłuższych zmian również za obiady. Jestem tak samo zachwycony jak rok temu <3

Kajetan sumisławski

Pracując dla F1-Generation, doświadczyłem niesamowitego wsparcia i miłej atmosfery. Firma stawia na innowacyjność i kreatywność. Współpraca i wzajemna otwartość między pracownikiem, a pracodawcą zapewnienia, że praca w F1-Generation to prawdziwa przyjemność. Jestem dumny, że mogę być częścią tej rozwijającej i ceniącą sobie pracowników firmy:)

O jakie ciężkie warunki pogodowe mogło kiedyś chodzić w jednej z opinii? doradcom one nie grożą? Upewniam się, bo wisi teraz oferta do sklepu na zlecenie, gdzie podane zostały widełki liczone od 25 do 50 zł, stąd wstępne zainteresowanie. to 50 na ile jest osiągalne? I opisze ktoś aktualna atmosferę? ogłoszenie jest dla 10ciu osób, jakie są przy tym organizowane integracje?

Klara

Pracuje się na jarmarku bożonarodzeniowym - w otwartym z jednej strony, drewnianym domku. Jest to praca na zewnątrz w seoznie zimowym, więc zdecydowanie trzeba się cieplej ubrać. Jeśli ktoś bardzo szybko marznie to może to być dla niego trudne. Dla mnie to akurat nie był problem, wystarczała mi w razie czego farelka i mata grzewcza, która zawsze była dostępna na stoisku. Na plus również możliwość zakupu ciepłej herbaty lub kawy na koszt firmy. Co do stawki to wszystko zależy od twojej sprzedaży. Wynagrodzenie składa się z podstawy i prowizji. Im więcej sprzedaż tym lepsze pieniądze na koniec. Zwłaszcza w weekendy i święta można sobie bardzo poprawić ostateczny wynik Atmosfera to moim zdaniem najlepszy aspekt pracy tutaj. Osoby zarządzające są bardzo przyjazne, wyrozumiałe i wszystko tłumaczą krok po kroku. Dodatkowo jest z nimi stały kontakt, więc w razie jakiejś kryzysowej sytuacji zawsze ktoś pomaga. Integracja była na początku pracy - poszliśmy do pobliskiej kawiarnii i mieliśmy okazje poza szkoleniem porozmawiać i się poznać. Raczej się nie spodziewałam takiego indywidualnego podejścia w tego typu pracy. Jeśli ktoś lubi takie świąteczne klimaty to myślę, że może się mu bardzo spodobać też ogólna atmosfera eventu: dekoracje, światła itp.. Naprawdę spoko praca sezonowa z ludzkim podejściem do pracowników

@Klara

Skoro wszystko zależy od pracy własnej tak jak piszesz, to możesz szerzej te szkolenia opisać? albo ktoś kto ostatnio był na takim? Wiadomo ze każdemu na najwyższej kwocie by zależało. Pytanie także czy miasto ma na to większy wpływ? nie zdradzę z którego jestem ale jak widzę ofertę to parę lokalizacji przy niej widnieje

Martyna

Chcialabym bardzo polecic prace dla firmy F1-Generation . Pracownik otoczony jest opieka, a na miejscu pracy zapewnione ma wszystko, co jest potrzebne, by w komfortowym srodowisku wykonywac swoje obowiazki. Pomimo ciezkich warunkow pogodowych, pracodawca zapewnia dostep do ogrzewania, dzieki czemu warunki pogodowe nie sa problemem. Atmosfera pracy jest przyjazna, dzieki czemu przychodzenie do pracy nie wiaze sie ze stresem.

Zostaw merytoryczną opinię o F1-Generation Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w F1-Generation Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F1-Generation Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F1-Generation Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 38 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F1-Generation Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stanisława Noakowskiego 10 lok. 30
    00-666 Warszawa

F1-Generation Polska Sp. z o.o.