Opinie o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Kamil

polecam kasa na czas ladunki spoko idzie zarobic

Robert

Firma ta to nic innego jak (usunięte przez administratora) i naciągacze! Pan Marcin obiecuje jedno przez telefon a potem rąbie Cie na zleceniach. Nie polecam. Omijać dalekim łukiem

@Robert

jezdzil pan autem 10ep stawka wyszla panu 2,07 za km netto prosze poszukac spedycji ktora panu tyle zaplaci potem niech pan sie nuaczy wypisywac faktury nie dzwoni i prosi zeby wytlumaczyc jak to sie robi ;-)

rysiek
@Robert

pewnie jezdziles trasa najszybsza nie najkrotsza i wtedy 100km wiecej na jedej trasie hahahahahahha i wtedy sie nie oplaca ;-)

Robert

Nie polecam tego dziada najgorszy jaki można sobie wyobrazić ni polecam współpracy z tym właścicielem oraz jego żonę uważajcie na tego dziada wszystko jest zgłoszone do odpowiednich służb szybko mi się do (usunięte przez administratora) dorwą

@Robert

(usunięte przez administratora) to ty jestes masz zero pojecia o transporcie jezdzisz sam podajesz dane brata do odpraw celnych firme raz otwierasz raz zawieszasz i straszysz sluzbami wez ty sie czlowieku umyj ladnie ubierz i sie rozpedz i uderz z calej sily glowa o sciane moze to cos pomoze bo tak zero mozgu a tak juz po za tematem za te 2 trasy co jechales to mozesz juz sobie policzycz 90 dni termin bo wyslales 3 tygodnie pozniej dokumenty ale to rozumiem w koncu nauczyles sie wystawiac faktury ;-) !!!!!

@Robert

z tego co czytam o panu w odpowiedziach przez wlasciciela to prawdziwy z pana Janusz transportu !!!!!!!!!! czemu pan oczernia ludzi ktorzy znaja sie na tej robocie moze lepiej dla pana by bylo zajac sie hodowla baranow ;-) w koncu w wlasnym gronie najlepiej hahaha

piotr
@Robert

czlowieku czepiasz się spedycja dobrze dziala i normalnie placa jezdziles za ponad 2 zl i ci nie pasowalo dobrze ci ktos napisal zacznij hodowac barany !!!!

polecam wszystko ok kasa na czas i stawki tez ok

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Przewożnik

Chciałbym z tego miejsca życzyć firmie G.M.F.Logistics Sp. z o.o. wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok !!! i chciałbym z całego serca podziękować iż w końcu wyszedłem z długów i wychodzę na prostą po poprzedniej psełdo spedycji . Z całego serca polecam stawki najlepsze !!! I jeszcze raz wszystkiego dobrego.

przewoznik

zaczelismy smigac 2,5 miesiaca temu narazie wszystko ok jak tu pisza ze nie wyplacaja jedyne to co mnie spotkalo to 1 dzien opoznienia to raczej chyba nie problem z wszystkim idzie sie dogadac ma 2 busy 12ep srednia stawka wyszla 2,37za km

bus-trans

witam wszyscy piszą ze nie płacą 4 miesiąc juz jeżdzimy i korzystamy z faktoringu i jakos jeszcze nie bylo problemu stawki ok

Dzien dobry, Chcę zapytać w kwestii szczegółów pracy w firmie. Czy można podjąć pracę w niepełnym wymiarze czasowym? Czy rekrutacja odbywa się zdalnie? Czy firma daje awanse? Podziękowania za podpowiedź.

wlasciciel

w trybie natychmiastowym wnosze o usuniecie mojej firmy z waszego portalu nie chce aby ona byla w jakikolwiek sposob udostepniana na waszym portalu nikt z naszej firmy nie wyrazil zgody n publikcje jakis opini na waszej stronej jest to kralne z kodeksu karnego jesli nie zostnie to usuniete powiadomimy organy scigania NIE WYRAZAMY ZGODY NA PUBLIKACJE OPINI O NASZEJ FIRMIE !!!! G.M.F LOGISTICKS sp.z.oo wspolwlasciciel Marcin Freitag

Animator
@wlasciciel

Szanowny Panie na tej stronie może się wypowiedzieć każdy na temat Pana firmy jak również innych. To że boi się Pan złych czy dobrych opinii to nie nasza kwestia. Dostaliśmy wiele zgłoszeń że nie płaci Pan za zlecenia bądź robi celowe opóźnienia.

@Animator

taki wpis zostanei przekazany dalej do odpowiednich instytucji cyt,Dostaliśmy wiele zgłoszeń że nie płaci Pan za zlecenia bądź robi celowe opóźnienia." o swiadczenie nie prawdy z kk i po ip na pewno do tego dojda a pan czy pani bedzie musiala wskazac ze nie zaplacilismy lub wydluzylismy termin widocznie byly ku temu jakies powody

Animator
@wlasciciel

A proszę sobie przekazać i do prezydenta. Napisać może każdy co myśli na temat waszej firmy. Dla mnie jesteście oszustami ityle w temacie. Ale spokojnie nikt za darmo dla was jeżdżil nie będzie zapłacicie prędzej czy później o to się nie martwię.

@Animator

zeby pan sienie zdziwil ze zglosimy pomowienie i swiadczenie nie prawdy tez jest karalne !!!!

@Animator

pewnie cos pan odwalil ze wydluzyli platnosc my juz z nimi latamy ponad 7 miesiecy i zawsze kasa na czas fakt czepiaja sie o podpisy na dok . ale to w ich interesie pewnie czegos pan nie wyslal albo za pozno i dlatego wydluzony termin a potem zwalacie naa spedycje

Transport

Na początku wszystko fajnie. Jak przychodzi co do czego (usunięte przez administratora) ze swoją żonka nie płacą. Fv już dawno po terminie ale trafi swój na swego. Omijajcie go szerokim łukiem bo do (usunięte przez administratora) i nic więcej. A kasę i tak zapłaci która mi wisi nie odpuszczę. Ale jak się człowiek burakiem urodzi to tak jest.

wlascicel
@Transport

panie Damianie K.;-) gratuluje wpisu czemu pan o sobie nic nie napisal ze do tej pory brak dokumentow z transportu faktura co chwile z innym kontem a najlepsze jest to ze juz ponad 2 miesiace wystawia pan korekty chetnie zaplacimy ale trzeba miec dokumenty i proawidlowo wystawione faktury najpierw teoria potem praktyka jak to dziecko we mgle pisac innych a o sobie nic

Trans firma

Radzę omijać szerokim łukiem ta pseudo firmę Pan Marcin obiecuję Amerykę stawki również są obiecujące a później zostajesz bez niczego bo zawsze znajdzie jakiś argument. Z całego serca nie polecam nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy Zostaną zgłoszeni wszędzie gdzie się da żeby nikogo już nie (usunięte przez administratora)

Olga
@Trans firma

witam, czy można prosić o szczegóły odnośnie tej opinii? o jakich argumentach mowa, jak konkretnie współpraca przebiega i jakie sytuacje podczas niej mogą się nadarzyć? Pod względem specyfiki praca jak wygląda?

Nie polecam firmy nie współpracujcie z nimi bo tylko garba się dorobicie

TRAK-MET

Dobry wieczór chciałem powiedzieć że firma G.M.F.LOGISTICS jest bardzo dobrą firmą transportową iż towar jest przede wszystkim bdb zabezpieczony i bardzo szybko dostarczony nie narzekam pozdrawiam firmę i Pana kierowcę z auta o nr GD456TH

Ahmed

Totalny (usunięte przez administratora) nie polecam z całego serca. Przyjdzie kryska na matyska. (usunięte przez administratora)

Śląskie
@Ahmed

Ja jestem zadowolony i nie narzekam towar nawet przed czasem i to o dzień przed więc daję 5 gwiazdek pozdrawiam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G.M.F. Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.
  • Juliana Tuwima 2
    83-110 Tczew

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.