Opinie o Repollo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Repollo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Repollo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Repollo Sp. z o.o. w Warszawa

Co oznacza w praktyce to takie stwierdzenie, że umowy są pisane na kolanie? Kiedyś faktycznie widziałem, że szukali ogólnobudowlanych do siebie na zlecenie ale to chyba nie znaczy, że treść musi być jaka straszna? Tak w ogóle to szukają jeszcze na jakaś robotę, że tu ludzie praca się interesują? Ja w tym roku ogłoszenia nie widziałem

@Milovsky Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Czy jest jeszcze ktoś kto to czyta i został wyrapellowany na kase? Dziwne umowy podpisane na kolanie.

Pisali cos o karach, proszę o doprecyzowanie w czym rzecz. Przede wszystkim czy jest to wskazane gdzieś na umowie? po prostu widziałem dawniejszą ofertę od spółki i pisali w niej o zarobkach liczonych od 5,5 tys do 6,7 tys wiec przyszedłem poczytać opinie. Jest tu ktoś kto obecnie robi i się odniesie?

Oktan Nowy wpis

Ta firma to jest jedna wielka banda (usunięte przez administratora) Płacą jałmużnę za pracę a jeżeli ktoś chce odejść to wymyślają sobie jakieś kary że w teorii to wychodzi na to że to jeszcze ten pracownik im musi dopłacić. Rotacja ludzi tam jest dynamiczna i oczywiście pracują średnio po kilka dni i wychodzą z pracy bez żadnych pieniędzy. Nie polecam w ogóle tej firmy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Repollo Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Firma zatrudni kobiety na produkcję lodów powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jaki jest styl zarządzania w Repollo Sp. z o.o.?

W Warszawa Repollo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko brak. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Magdalena

Jest pan fałszywym człowiekiem który (usunięte przez administratora) ludzi i jeszcze pan wrzuca informacje że pan poszukuje pracowników a może pan zacznie zatrudniać kobiety zobaczy pani jak to jest

Mirosław
@Magdalena

czyli firma nie zatrudnia kobiet? dlaczego tak jest? Chciałaś tu pracować?

Emil

Banda (usunięte przez administratora) nie wypłacalni (usunięte przez administratora) wiele osób na duże pieniądze nie kompetentni wciskający ludzia bajki lewe umowy nie polecam tej firmy...

Edyta

Są osoby w firmie którzy mają wypłaty na czas I bez problemu ? Bo większość opinii to te na temat braku wypłaty a może jednak ktoś jest kto ma normalnie płacone?

Tralala
@Edyta

Hahahahaha tam są takie długi ze o pieniądzach można zapomnieć. Miesiąc popracujesz, zastąpi Cię inny a ty odchodzisz bez wynagrodzenia. Inny zostanie zastąpiony innym i tak koło się toczy, ludzie bez wynagrodzenia. A robota jako tako na „bezpłatnych” pracownikach się ciągnie ????

Agnieszka
@Tralala

Nie żeby coś, ale po dłuższym czasie to koło powinno chyba w końcu pęknąć? Konkretnie, od jakiego czasu miałoby się dokładnie w ten sposób działać? Jaka liczba pracowników jest potrzebna żeby wszystko w miarę okej tutaj firmie funkcjonowało?

UWAGA TA FIRMA DZIALA ROWNIEZ W BRANZY BUDOWLANEJ I (usunięte przez administratora) NIE PLACAC. OBIECUJA I NA TYM SIE KONCZY. PRZESTRZEGAM PRZYSZLYCH LUDZI PRZED ZATRUDNIENIEM TAM. JESLI CHCECIE PRACOWAC ZA DARMO TO IDEALNE WARUNKI. MASAKRA NIE POLECAM

Administrator nie usuwaj nic ani mojego nicku nie zmieniaj. Czemu tak (usunięte przez administratora)robisz odpisz coś jesteś (usunięte przez administratora) nie czlowiekiem

Najgorsza praca z jaką się spotkałem to jest jawne walenie w (usunięte przez administratora) Swój swojego robi wiem że to czytasz żebyś się rozje... Ta swoją bmw (usunięte przez administratora)Kiedys trafi swój na swego i ten ktoś tego tak nie zostawi i żeby wszystkie kości ci połamał (usunięte przez administratora)

Pawel

Uwazajcie na tego pracodawce. Zapewnia o uczciwym wynagrodzeniu w terminie, a to wszystko czyste bajki. (usunięte przez administratora) moze byc naprawde wielu, ale nie kazdy ma odwage to zglosic. Ta firma zostanie zgloszona na Policje jak rowniez do stosownych instytucji. Aktualnie charyzmatyczny (usunięte przez administratora) utworzyl oferte pracy na ukrainskich mediach.

Natalia
@Pawel

Czyli nie płaci? Duże opóźnienia są? I dlaczego myślisz że nie każdy to zgłosi, czemu to niby miałaby być kwestia odwagi?

Pawel
@Natalia

W ogole nie placi mimo telefonow zawsze na poczekaniu znajdzie wymowke. Na ten moment poszukuje innych (usunięte przez administratora) Dlaczego nie zglaszaja? Coz przewijaja sie tam rozne ludzkie "historie" i prawdopodobnie czyste obawy przed konsekwecja lub zwykla niewiedza w jaki sposob to uczynic. Rozmawialem z ochroniarzem gdzie teoretycznie maja swoje pseudo biuro i przytoczyl historie pary z dzieckiem, ktora rowniez "odbila sie od drzwi" (W szczegoly juz nie bede sie zaglebial) . Dodal rowniez, ze jestesmy niejedynymi osobami przybylymi w to miejsce pytajacymi sie o spolke. Wniosek jeden, iz ta pseudo firma opracowala swietny patent na pracownika darmowego. Na marginesie przemial ludzi jest niesamowity.

Zenia

Dlaczego Pan Arkadiusz Strzelecki jest pedałem? Bez zasad i szacunku do kobiet. Podobno lubi palce w (usunięte przez administratora) i jak mu się (usunięte przez administratora) do ust. Prawda to? Z takim człowiekiem robić interesy? Niemożliwe. Czemu mu zawsze z ryja śmierdzi jak koniowi z (usunięte przez administratora) Coś jest z nim nietak!!!

Zenia

Zostaw merytoryczną opinię o Repollo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Repollo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Repollo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Repollo Sp. z o.o.?

Repollo Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 43A lok. 37B