Opinie o Vilga.Pl Sp. z o.o. w Przasnysz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vilga.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vilga.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vilga.Pl Sp. z o.o. w Przasnysz

W tym roku szukali już może kierowców? ostatnia opinia pojawiła się pod koniec zeszłego a ja mam problem z odszukaniem ogłoszeń. Na stronie www chociażby ich nie ma. w jaki sposób aplikowaliście?

Były kierowca Nowy wpis

Bardzo fajna spedycja, bardzo mili ludzie jeździłem pod nimi dwa lata i zero problemów , z czystym sumieniem polecam

Kryśka Nowy wpis

Z czego wynikają rozbieżności w opiniach? Możliwe ze wychodzi, że masz tak jak się ugadasz? I jak na spedycji się pracuje, czy któryś z pracowników mógłby mi opisać atmosferę i zarobki? mam dwuletnie doświadczenie i pracy szukam, jak kontakty z Kierowcami wyglądają od drugiej perspektywy?

Dawid Nowy wpis

Rok czasu już współpracuję a więc mogę polecić z czystym sumieniem, dziwię się skąd te negatywne opinie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Vilga.Pl Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
przewoznik

Kilometry nigdy się nie zgadzały auta często są przeładowane taka jest prawda !!!! zjazdy na pusto jak najbardziej były chyba że jechałeś z towarem jak się rozładowałeś gdzieś dalej to na pusto zjazd . Nie wypisujcie bzdur że kasa też na czas zawsze poślizg tydzień chyba że faktoring to wtedy w terminie .Jaki kontakt z spedytorami po 16 problem żeby się dodzwonić nie polecam !!!!

Arek
@przewoznik

Jak chcesz jeździć po Polsce z wagę 500 kg to idź do kurierki człowieku a nie pchasz się w transport ...

Jurek
@przewoznik

Jezdziłem tam i zawsze sie można było dogadac jak zjazd daleki to za paliwo zawsze zwrócili a telefony zawsze odbierają Kiedys musialem zadzwonic o 1 i nie było problemu... za trzecim razem co prawda ale sie dodzwonilem

@Jurek

ale to wtedy ktoś dyżur nocny pełni czy zerwałeś kogoś ze snu? ile za nocki mogą im tak właściwie płacić i jak oni przy tym są tam w biurze zorganizowani?

BusiarzTrans

Z calego serca chce polecic Firme Vilga. Współpracowalem z tą spedycja przez okolo 2lata. Przez ten czas nie bylo absolutnie zadnych problemow. Płatnosc terminowa na czym najbardziej mi zalezalo. Szybki, sprawny i konkretny kontakt przez całą dobe z doswiadczonymi spedytorami. Pomoc w rozwiazywaniu problemow odnosnie zleconych frachtów. Sprawny kontakt z przesympatycznymi ksiegowymi. Mialem przyjemnosc równiez byc w biurze spedycji gdzie zostalem milo ugoszczony i pochhwalony za powierzone mi zlecenia. Zlecenia przemyslane, konkretne. Widac, ze wspolpracuja z wieloma klientami na calej Pl poniewaz byla ciaglosc pracy z roznych rejonów. Gorąco polecam współprace-Rzetelna firma

MAREK IQPD

Witam Serdecznie polecam spedycje Vilga do współpracy. Miałem 6 aut z krakowa i wszystko było jak najbardziej wporządku. Sporo korzystałem ze skonta i nigdy nie było z tym problemów, terminowośc również jak na standardy polskich spedycji była wporządku. Spedytorzy mili fajni ludzie, w razie problemów zawsze pomagali. Owocna współpraca niestety sytuacja z kierowcami zmusiła mnie do sprzedania taboru i przebranżowiłem się.

Przewoźnik

Witam, od dłuższego czasu współpracuje z firmą VILGA i jestem bardzo zadowolony! Fajni ludzie płatności na czas wszystko na plus. Polecam serdecznie!

kierowca

Pozdrawiam cały zespół. Miałem okazję spróbować pracy jako kierowca i bardzo polecam. Uczciwi i fajni ludzie Aż żal było sie rozstawać ale zycie pisze różne scenariusze

klient

odradzam współprace oszukiwanie na km dużo pustych zjazdów auta często przeładowane zaniżone stawki wielka porażka

@klient

Mało wiesz o życiu i transporcie. Nie jeździłeś chyba w innych spedycjach :) Jeżdzę tu 3 rok i nigdy nie miałem sytuacji aby auto było przeważone ani żadnego pustego zjazdu za który by mi nie zapłacili. Za każdy zjazd i każdy km zawsze miałem zapłacone i nie musiałem się o nic przypominać :) A więc trochę mało wiarygodna jest Twoja ocena :)

Daniel
@klient

To prawda płatności są zawsze na czas !

Paulina
@klient

Jak można kogoś oszukać na kilometrach lub stawkach skoro każdy przewoźnik jedzie na podstawie zlecenia oraz zawartej wcześniej umowy ? Otrzymujesz zlecenie na którym masz STAWKĘ oraz liczbę KM a więc jesteś (usunięte przez administratora)pisząc takie rzeczy i myśląc że ktoś w to uwierzy :)

klient
@Paulina

czasami na zlecenie czeka sie u was kilka dni wic jak mozna zweryfikowac kwote i km ? po co takie ściemy!!

Ilona

Czyli kontakt z nimi raczej bez zarzutu jest skoro piszesz o tym tak bezproblemowo? A ilu spedytorów teraz mają? Pytam, bo zastanawiają mnie rozbieżności w opiniach, możliwe, że każdego kto inny obsługiwał i stąd ten efekt w komentarzach?

odbiorca slask

witam miałem możliwość obierać dostawę od tej fimy towar przywiozła młoda pani która była bardzo nie miła naśmiewała sie z byle czego poprosiłem czy pomoże w rozladunku to odpowiedziała cyt.nie chce mi się!! i poszła do auta nie polecam chyba ze inny kierowca

Kierowca
@odbiorca slask

Kierowca buraku nie jest od rozładunku samochodu. Zamawiasz towar to sam musisz go sobie rozładować a nie liczyć że kobieta będzie to robić za ciebie ...

odbiorca slsk
@Kierowca

no teraz widac jak kultura pracy panuje w tej firmie kazdy kierowca ma obowiazek przygotowac towar do rozladunku!!!!!

@odbiorca slsk

Kultura pracy? A to nie wynika po prostu z obowiązków zawartych w umowie? Wyżej padła sugestia, że tego na niej chyba nie ma. Jakie ostatecznie zadania są uwzględniane w tej dla kierowców?

Kierowca
@odbiorca slsk

(usunięte przez administratora)iałeś. Jeżdżę we własnej firmie, tej firmy nie znam nawet. Współpracowałem z różnymi spedycjami i nigdy nie było czegoś takiego że kierowca jest zobowiązany to załadowania lub rozładowania. Zapamiętaj (usunięte przez administratora) na przyszłość, że kierowcy obowiązkiem jest tylko dowiezienie towaru i udostępnienie ci zabrania go z auta. To Ty w tym przypadku robisz za wafla i zabierasz swój towar. a więc nie licz że kierowca ci go ładnie wniesie i ustawi na półce

Marek Bydgoszcz

Mam wstawione 5 aut pod tą spedycję, praktycznie od ich początku czyli już 3 rok z nimi latają. Z płatnościami nigdy nie było problemu ani z pustymi przebiegami a więc dziwię się czytając poniższy komentarz. Autor chyba nie ma zielonego pojęcia o transporcie i nie wie jak inne firmy płacą i traktują kierowców :) Ja ze swojej strony polecam ale to jest tylko moje zdanie :)

jacek
@Marek Bydgoszcz

ty chyba kolego juz długo km nie weryfikowales zawsze sie nie zgadzaja zjazdy na pusto czesto i nikt za nie nie placi

Marek Bydgoszcz
@jacek

Wszystko mam policzone i pilnowane, zarówno przez kierowców jak i przez żonę. Jeśli coś się nie zgadzało to szybko było wyjaśnione ze spedytorem. No ale jeśli TY nie potrafisz ustawić prawidłowo mapy to nie dziwię się że w miesiącu wychodzi Ci więcej kilometrów jak masz w zleceniach. Wystarczy że pojedziesz źle i nadrobisz dziennie 20 km a więc miesięcznie masz już stratę na 400 na jednym aucie a wiec zamiast płakać i użalać się nad sobą trzeba zacząć myśleć i pilnować swego biznesu :)

WawkaTransport

Wszystko zgodnie ze zleceniem i na czas !!! Sympatyczna obsługa oraz kontakt

Transport

Polecam !!!

Przewoźnik

Jako jedna z nielicznych na rynku spedycji która nie (usunięte przez administratora) na KILOMETRACH ani na terminach płatności, dlatego też tak trudno dostać się do nich jako przewoźnik, ale mimo wszystko POLECAM !!!

Transport

Odradzam przewoźnikom. Może (?) parę lat temu sobie radzili. Aktualnie porażka, a o płatności w terminie można zapomnieć...wieczne upominanie się o swoje pieniądze, bardzo słabe zlecenia.

@Transport

Wielu spotykam przewoźników od nich i pierwszy raz słyszę taką informację że o płatności trzeba się upominać. O dziwo w tej firmie płatności zazwyczaj są przed terminem. Ale jeśli kierowca jest (usunięte przez administratora)i źle dostarczy dokumenty to każdy wydłuży ci termin :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vilga.Pl Sp. z o.o. - Przasnysz

• Jak się pracuje w Vilga.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vilga.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vilga.Pl Sp. z o.o.?

Vilga.Pl Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 3 Maja 3 lok. 19
    06-300 Przasnysz