Opinie o Glasfaser.Tech Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glasfaser.Tech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glasfaser.Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glasfaser.Tech Sp. z o.o. w Rumia

Stasiek Nowy wpis

Tknęło mnie, by zapytać, jak tu jest z pracą na umowę o pracę na czas nieokreślony, firma nie ma nic przeciwko takiej formie zatrudnienia? A pytam, bo w ostatnim poście napisano, że pracodawca zmienia ludzi. Coś na rzeczy było w tamtych słowach? I co z pensją, ile daje i czy w wyznaczonym na umowie terminie?

Patka Nowy wpis

Ostatnie komentarze, jakie tutaj można przeczytać, dotyczyły problemu z terminowymi wynagrodzeniami. Od tych opinii minęło pół roku. Czy w tej kwestii się coś poprawiło? Pracownicy mogą liczyć na regularne wypłaty? Jeśli tak, to się nie zastanawiam i mówię mężowi, żeby wysłał CV.

Były pracownik Nowy wpis
@Patka

Nic się nie zmieniło. W dodatku trzeba się prosić o świadectwo pracy . Zmiana ludzi jak rękawiczki. Wynagrodzenie to loteria .

Nemo

WITAM .szczególnie nie polecam tej firmy. Pracuje tutaj ponad rok i były już problemy z wypłatami ale teraz to już jest przesada ,nie ma wypłat za pracę, szef nie odbiera telefonów Od ludzi od kierownika również. Kierownik płacił za naprawę busów i firmowego samochodu brak bieniedzy brak wypłat. Brak pitow . Na pytanie co mamy robić, róbcie co chcecie . Brat kierownika bierze w euro reszta w pl . Jedna wielka porażka

Danuta
@Nemo

Długo już ta sytuacja trwa? Od kiedy Niemna wypłat i za jaki okres? Dużo osób ta sytuacja dotyczy? Zastanawiam się też czy firma funkcjonuje dalej, czy po prostu zawiesili działalność?

NEMO Nowy wpis
@Danuta

Od dawna są problemy z wypłatami. Firma funkcjonuje. Ale kierują nią osoby bez pojęcia o prowadzeniu firmy . Ciągłe zastraszanie pracowników nie można się nic doprosić i 10 jak przychodzi dzień wypłaty. Pseudo prezes nie odbiera telefonów.

Pragnę zapytać w kwestii charakteru współpracy w firmie Glasfaser.Tech Sp. z o.o.. Czy w firmie obowiązuje ustalony ubiór? Czy pracodawca oferuje pozapłacowe bonusy? Dziękuje serdecznie za podpowiedź.

GAL Anonim

Ubrania były zapewnione po przepracowaniu 4 miesięcy po rozwiązaniu umowy kazał wszystko zwrócić, pod groźbą komornikiem.

@GAL Anonim

W sensie, że strój mimo, że używany? Ile on warty tak naprawdę?

@Magdalena

A KTO BY CHCIAŁ CHODZIĆ W URZYWANYCH BUTACH ALBO UBRANIACH?

@Marian

No nie wiem nie każdy ma taką mentalność jak Ty podejrzewam, zdarzają się ludzie pokorni, bo tak to sklepy z odzieżą używaną by nie miały wtedy prawa bytu? Zresztą to zależne od zużycia, więc to chyba kwestia względna?

@Magdalena

MAGDALENA ciekawy jestem czy ty chodzisz w używanych butach po kimś nie znajomym.?

@Marian

Zdarzało mi się, ale też nie były jakoś super zużyte. Zresztą to nie forum o mnie... ;) Mimo wszystko rozumiem, że niektórzy tutaj z takich korzystają i wciąż pracują normalnie?

@Magdalena

Ty jako żona prezesa będziesz go bronić a nawer nie wiesz co tam się dzieje. Proponuję ci otworzyć oczy.

@Marian

Co do drugiej części to akurat fakt, pierwszej nie komentuję bo to bez sensu się tłumaczyć skoro nie ma z czego. Ale skoro tak to może pomożesz mi te oczy otworzyć w takiej sytuacji?

Jąkała Kamil
@Magdalena

Witam .pracodawca napisał że pracowałem po polskiej stronie a ja robiłem w Niemczech (usunięte przez administratora) nas wszystkich na pieniądze nie jest wypłacalny .kierownik od 7edmiu boleści nie zna języka jąka się ciągle twierdzi że żona urodziła mu nie jego dziecko (wgl) nie podobne .ogólnie nie polecam praca w Niemczech za a polskie pieniądze to mówi samo za siebie .

Bożena
@Jąkała Kamil

no powiem ci ze niewiarygodne!!! ale jestem ciekawa co miałeś na umowie? pewnie podali kwotę jaka otrzymasz? nie wywiązali się z umowy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Glasfaser.Tech Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Żołędnik

Firma dno nie polecam nikomu i dla przestrogi jeśli będziecie odchodzić z tej firmy to po wypłacie bo jeśli zrobicie to przed to pieniędzy nie zobaczycie.

Jastrząb Dziub Dziub

Cześć. Pracowałem w tej firmie ogólnie porażka, podczas pobytu w pracy kierownik chodzi po pokojach i grzebie w rzeczach osobistych, pseudonim, żoledziowy łepek nie ma brody, nie umie się wysłowić, sepleni coś pod nosem, nie umie nic ogarnąć, kombinuje ciągle coś z paliwem, wypłata nigdy nie na czas. Nie polecam

Super firma , kasa na czas . Kierownik rano słyszy żeby się szpadel przydał w pracy a na śniadanie już są nowe . Cierpliwi ludzie , szanują się . Na tle innych firm o tej specjalizacji wyróżnia się bardzo pozytywnia .

Rycho
@Andrzej

Andrzej nie wybielisz tej chorej firmy. 10 ludzi którzy ciągle się zmieniają brak tłumacza 2 kierowników na 10 ludzi i żaden nie zna języka w dodatku 1 się jąka i nie umie się odezwać w żadnej sprawie. Wypłaty nie na czas ludzie przychodzą na tydzień i uciekają prosząc się o zarobione pieniądze. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Śmieszek????

Cześć. Nie polecam tej firmy. Kierownik nie zna niemieckiego na dodatek się jąka ciężko go zrozumieć, nakłada swoje obowiązki na ludzi sam nic nie robi wiecznie płacząc jak to jest ciężko, wypłaty nie na czas. Wieczne gadanie (nie pasuje to podpisz karteczkę) to chyba jego motto. Ogólnie jedna wielka porażka!!!

Gruby

Nie polecam tej firmy ! Umowa słaba , z gorszymi ludźmi jeszcze nie pracowałem... Strzeżcie się tej firmy jak ognia

Nie polecam tej firmy. Pracodawca jest nie wypłacalny. Ile by nie zrobił to zawsze mało. Obmawianie poza plecami. Zła atmosfera w pracy. Umowa śmieciowa.

GAL ANONIM

Nie polecam tej firmy. Wypłaty nie na czas. Nic nie jest tak jak dogadane na początku mydlenie oczu. Umowa polska, praca w Niemczech. Kierownik nie zna niemieckiego żyje w swoim świecie. Po wypowiedzeniu umowy zapłacone śmieszne pieniądze.

Run...Cajs

Szczerze nie polecam nikomu tej firmy... Słaba umowa... Wiecznie mało zrobione Z wypłatami tez problemy... Ogolnie jedna wielka porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Glasfaser.Tech Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Glasfaser.Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glasfaser.Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glasfaser.Tech Sp. z o.o.?

Glasfaser.Tech Sp. z o.o.
  • Chełmońskiego 4
    42-230 Rumia

Glasfaser.Tech Sp. z o.o.