Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Ralph

Jeśli szuka ktoś pracy w OZE, to polecam tą firmę. Pracowałem w wielu firmach w tej branży i mogę powiedzieć, że najlepiej płacą. Wypłata oczywiście na czas. Jest naprawdę OK

Ilona29

Na stanowisku handlowca można nieźle zarobić. Niektórzy wyciągają po kilkanaście tysięcy w miesiącu. Konkretny pieniądz, za który chce się pracować

Jeż
@Ilona29

Wiem coś o tym, bo jak tam pracowałem, to potrafiłem zrobić 14tyś, jako handlowiec. Polecam, bo to dobrze płatna posada dla ambitnych osób

asas

ale miałem fart, że się tutaj dostałem. Nie było żadnego ogłoszenia z ofertą pracy, ale przez stronę wysłałem CVkę i list motywacyjny i zaprosili mnie na rozmowę. Wszystko poszło pomyślnie, dobrze ocenili kwalifikacje, no i pracuję. Zarobki są bardzo fajne

jacok

Bardzo uczciwe podejście do przedstawicieli. Można naprawdę dużo zarobić, no ale pracować trzeba. Pracuje, dajesz z siebie dużo, to i dużo dostajesz

wellka
@jacok

wychodzą fajne pieniądze na rękę. Firma dba o przedstawicieli, którzy robią wyniki. A trudno nie jest zrobić wyników bo popyt na OZE jest teraz ogromny

Dorotka200

Przed pracą tutaj byłam przedstawicielem w innej firmie i było tam bardzo słabo, bo człowiek się starał, robił wyniki, a kasa był wypłacana z opóźnieniem, w dodatku nie były to jakieś niesamowite kwoty. Dlatego doceniam tą firmę, wszystko działa uczciwie wobec pracownika, tak jak powinno

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Mirosław

Jestem pracowity i solidny, wiec z mojej perspektywy pracuje się w BES bardzo dobrze. Pracodawca docenia takie zaangażowanie

marlena

Byłam osobą bez doświadczenia i udało mi się tutaj dostać, z czego jestem losowi niezmiernie wdzięczna :) bo zdobyłam sporo kwalifikacji, począwszy od teoretycznych typu szkolenia, po praktyczne, czyli codzienna praca. W obecnej sytuacji myślę, że gdybym chciała zmienić pracę, to z chęcią wszędzie by mnie przyjęli. Zrobili tutaj ze mnie prawdziwą specjalistkę

@marlena

Aż mnie zaciekawilas tymi szkoleniami. Jak to jest, często jakieś tu robią? A jak się rozwijalas to czy to szło w parze z lepszym wynagrodzeniem?

jeremi

Polecam prace w tej firmie. Jestem przedstawicielem, a że obecnie ceny energii szaleją, i że są dotacje na fotowoltaikę i pompy, to naprawdę klienci sami dzwonią. Bardzo mnie to cieszy :)

fiona

Byłam na rozmowie, firma wydaje się ok, rozmowa konkretna, proponują rozsądne warunki finansowe i jasny zakres obowiązków - czekam na kontakt.

guguś

Bardzo fajna i potrzebna w dzisiejszych czasach firma która instaluje m.in pompy ciepła. Mają mega kompetentny i przygotowany bardzo merytorycznie zespół ludzi, którzy sprawnie i profesjonalnie wszystko prowadzi. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi

xvixvi

Firma daje mi poczucie bezpieczeństwa nie tylko ze względu na punktualną pensję, ale wsparcie i zrozumienie, jak czasem coś idzie nie tak. Żadna moja prośba, uwaga, czy sugestia nie została zbagatelizowana, pozostawiona bez odpowiedzi

Marcysia

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Od początku do końca dbali o mnie jak tam pracowałam. Systematycznie wpływały na konto. Bardzo ok, polecam

Ulak

Pracodawca, który dba o swoich pracowników. Bardzo przyjazne miejsce pracy

dduddu

Dobre miejsce do pracy i rozwoju. Na pewno warto spróbować tutaj swoich sił

Filipek70

Mam świetne warunki pracy, co sprawia, że każdy dzień jest przyjemny i efektywny. W pracy spędza się dużą cześć swojego życia, dlatego warto pracować w sprzyjających warunkach zbieżnych z własnymi zainteresowaniami. Taką pracą dla mnie jest praca w tej firmie

LEO

Jedna z fajniejszych firm w jakiej miałem przyjemność pracować. Zawsze będę miło wspominał pracę w tej firmie. W szczególności ze względu na ludzi, którzy ją tworzą. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się tam i bądźcie zdrowi.

Robek

Aplikowałem tutaj dwa razy. Za pierwszym razem się nie udało, ale za drugim już tak. Przesłałem swoją CVkę i oddzwonili do mnie, zaprosili na rozmowę. Wszystko fajnie wypadło i od miesiąca jestem zadowolonym pracownikiem BES :)

Grzegorz

Pracodawca na zewnątrz wydaje się być świetny i tak jest w rzeczywistości. Jak byłem na rozmowie, to 100% potwierdza się teraz jak już pracuję. Szczere podejście

Gadzet

Firma fakt faktem spełnia wymagania tylko ile można czekać na kolejne zlecenie. Siedzę w domu już miesiąc czasu i ani odzewu.

makaki

Pieniążki zawsze wpływają systematycznie na konto, firma stawia też jasno sprawę czego oczekuje się od pracownika na danym stanowisku. Ja pracuję przy montażu i wiem czego się ode mnie wymaga i z czego będę rozliczany. Pasuje mi takie podejście więc pracuję dalej i robię swoje :)

marceli28

Jako były pracownik mam bardzo dobre doświadczenia z tym pracodawcą. Naprawdę są godni polecenia, bo dają najlepsze warunki zatrudnienia w tej branży i dbają o dialog z pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.