Opinie o Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. w Białystok

Panas

Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę

Julian

Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie EM5 Nieruchomości i mogę ją polecić.

Paulina

Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie

Firma Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Znajdź z nami pracę marzeń!. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Ilona

Jestem nowym pracownikiem firmy. Na pewno trzeba bardzo się zaangażować w pracę a z czasem wszystko się zwróci. EM5 jako nieliczne biuro rzetelnie się rozliczają za każdym razem co pozwala na stabilizację.

Olek

Nie mam zastrzeżeń, od wielu miesięcy wzorowa współpraca!

Kowal

Bardzo fajna firma, można zarobić dobre pieniądze. Współpracuje już wiele lat i nie wyobrażam sobie pracować w innym biurze nieruchomości.

Pracuję w EM5 już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Są szkolenia, dużo się dzieje. jest tak jak było przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Wynagrodzenie terminowe, bez problemów.

Zuzanna
@Adam

Fajnie, że podoba Ci się praca w Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje. Widzę, że jesteś dość świeżym pracownikiem tego miejsca - czy możemy się na chwilę cofnąć do Twojej rekrutacji? Ciekawi mnie, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna i czy miałeś na niej do wykonania jakieś konkretne zadania.

Gutek

Bardzo miła obsługa w biurze, rzeczowa rozmowa z osobą zarządzającą oddziałem (kierownik), system wynagrodzeń dobra prowizja, więc naprawdę super. Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Em5: Brak Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości EM5 za: Miły personel i ludzie chcący pomóc

Mike

Najlepsza opcja w rejonie, jeśli chcecie szybko i za możliwie najlepsze pieniądze sprzedać mieszkanie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Don

ciężko powiedzieć coś na temat konkretnej grupy. na pewno mogę powiedzieć, że przede wszystkim zwracają uwagę na umiejętności, zarówno te twarde i miękkie. jeśli odnajdujesz się w tematach nieruchomości i jesteś komunikatywny, to próbuj, dają bardzo dobre stawki i świetne warunki.

M.

Najlepsi :)

M

Co by dużo mówić - świetna atmosfera, dobre wynagrodzenie, kompetentna kadra, super wsparcie pracownika, szkolenia - to, czego szukacie u konkurencji, znajdziecie w EM5. Pozdrawiam wszystkich z mojej byłej już pracy - pozytywnie wspominam. =)

Dawid

To jest jedna z tych niewielu polskich firm, z którymi chętnie się współpracuje i jest się zadowolonym - nie tylko w dniu transakcji, ale cały czas. Pełen profesjonalizm przy sprzedaży mieszkania i wszystkie formalności dograne na tip-top. Polecam gorąco!

Zostaw merytoryczną opinię o Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zwycięstwa 23 lok. 4
    15-703 Białystok

Em5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje Sp. z o.o.