Opinie o Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. w Białystok

Mocny 22

Teraz jacek pozwala na to aby ktoś mógł być bity bezkarnie w pracy ogólnie (usunięte przez administratora) alkolicy i narkomani na poziomie codziennym pracy tam nie polecam katwowscy to jedna wielka potologia

Gabriela
@Mocny 22

Narkomanii w piekarni? Boże jak to brzmi, jeszcze powiedz, że coś do pieczywa dosypują?! Nie no mam nadzieję, że to bujda, ale jeśli jednak nie to czemu tego nie zgłosisz gdzieś?

……….. Nowy wpis

Kogoś poniosła fantazja , sorry

…….. Nowy wpis

Kogoś poniosła fantazja sorry

Gabriela Nowy wpis

Przez moment myślałam, że pieczywko na kreskę można tu wziąć. ;p Ale widzę, że kogoś tu na żarty wzięło? Czemu już "były pracownik"?

Zyta

Na ul, Wasilkowskiej w Białymstoku,przyd sklepem Wygoda macie kiosk z pieczywem. Od dawna obserwuję zachowanie ekspedientek, po wypakowaniu pieczywa z pojemników (skrzynek). Pozostałość ziarna wysypują przed kiosk, w celu "nakarmienia" gołębi i innego ptactwa. Wczoraj wracając z pracy w miejscu gdzie wysypują resztki, śmierdziało jak w szalecie publicznym, Wiadomym jest, że gołębie jedząc od razu załatwiają swoje potrzeby. Tam gdzie one jedzą jest dosłownie (usunięte przez administratora) po którym my przechodnie chodzimy. Panie ekspedientki nie chcąc się napracować,z uśmiechem na twarzy wyrzucają resztki z pojemników myśląc, że posprzątają to gołębie. Piszę to ze względu na to, że kał ptaków jest bardzo szkodliwy dla zdrowia człowieka. Powinno być to odkażone i nie powinny więcej zapaskudzać terenu, gdzie w pobliżu jest przejście dla pieszych i chodzą tam również dzieci. Jeśli sytuacja nie poprawi się zgłoszę to do sanepidu. Piszę tylko dlatego do Państwa ponieważ moja przyjaciółka jest Waszą znajomą i nie chcę Wam robić nieprzyjemności. Wiadomym jest, że za to jest bardzo wysoki mandat. Życzliwa klientka. mój.tel 668 289 986

Danuta
@Zyta

Ty żartujesz czy nie? Przecież te ptaki to wszędzie brudzą. To co, pół miasta jest skażone i niebezpieczne dla ludzi?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w przedsiębiorstwie Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. w mieście Białystok, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Finasowo się opłaca.

Helena
@Łypa

Kwestia finansowa jest bardzo ważna dla osób podejmujących pracę w danym miejscu. Możesz napisać, na jakie (oczywiście orientacyjnie) wynagrodzenie może liczyć osoba świeżo zatrudniona w Piekarni Kraska M. J. Karwowscy?

@Helena

Dostaniesz netto na start ponad 3000 zł. Brutto będzie mniej, bo po co płacić podatek od większej stawki Xd. W białostockich piekarniach jest to normalna praktyka.

@Łypa

A co to za dziwne praktyki? :D Masakra. Chyba nie powiesz że każdy ma takie dziwne kwoty na umowie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zorba

Tak spokojnie zrobiło się na forum, mam nadzieję, że to efekt zadowolenia z pracy?

Zlesiedzieje

Jeżeli lubisz ćpać i pić i się bić i mieć atmosferę jak w więzieniu to praca w sam raz ... Atmosfera straszna ćpuny alkoholicy ogólnie smród kiła i mogiła

@Zlesiedzieje

Jacek teraz podobno zaczął wyrzucać z roboty za boks w pracy. Atmosfera jest jak w więzieniu, bo on karanych zawsze dużo przyjmował. Alkoholików i narkomanów też, ale jak nie ogarniali roboty, to wyrzucał. Robiłem tam parę lat temu. Ciężka praca, ale dobrze płaci pod stołem, jak na podlaskie warunki. Na papierze już oczywiście tyle nie masz. Można spróbować, jak nie boisz się pracy w takim towarzystwie. Szef podobno zmienił się na lepsze. Choć sam nie mam o nim dobrego zdania, pracę u niego wspominać będę dobrze. Chleb i 10 bułek można codziennie wsiąść, jak nie widzi to nawet więcej. Po za tym daje stabilne zatrudnienie, jak wytrzymasz psychicznie z doborowym towarzystwem. 6 dni w tygodniu po 9 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. - Białystok

• Jak się pracuje w Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c.
  • Zielonogórska 37
    15-674 Białystok
  • NIP: 5423235434 REGON: 200827510

Piekarnia Kraska M. J. Karwowscy s.c.