Opinie o Fhu Milbud Sp. z o.o. w Żuromin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fhu Milbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fhu Milbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Milbud Sp. z o.o. w Żuromin

Jak dużo osób pracuje w Fhu Milbud Sp. z o.o.?

Teresa

Z tego, co piszecie we wpisach, widzę, że ponoć nie wywiązują się z umowy. Z jakich punktów konkretnie? Ponoć kiedyś były problemy z płatnościami. W dalszym ciągu się one pojawiają? Co z zaległymi kwotami? Zostało to uregulowane?

J.
@Teresa

Wszystkich warunków.

Wanda
@J.

Przykro słyszeć :( jak w takiej sytuacji reagują pracownicy, odchodzą, czy próbują jakoś walczyć o swoje? Czy w związku z tym rotacja w firmie jest duża, szukają kogoś obecnie?

Info
@Teresa

Jako były pracownik który zawsze był w firmie mogę powiedzieć tylko jedno ci co piszą opinie o firmie to osoby które same chyba mają problemy ze sobą bo wypłaty były a czas a jak ktoś wolał pić a nie robić to wcale się nie dziwię że prezes ich karał. Na jednej budowie pracowało 5 ludzi gdzie tych 5 zarobiło swoją pracą przez dwa miesiące 6000 zł na konto firmy więc gdzie tu sens trzymania takich ludzi.

Elżbieta Nowy wpis
@Info

To mnie teraz zastanawia tylko, że jeśli faktycznie było coś z tym alkoholem to dlaczego prezes zezwalał na pracę w takich warunkach? Czy to nie ryzykowne dla każdego? Wypadki były?

Pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

Nie zezwalał tylko były badania alkomatem i szczerze były osoby u których od 1 promila się zaczynało. Sam prezes nigdy nie pozwolił pracować po alkoholu jeżeli przyłapał odsuwał od pracy. Zaczął stosować karę pieniężną i wtedy zaczęły się problemy tych przylapanach że jak to im zabrać coś przecież dla nich 1.5 promila to nic.

Klient Nowy wpis

Według mnie firma była dobra a z tego co wiem wina w dużej mierze leży po stronie pracowników ( pili i patrzyli tylko na godziny) Szkoda firmy gdyż robiła sprawnie i dobrze do czasu zwiększenia załogi.

Wiecie może, czy w Fhu Milbud Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Info

Nie

Renata
@Info

Czyli na staż nie. A może jakaś oferta pracy po prostu, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia, znajdzie się coś czy też nie? Daj znać, jak wiesz coś.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fhu Milbud Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tom

Jeżeli podpisałeś umowę rozwiąż ją czym prędzej. Budowa domu jak w czeskiej bajce "Sąsiedzi". Nie polecam. Odradzam.

Jaka umowa obowiązuje w Fhu Milbud Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kasa dla uczciwych ludzi zawsze jest narzekają ci co wiecznie pijani byli. Jeżeli jedzie się do pracy jak na wczasy to niech się później nie dziwi ten co leżeć aby by chciał. Za darmo nie ma nic. I niby klient nie obrażaj ludzi bo jest takie przysłowie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

Nie polecam ! Omijajcie szerokim łukiem jeśli nie chcecie wydawać majątku na poprawki. Terminy już dawno przekroczone a telefonów nie łaska odbierać. Nie polecam.

Pijaki zawsze będą narzekać nie dziwię się że tak piszą skoro jadą do pracy i nic nie robią tylko godz liczą a kasę by chcieli. Za darmo nikt nic nie da a tym co źle piszą zycze powodzenia gdyż nigdzie długo nie zagrzewa miejsca. Pracowałem w tej firmie i było różnie ale wypłaty zawsze były.

(usunięte przez administratora) inwestorów i nie wyrabia sie w terminach. Dodatkowo nie płaci pracownikom. Przestrzegam przed nim

Klienci

Nie polecam! Nie wywiązuje się z umowy.

Dobrodziej

Nie wywiązuje się z terminów umowy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Milbud Sp. z o.o. - Żuromin

• Jak się pracuje w Fhu Milbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Milbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fhu Milbud Sp. z o.o.?

Fhu Milbud Sp. z o.o.
  • Żeromskiego 70/74A lok. 21