Opinie o gimmik.pl - VENE POINT w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gimmik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gimmik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimmik Sp. z o.o. w Lublin

Jaka jest kultura pracy w Gimmik Sp. z o.o.?

BART Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy????? Brak kultury to najlepsze określenie,szkoda nerwów i czasu na tą firmę.Poczytaj opinię a najlepiej zatrudnij się i spróbuj a później oceń???? (usunięte przez administratora)

Uciekaj Nowy wpis

Praca tam to najgorsza rzecz jaka mnie spotkała. Atmosfera dramat.... ciegłe niedomówienia, bałagan. Właściciele i kierownictwo nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu ludźmi . Niesympatyczne odzywki, umywanie rąk i spychanie na niewinnych odpowiedzialności jest na porzadku dziennym.Szkoda mi wszystkich co jeszcze zaryzykują tam pracę.... Uciekajcie! Szkoda zdrowia i nerwów!

Lena-Ja ucieklam Nowy wpis
@Uciekaj

Dokładnie tak też próbowałam tego miodu:-)Oj gorzki !Nauka pod nadzorem p Ewy i Moniki masakra jedna tylko powtarzała ma być zrobione i nic ja to nie obchodzi a druga służyła taką pomocą że nigdy nic nie wiedziała .Szefostwo zero czegokolwiek tak w skrócie. Jaki pracodawca przyjezdza i obgaduje pracownika do drugiego pracownika i to jeszcze swiezaka No to był ubaw po pachy jak można się tak kompromitować .Stanowcze NIE dla takich pseudo pracodawców

MILENA OSTARZ :-))

Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami o tej firmie ludzie trzymajcie się z daleka od tego (usunięte przez administratora) i tych chorych ludzi którym się wydaje że są pracodawcami Zamiast się tu produkować i zadawc te nie istotne pytania niech się Pan P..... pochwali jak to z wypadkami w pracy u niego w firmie jest ???? Jak sie takich ludzi traktuje a wszystko przez te wspaniale obowiazki z ktorymi pakowanie nie ma nic wspolnego, jak pani z chelma BHP przeprowadza itp dużo tego można napisać...Karma wraca i do was też wróci wszyscy byli pracownicy o to trzymają kciuki:-)

Absurd goni absurd

Radzę trzymac się z dala od tej firmy! Trudno aż uwierzyć,że jeszcze jacyś pracodawcy tak traktują ludzi w obecnych czasach. Zakres obowiązków? Od mycia podłóg, przez wywożenie (usunięte przez administratora) sortowanie złomu i jeszcze robienie jakichś(usunięte przez administratora)testów wiedzy na stanowisku(usunięte przez administratora). Firma zajmuje się wysyłką towaru, a nawet nie zapewnia pracownikom kartonów i opakowań do pakowania paczek! Każą się dowiadywać w różnych sklepach, czy nie mają wolnych pudełek itp Żenujące.(usunięte przez administratora)to ludzie bez kompetencji, nie tylko do zarządzania zespołem a w ogóle do pracy z ludźmi.(usunięte przez administratora)Na rozmowie o pracę pokazują się w zupełnie innym świetle, ale już w pierwszych dniach pracy widać, jacy to ludzie. Stanowcze nie, dla takich praktyk i zachowań. Godziny pracy od 8-16? Bzdura. Jak kurier nie jest po odbiór paczek na czas, to czekasz jak (usunięte przez administratora) dłużej na niego po pracy i nikt Ci za to nie podziękuję nawet. Za to, jak przyjdziesz do pracy za pięć ósma to usłyszysz, że masz być na stanowisku pracy gotowy już o 8. (usunięte przez administratora) Co więcej, nie pozwalają rozmawiać pracownikom między sobą podczas pracy! Wręcz nie pozwalają sobie pomagać. Praca tam to kompletny absurd. Duzo można byłoby jeszcze napisać, ale nie warto. Ta firma to totalne (usunięte przez administratora).

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gimmik Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Nie Polecam!!!

Odradzam!!! Brak kompetencji do zarządzania zespołem,brak jasnych sprecyzowanych stanowisk,jesteś od wszystkiego,praca w biegu ,niedomówienia.Ciągła zmiana zdania co do obowiązków i ciągłe szukanie na siłę do czego by się tu przyczepić,nie możesz mieć własnego zdania.(usunięte przez administratora):) nie miło się patrzy na szefostwo,atmosfera w pracy fatalna.Zarobki N/Krajowa,w tak małej firmie ogromna rotacja pracowników.Szczerze mówiąc szkoda zachodu ,ale nie przekonasz się jeśli nie spróbujesz :)

Mikołaj

Powiesz coś więcej? Widziałem wpis kandydata że odwołują spotkania ale ty chyba już pracowałeś i coś nie podeszły ci warunki. Co było nie tak, że tak stanowczo odradzasz?

kandydat

Nie poważne podejście do kandydata. Najpierw umawiają się na rozmowę, później odwołują, Pani zapewnia że odezwie się z nowym terminem i tyle, od kilku tygodni. Brak szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Gimmik Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Gimmik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gimmik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimmik Sp. z o.o.?

Gimmik Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 9E