Opinie o Millenium Medica Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Millenium Medica Sp. z o.o.
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Millenium Medica Sp. z o.o.?

nawigo Nowy wpis
Pracownik

zwykli nciagacze starszych osób

Jared Cool Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Nie wiem skąd się wzieli, bo reprezentują sobą niestety KOMPLETNE ZERO! Pewnego dnia miła Pani zadzwoniła do mnie z propozycją zbadania wody w moim domu, prosząc o udostępnienie dostępu do kuchni gdyż w tym miejscu pobiera się największą ilość wody. Byli u mnie punktualnie, przypominając telefonicznie wcześniej kilkukrotnie o zbliżającym się terminie analizy. Zamiast analizy wody, wcześniej przygotowanej na ich życzenie w słoikach (..po co ten rzekomy dostęp do kuchni?? - nie wiem!) i jescze dostęp do gniazdka sieciowego, facet włożył miernik twardości wody do słoika ( zasilany z baterii wewnętrznej ) powiedzieli, że wodę mam złą i aby to zmienić muszę kupić rewitalizator wody-cena 5900 PLN Na co odpowiedziałem, że dziękuję Państwu i do widzenia. ...a raczej do niewidzenia. Drodzy Państwo, którzy to czytacie, dajcie sobie spokój i zapomnijcie o tej pseudo-firmie!

Leokadia. Nowy wpis
Klient
@Jared Cool

Przeczytałam Pana wpis-zgadzam się z pańską opinią-ta firma to ***nienormalny twór któremu w ubiegłym roku nasi rządzący przekazali mnóstwo kasy. Pozdrawiam.

LEOKADIA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Klient
 Pytanie

Witam-otrzymałam zaproszenie tel pt**Bezpłatne badanie kręgosłupa-w późniejszej wiadomości sms-adres bezpłatnych badań i inf o zabraniu słoika z wodą do analizy. Cel zaproszenia to promocja i sprzedaż***rewitalizatora wody-cena 5900 PLN.Cena z kosmosu. Odnośnie jakości wody przyniesionej przez zaproszonych/były 4 osoby/ badania na miejscu Pani wykazało,że woda nie nadje się całkowicie do spożycia.Zachowanie Pani***badającej wodę wobec jednego zaproszonego była moim zdaniem skandaliczna. Pani zwracała się do współpracownika/Damian Krzyżaniak/ ***panie magistrze wywołało uśmiech na mojej twarzy i nie tylko.Tytuł magistra to jeszcze nie wszystko i magistrzy wykonują różne prace. Dziwie się,że rządzący wsparli spółkę***Milenium Medica wysoką kwotą zamiast przeznaczyć na służbę zdrowia. Podsumowując moją opinie nic nie zmieniło się na plus-nada sp Milenium medica chce starszych ludzi***oskubać z ich i tak niskich dochodach oferując zakup rewitalizatorów do wody. Dodam,że w rozmowie z Panią dzwoniącą pytałam czy będzie coś sprzedawane-pani zaprzeczyła a rzeczywistość okazała się inna.Dobra rada niech ten ***duet sp MM namawia swojej rodzinie zakup.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o Millenium Medica Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Millenium Medica Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jana Danysza 4
  63-400 Ostrów Wielkopolski
 • NIP: 6222826755 REGON: 384408545 KRS: 0000804714
Millenium Medica Sp. z o.o.