Opinie o Millenium Medica Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Millenium Medica Sp. z o.o.?

nawigo Nowy wpis

zwykli nciagacze starszych osób

Jared Cool Nowy wpis

Nie wiem skąd się wzieli, bo reprezentują sobą niestety KOMPLETNE ZERO! Pewnego dnia miła Pani zadzwoniła do mnie z propozycją zbadania wody w moim domu, prosząc o udostępnienie dostępu do kuchni gdyż w tym miejscu pobiera się największą ilość wody. Byli u mnie punktualnie, przypominając telefonicznie wcześniej kilkukrotnie o zbliżającym się terminie analizy. Zamiast analizy wody, wcześniej przygotowanej na ich życzenie w słoikach (..po co ten rzekomy dostęp do kuchni?? - nie wiem!) i jescze dostęp do gniazdka sieciowego, facet włożył miernik twardości wody do słoika ( zasilany z baterii wewnętrznej ) powiedzieli, że wodę mam złą i aby to zmienić muszę kupić rewitalizator wody-cena 5900 PLN Na co odpowiedziałem, że dziękuję Państwu i do widzenia. ...a raczej do niewidzenia. Drodzy Państwo, którzy to czytacie, dajcie sobie spokój i zapomnijcie o tej pseudo-firmie!

Leokadia. Nowy wpis
Klient
@Jared Cool

Przeczytałam Pana wpis-zgadzam się z pańską opinią-ta firma to ***nienormalny twór któremu w ubiegłym roku nasi rządzący przekazali mnóstwo kasy. Pozdrawiam.

LEOKADIA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Klient

Witam-otrzymałam zaproszenie tel pt**Bezpłatne badanie kręgosłupa-w późniejszej wiadomości sms-adres bezpłatnych badań i inf o zabraniu słoika z wodą do analizy. Cel zaproszenia to promocja i sprzedaż***rewitalizatora wody-cena 5900 PLN.Cena z kosmosu. Odnośnie jakości wody przyniesionej przez zaproszonych/były 4 osoby/ badania na miejscu Pani wykazało,że woda nie nadje się całkowicie do spożycia.Zachowanie Pani***badającej wodę wobec jednego zaproszonego była moim zdaniem skandaliczna. Pani zwracała się do współpracownika/Damian Krzyżaniak/ ***panie magistrze wywołało uśmiech na mojej twarzy i nie tylko.Tytuł magistra to jeszcze nie wszystko i magistrzy wykonują różne prace. Dziwie się,że rządzący wsparli spółkę***Milenium Medica wysoką kwotą zamiast przeznaczyć na służbę zdrowia. Podsumowując moją opinie nic nie zmieniło się na plus-nada sp Milenium medica chce starszych ludzi***oskubać z ich i tak niskich dochodach oferując zakup rewitalizatorów do wody. Dodam,że w rozmowie z Panią dzwoniącą pytałam czy będzie coś sprzedawane-pani zaprzeczyła a rzeczywistość okazała się inna.Dobra rada niech ten ***duet sp MM namawia swojej rodzinie zakup.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Millenium Medica Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad