Opinie o Uni Estates Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uni Estates Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Uni Estates Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni Estates Sp. z o.o. w Kraków

Jakub Ś Nowy wpis

Jeżeli nie miałeś styczności z branżą nieruchomości, a chciałbyś właśnie w niej rozpocząć swoją przygodę i osiągać niewyobrażalne (do tej pory) wyniki finansowe jest to idealne miejsce, które da Ci właśnie taką możliwość. Co Ci jest potrzebne ? .... jedynie pozytywne nastawienie oraz determinacja w dążeniu do określonego celu. Całe " know how" dostaniesz na miejscu - musisz jedynie je odpowiednio wykorzystać. Z czystym sumieniem polecam Uni Estates !

Klaudia Guzik

Polecam prace w firmie Uni Estates. Przeszłam już kilka agencji w Krakowie i trafiłam na właśnie tą. Współpraca z zespołem jest fantastyczna, nikt nikomu nie robi „pod górkę” tylko działamy na zasadzie współpracy nie tylko wewnętrznie. Jeśli chodzi o zarobki to uważam, ze wynagrodzenie jest odpowiednie do zarobków w tej branży i zaanagażowania agenta. Najbardziej jestem zadowolona ze SZKOLEŃ, cały czas się rozwijamy i to jest dla mnie najważniejsze.

Jolanta Nowy wpis
@Klaudia Guzik

Widzę same pozytywne komentarze na temat tej pracy. Wspomniałaś że zarobki są odpowiednie do zarobków w tej branży. Kiedyś bardzo chciałam zostać agentem jednak odstraszały mnie właśnie niepewne pieniądze. Jak jest w tej firmie? Jest podstawa + marża czy tylko dostaje się procent od sprzedaży/ wynajęcia nieruchomości?

Tomasz Mąkosa Nowy wpis

Pracuję w UE od kilku miesięcy. Pracowałam wcześniej w dużych korporacjach,ale nigdy nie spotkałem tak poukładanej procesowo i dbającej o każdy szczegół organizacji. Widzę dużą troskę o ludzi, zarówno pracowników, jak i klientów. Cieszę się, że mogę się rozwijać i wdrażać swoje pomysły w życie, czasem wymaga to negocjacji, jednak czuję się za każdym razem wysłuchany. Podoba mi się też dynamika, tempo i charakter pracy.

Renata Nowy wpis
@Tomasz Mąkosa

O proszę, fajnie, że tak podchodzi Ci robota tutaj. ;p A opowiesz coś więcej o tym charakterze pracy, który tak bardzo Ci się tu podoba?

Damian Zając

Osobiście bardzo polecam biuro Uni estates jako pracodawcę. Po przejściu etapu rekrutacji agent nie jest rzucany na gorąco wodę i przechodzi 2 tygodniowe szkolenie aby usługi przez niego świadczone były na wysokim poziomie. Szefowie bardzo cenią pracę swoich agentów oraz dbają o dobrą atmosferę i można udać się do nich z każdym problemem a na pewno dostaniemy od nich wskazówki jak go rozwiązać. Wszyscy agenci w biurze są koleżeńscy i chętnie każdy ze sobą współpracuje. Polecam wszystkim pracę w tym miejscu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Uni Estates Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Angelika

Obecnie bardzo rzadko można znaleźć takiego pracodawcę jak UNI ESTATES, który tak mocno stawia na pracownika. Można w 100% liczyć na wsparcie oraz pomoc w każdym aspekcie, a także indywidualne podejście. Jeśli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z branżą - Uni Estates zapewnia szereg szkoleń, które pozwolą przygotować każdego pracownika. Uni Estates to zespół młodych ludzi oraz świetna atmosfera pracy. Sumienność w naszych działaniach pozwala na bardzo atrakcyjne zarobki. Biuro, które zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych i przede wszystkim stawia na jakość.

Adrian Ekiert

Częstym problemem w branży nieruchomości, zwłaszcza dla początkujących agentów jest to, że po zakończonym szkoleniu są zostawieni na łaskę losu. UNI ESTATES całkowicie przełamuje ten schemat ponieważ każdy pracownik jest postrzegany indywidualnie, a jeżeli komuś zależy na rozwijaniu się i stawianiu poprzeczki coraz wyżej - trafił w miejsce do tego stworzone! Polecam w ciemno!

Rafał Wiśniewski

Polecam współpracę z agencją Uniestates osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z branżą nieruchomości jak i agentom, którzy chcieliby współpracować z jakimś biurem. Świetna atmosfera, profesjonalizm, ludzie którzy tworzą tą firmę powodują to, że biuro znacząco wybija się na tle innych agencji.

Patryk

Polecam każdemu kto uważa że sprzedaż nieruchomości to praca dla niego. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z branżą, Uni Estates wszystkiego Cię nauczy. Wystarczy że będziesz chętny do pracy, skłonny do czerpania wiedzy i nie braknie ci odwagi. Siedziba w centrum miasta, świetna atmosfera wśród zarówno pracowników jak i prezesów, no i przede wszystkim ogromne możliwości finansowe.

Natalia Wierzbicka

Serdecznie polecam pracę w firmie Uni Estates. Praca jest bardzo wymagająca, lecz daje dużo możliwości jeśli jest ktoś sumienny i nastawiony na działanie. Prowizje są bardzo preferencyjne, a sama atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna.

Wiktoria

Z całego serca polecam pracę w UNIESTATES! Zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, panuje przyjacielska atmosfera w biurze. Otrzymujemy ogromne wsparcie merytoryczne - szkolenia na najwyższym poziomie. W UNIESTATES bardzo dbają o pracowników dzięki czemu agencja z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Będąc pracownikiem mogę liczyć na wsparcie z każdej strony. Pracując pół roku zdążyłam się przekonać, że działając według wytycznych oraz dzięki otrzymanej wiedzy moje działania kończą się sukcesem. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że podjęcie pracy w UNIESTATES to był jedyny właściwy wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Uni Estates Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Uni Estates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni Estates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni Estates Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uni Estates Sp. z o.o.
  • Maurycego Mochnackiego 41 lok. 11