Opinie o Feniksar Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Feniksar Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Feniksar Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniksar Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Michaś Nowy wpis

Pracuje dla nich w Niemczech - fajna robota, mam mieszkanko, dziele pokoj z kumplem, badzo dobra kasa, tyle co mialo byc w portfelu to jest, dają kase na podroz, chce isc na nadgodziny to ide, nie to nie, tak sobie moge zyc :) wbijajcie

Pracownik Nowy wpis

Witam.. czy ktoś pracował od nich we Włoszech... Jak płacą? Jak atmosfera? Jak robota ogólnie? Z góry dziękuję

Wiecie może, czy w Feniksar Group Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Katarzyna

hej, widzieliśmy na ich Facebooku, że szukają 13 osób do budowy jachtu od jakiś dwóch tygodni, ktoś wie czy to aktualne? aplikowaliście? podobno są różne opcje co do umowy i ogólnie elastycznie to wygląda ale ktoś wie ile w praktyce płacą? robił ktoś już u nich i by polecił? czekamy na odpowiedź

Michał Nowy wpis
@Katarzyna

Witam, pracowałem w tej firmie w tym roku ponad 6 miesięcy dopóki nie poszedłem od teraz na studia. Ogólnie jest wszystko tak jak opisują i na co się umawialismy a więc mogę polecić pod tym względem. Jeżeli będę potrzebował to napewno wrócę. Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Feniksar Group Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko IZOLER - BLACHARZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Artur

Dzień dobry, Szukam pracy na stanowisku stolarz - macie Państwo jakąś ofertę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jacek

Mam umowę o pracę, stawkę taką jaką chciałem to dostałem wystarczy dobrze zagadać i tyle . pracuje i polecam !

@Jacek

Serio dali taką jaką chciałeś, nie negocjowali? Jakie stanowisko tak właściwie?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Operator można liczyć na 5300 PLN. Czy to prawda?

Jacek

Prawda prawda pracuję juz rok i zbieram nawet wieksza kase

@Jacek

W sensie, że netto? Czyli na start było 5,3 tys i potem podwyższyli? Są tu jedynie coroczne podwyżki?

@Katarzyna

Stawkę zawsze ustalamy netto.

@Feniksar

A to dobrze, że wprost piszesz. Bo właśnie dla mnie często to niejasne jest, bo niektóre firmy robią tak, inne inaczej. Np., podają jako wynagrodzenie już netto zsumowane z premią i dodatkami i człowiek już sam nie wie. A tutaj z premią na ile można wyjść?

Feniksar

ZAPARSZAMY DO WSPÓŁPRACY Na tę chwile poszukujemy ELEKTRYKÓW, ELEKTRONIKÓW, MECHANIKÓW, ELEKTROMECHANIKÓW i MECHATRONIKÓW z doświadczeniem. Praca na terenie Gdańska Pozdrawiamy Zespół Feniksar

Nie polecam, firma krzak... Pół roku czekałem na wypłatę, prócz tej firmy mają jeszcze trzy inne: prodar, pramar i globalmar. Polecam przeczytać opinie o tamtych firmach jeśli ktoś nie wierzy na słowo i porównać nazwiska właścicieli w KRS. Pozytywne opinie wystawiane raczej przez właścicieli. Omijać szerokim łukiem, chyba, że macie nerwy ze stali.

Kolejny anonim. Dlaczego jak ktoś wstawia negatywną ocenęto nie podpisze się z imienia i nazwiska aby być wiarygodnym?

@Pracodawca

Nie podpisuje się, bo się boi o swoją rodzinę. Zapraszam do PIP po więcej informacji o Państwa firmach.

Katarzyna

dlaczego miałby być się od razu o swoją rodzinę? Przecież nikt chyba nie zamierzałby zrobić nikomu krzywdy? Nie jesteś zbyt podejrzliwy? Dziwi mnie to co tutaj piszecie

Feniksar

Kolejny hejt pracownika (jeżeli to prawda, ze takim był) co pokrzywdził sie przez los i prawdopodobnie porzucił pracę lub został natychmiastow zwolniony. Może przyjdą takie czasy, że takich "pracowników" z pełnymi danaymi będzie można wpisywac na tzw czarna listę aby każdy pracodawca przed zatrudnieniem mógł takiego osobnika zweryfikować.

BigBen

Firma niewypłacalna, nie odbiera telefonów. W trakcie weryfikacji ujawniliśmy jak „dynastia” włodarzy firmy ma kilkanaście różnych firm świadczących to samo, tak samo niewypłacalne bądź zawieszone. Brak kontaktu, telefony wyłączone, zbywanie płatności faktur na problemy z księgową itp.

@BigBen

co to znaczy niewypłacalna? Dynastia... chciałem aplikować. Z tego co widzę, chyba nie warto

BigBen
@ja

Brak kontaktu, pod numer który miałem włącza się poczta głosowa. Brak odpowiedzi na maile, brak płatności.

Iza
@BigBen

Na ile zostaliście (usunięte przez administratora) może trzeba poszukać innych (usunięte przez administratora) osób i złożyć jakiś pozew zbiorowy?

Justyna
@BigBen

Długo już trwa ten brak platnosci?

Gal Anonim

Potwierdzam

Emilia
@Gal Anonim

czyli też masz problem z płatnościami? A jesteś pracownikiem czy jakimś innym kontrahentem ?

@BigBen

Witam, Takie oskarżenia Pan napisał podlegaja pod oszczerstwa no ale cóż mozna sie spodziewać po człowieku, który (usunięte przez administratora) swoich pracowników co do wypłat, opłat itp... (info z FB) nie będę przekazywać danych tych osób ale jeżeli będzie trzeba to wystąpie do nich o pozwolenie. Reasumując firma jest jak najbardziej wypłacalna a jeżeli pojawiaja sie jaieś poślizgi co jest w dzisiejszych czasch naturalne (naczynia powiązane z kontrahentami) to prosze niech pisze pierwszy ten co takiego czegoś nie zaznał. Jeżeli ktoś taki jest to tylko gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w takim biznesie!

@ja

Odpowiedż na te oszczerstwa jest już napisana powyżej.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Feniksar Group Sp. z o.o. na Laminator? 2 stycznia ogłoszenie na GoWork.pl.

Darek

Wypłata co miesiąc. Jak juz jakiś czas pracujesz to można spytac o zaliczkę.

Patryk

Co wy tu wypisujecie? pracuje juz ponad rok i zawsze kasa na czas, ludzie w firmie bardzo spoko, dla mnie wszystko jest spox

@Patryk

A przed tym nim tu trafiłeś mogły być jakieś poślizgi tutaj? Bo może dlatego tak piszą? Ale dobrze wiedzieć, że od ponad roku podobno jest spoko. ;p

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Feniksar Group Sp. z o.o.? 16 sierpnia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ślusarz. Ktoś z Was aplikował?

W zależności jakie stanowisko i lokalizacja. Na stanwoisku ślusarz w trójmieście można otrzymac stawkę od 20 zł w góre.

Ludwikowo - Bydgoszcz

Firma nie reguluje zobowiązań za faktury :(

@Ludwikowo - Bydgoszcz

Juras

Robota jak robota, najwaznijsze ze kasa się zgadza i to dobra kasa, lepiej placa niz inne firmy i kasa na czas! caly czas szukaja i doszkalają

@Juras

Hej, wspomniałeś o tym, że doszkalają. Jak w takim razie wyglądają te szkolenia wstępne w Feniksar Groupie? Ile trwają? Czy po nich pracownik jest już gotowy do całkiem samodzielnej pracy?

Mati

Pracuje już kilka miesięcy i nie narzekam. Jestem monterem i po pierwsze mam dobrą stawkę, dowożą mnie do pracy i mam gdzie mieszkać bo jestem spoza Gdańska. Nie dam złego słowa powiedzieć!

@Mati

Dobrą stawkę, czyli jaką? :D Mógłbyś rozwinąć ten temat? Jakiej kwoty można się co miesiąc spodziewać? Czy są premie, czy jest sama podstawa? Jeśli są jakieś dodatki, to ile wynoszą? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

@Hanna

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o kwoty to chyba nie bardzo mogę ujawnić bo RODO... ale na tyle ile się umawialiśmy to otrzymałem. W zeszłym tygodniu otrzymałem nawet podwyżkę na stawce o 2 zł a więc nie mam co narzekać.

@Pracodawca

O to super, że można liczyć na podwyżki w Feniksarze :) A jeszcze dopytam właśnie o tę kwestię. Czy na podwyżkę trzeba sobie jakoś zapracować? Czy może pracodawca sam docenia pracowników w taki sposób? Lub może liczy się staż pracy?

Zyga

No chyba nie

Miłosz

Polecam, dobra kasa no i zakwaterowanie mam na koszt firmy. spoczko firma

Od czego uzależniona jest premia w firmie Feniksar Group Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 14 kwietnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Mechanik.

Patryk

Od jakości twojej roboty ;p dobrze poracujesz to masz dobrą kasę. ja dostałem podwyrzke już po pierwszym miechu roboty

Laki Luk

fajna firma , spoko robota

Zostaw merytoryczną opinię o Feniksar Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Feniksar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Feniksar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feniksar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Feniksar Group Sp. z o.o.

Feniksar Group Sp. z o.o.