Opinie o Frbud Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Frbud Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Frbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frbud Sp. z o.o. w Brzesko

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Frbud Sp. z o.o.?

Lambo Nowy wpis
@Pytanie

Witam kolejny 10 i znów problem z płatnościami ludzie zaczynają mieć dość i kto mądrzejszy zaczna szukać innej pracy także 100procent zgody z wcześniejszą opinia.

Marek Nowy wpis
@Lambo

Ja dostaje kasę na czas

Pracownik Nowy wpis

Nie no Panie Andrzeju dobrze że Pan zaczął ujawniać schemat działania Pana Prezesa wraz z rodziną nie wywiązuje się ze wcześniej ejszych ustaleń przy próbie egzekwowania należności mataczy i płaci na raty itp .i to że właśnie się z panem dogadał nie znaczy że nagle sytuacja się poprawiła....

Andrzej Ojczyk

Nieporozumienie zostało wyjaśnione. Spółka FRBUD rozpoczęła spłatę zaległości, nie mam żadnych zastrzeżeń. Proszę o usunięcie zarówno tej, jak i poprzedniej mojej opinii.

Andrzej Ojczyk

Spotkanie z Panem prezesem Sebastianem Brzegowym to wydarzenie graniczące z cudem, nie odbiera również telefonów, nie odpisuje na sms ani e-maile, dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak w tym miejscu zapytać go, kiedy łaskawie zamierza zapłacić mi zaległe należności z tytułu umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych? Pytam, bo za kilka dni upłyną wskazane w skutecznie dostarczonych wezwaniach terminy spłaty tychże i rozpocznę przekazywać sprawy do właściwych sądów, zgłaszać do PIP rażące, trwające od lat naruszenia praw pracowniczych, do US wykroczenia i/lub przestępstwa skarbowe, a ponadto przekażę dane o zadłużeniu spółki do KRD i BIG, etc. etc.? Pracownicy oraz kontrahenci spółki również żywo są zainteresowani tematem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Frbud Sp. z o.o. - Brzesko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Frbud Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Kupiecki 4