Developergo Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Developergo Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.
 Pytanie

Czy w firmie Developergo Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Specjalista ds. Marketingu, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Administrator Nowy wpis

Czy często Developergo Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości? Ile osób tam pracuje?

Adam Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Tak. Aktualnie prowadzimy procesy rekrutacyjne do wszystkich naszych placówek. W zeszłym roku częstotliwość wynosiła 2 szkolenia wstępne na kwartał. Natomiast w bieżącym roku planujemy jedno szkolenie wstępne kwartalnie. Aktualnie pracuje u nas 40 Doradców ds nieruchomości.

Anna
Pracownik

Polecam 100%. Szkolenia najwyższej jakości. Atmosfera bardzo przyjazna. Brak rywalizacji mnóstwo motywacji.

Nowy wpis

Pracodawca

@Anna

Finanse/Ubezpieczenia/Nieruchomości z FUNem!!! Pozdrawiamy Aniu!!!

Marta
Pracownik

Jedna z nielicznych Firm na rynku pracy w których Pracownik czuje się jak w domu! Liczne szkolenia, które motywują do działania i ciągłego rozwoju. Super atmosfera w pracy, możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań. Zawsze można liczyć na pomoc Szefostwa czy Kolegów z pracy. W jednej firmie mamy dla Klienta wszystko czego potrzebuje - nieruchomości (z rynku wtórnego i pierwotnego), doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe - co bardzo ułatwia pracę. Z czystym sercem polecam! Myślę, że inne biura nieruchomości mogłyby brać przykład z DeveloperGo!

Pracodawca

@Marta

Po prostu F.U.N.!!! Dziękujemy za Twoją opinię i pozdrawiamy!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Developergo Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Ekspert ds. Finansowo - Ubezpieczeniowych?
Paula
Pracownik

Nie wiem czy jest lepsza firma od Developergo. Fantastyczny zespół który daje duże wsparcie, zawsze można na nich liczyć :) Dodatkowo zapewniają rozwijające szkolenia, nie tylko z zakresu nieruchomości + duże perspektywy rozwoju. Polecam, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej firmy.

Pracodawca

@Paula

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest stawka początkowa w Developergo Sp. z o.o.? 29 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości.

Adam
Pracownik
@Pytanie

Generalnie system jest liniowy, więc niezależnie od stażu wszyscy pracują na jednakowych stawkach. Natomiast jeśli kandydat nie posiada odpowiedniego doświadczenia i potrzebuje dodatkowego wdrożenia wówczas stawka na okres przejściowy ustalana jest indywidualnie.

Natalia
Pracownik

Polecam dla ludzi którym się chce pracować :) świetna atmosfera, rewelacyjni ludzie w pracy i po pracy ;) możliwość rozwoju, wszelkie niezbędne narzędzia pracy, a przede wszystkim pomoc ze strony doświadczonego zespołu!!! Polecam!!!

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Developergo Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Adam
Pracownik
@Pytanie

W placówce jeśli takowa znajduje się w mieście, którego dotyczy ogłoszenie.

Marzena
Pracownik

Idealne miejsce do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w branży nieruchomości. Zespołem zarządza kompetentny menager z długoletnim doświadczeniem w branży. W zespole panuje przyjazna atmosfera. Polecam bardzo

Wiktoria
Pracownik

Polecam z czystym sumieniem! Przyjazna atmosfera, wsparcie i pełen profesjonalizm! Szkolenia najwyższej jakości :)

Juras
Pracownik

Przyjazna atmosfera, można dostosować godziny pracy do swoich możliwości, dostępne wszystkie narzędzia potrzebne do pracy w pośrednictwie nieruchomości. Polecam tę firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Developergo Sp. z o.o. - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Developergo Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Developergo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Developergo Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Developergo Sp. z o.o.