Opinie o Developergo Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Developergo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Developergo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Developergo Sp. z o.o. w Białystok

Jak często w Developergo Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 21 stycznia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

@Izka

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami, więc nie jest łatwo od początku zarabiać, ale nie jest to również wykluczone. Ale podkreślam, że zarobki od pierwsze miesiąca to rzadkość. Na wsparcie na starcie oczywiście mozna liczyć. Szkolenie, onboarding, leady...

Ewcia

Pytanie do oferty Doradca Leasingowy. To praca przy biurku czy raczej jeździ się do klientów, bardziej taka mobilna? Nie lubię strasznie siedzieć w miejscu, muszę to wiedzieć.

@Adam

To w jakim czasie uzyskuje się ten certyfikat, w miarę sprawnie to idzie? Czy po otrzymaniu certyfikatu można spodziewać się jakieś podwyżki? Generalnie stałym pracownikom dajecie regularne podwyżki pensji?

Ewcia

@Ewcia

Praca ma zdecydowanie charakter hybrydowy z dużą ilością wyjazdów do Klientów, Partnerów biznesowych, Dostawców etc.

Ignaś
@Adam

Czy firma zapewnia do tego narzędzia pracy, głównie auto? I jeśli ta praca polega na pozyskiwaniu leasingobiorców, to w jaki sposób jest się do niej przygotowywanym?

Adam Nowy wpis
@Ignaś

Nie ma w firmie aut służbowych. I w najbliższej przyszłości nie planujemy tego zmieniać. Szkolenie wstępne i onboarding zapewniają wdrożenie do firmy, m.in. temat pozyskiwania Klientów i Partnerów.

@Adam

Ok, a czy ten czas wdrożenia i onboardingu to jest czas płatny? To jest liczone jako czas pracy, czy jako bezpłatne szkolenie? W tym czasie jest już normalna umowa?

Adam Nowy wpis

Bezpłatne szkolenie. Umowę o współpracę podpisujemy po owocnym (certyfikat) ukończeniu procesu szkolenia.

@Adam

W zależności od potrzeb Zespołu. Przykładowo najbliższe szkolenie dla Współpracowników z pozysków będzie w przyszłym tygodniu.

Ewelina
@Adam

Szkolenia są darmowe czy coś za to trzeba zapłacić? Zastanawiam się również czy odbywają się one w godzinach pracy czy poza nimi? Jak ten czas jest rozliczany?

@Ewelina

Szkolenia dla Współpracowników są darmowe. Zazwyczaj w godzinach roboczych. W związku z tym, że umowa ma charakter B2B nie jest to czas płatny.

Olga
@Adam

Fajnie, że firma dba o rozwój pracowników. Macie natomiast możliwość awansów? Szkolenia podnoszą kwalifikacje, czy wynagrodzenie również wzrasta?

@Olga

Wynagrodzenie jest oparte o system prowizyjny, więc jeśli wyniki dzięki szkoleniu wzrastają wynagrodzenie również. Istnieje możliwość awansu na stanowiska menedżerskie np. dyrektor oddziału lub menedżer projektu.

Iza
@Adam

I często jakieś awanse się u was zdarzają? No i czy poza tym systemem prowizyjnym jest jakas podstawa pensji? Jeśli tak to jaka?

@Iza

Jesteśmy małą firmą o płaskiej strukturze, więc awanse są raczej rzadkie. Brak podstawy.

Izka
@Adam

Skoro nie ma podstawy to ciekawa jestem czy w pierwszym miesiącu można już cokolwiek zarobić? Można liczyć na pomoc?

@Izka

Małgorzata

Interesuje mnie stanowisko doradcy ds nieruchomości. Widziałam tutaj ktoś podawał stawkę jaką ma doświadczony doradca na umowie b2b. A czy doradca w tej firmie może mieć umowę o pracę? Jakie wtedy stawki na takiej umowie?

@Małgorzata

Na chwilę obecną nie ma opcji UoP.

Firma z bardzo fajnymi ludźmi, nastawionymi na sukces i osiąganie celów, do tego bardzo konkurencyjne stawki w porównaniu do tego co daje rynek. Nic więcej nie potrzeba ????

Olga
@Marcin

Ile w takim razie te stawki wynoszą? Podasz? Piszesz, że są nastawianie na osiąganie celów. Zatem jest jakiś system prowizyjny? Jak tak, to możesz go opisać?

@Olga

Stawka doświadczonego doradcy ds. nieruchomości na umowie B2B to 60% przychodu firmy. Brak targetów.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Developergo Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Doradca ds. nieruchomości?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Obecnie firma Developergo Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Doradca Leasingowy. Czy ktoś składa CV?

Tak. Pojawiają sie pojedyncze aplikacje.

Janusz
@Adam

Ile trzeba przejść etapów i co podczas każdego z nich jest poruszane? Zależy mi na tym, by, cały proces zajął, jak najmniej czasu. Nie jest go łatwo wygospodarować pracując w innej firmie.

@Janusz

Rekrutacja jest zazwyczaj dwuetapowa. Każde ze spotkań nie trwa dłużej niż godzinę.

Aktualność
Czy istnieje możliwość podpisania umowy pośrednictwa bądź umowy przedwstępnej mailowo przez platformę Autenti za pomocą E-Podpisu? Ależ oczywiście, że tak!
W DeveloperGo łączymy technologię oraz prawo i korzystamy z praktycznych rozwiązań dostępnych dla naszych klientów
Zobacz jakie to łatwe!

Aktualność
Witamy na pokładzie Katarzynę Owłasiuk, Olgę Sytaya, Justynę Kakareko i Agnieszkę Kryszczyńską oraz nieobecnego na zdjęciu Dmytro Koptyev!
Szkolenie zakończyli sukcesem, otrzymali od naszego Dyrektora Jerzego Certyfikaty, a my wierzymy, że już wkrótce podbiją lokalne rynki.
Nie możemy się doczekać!
Marzka95

Mimo niemiłych wspomnień z pewną firma X, Pani Natalia skontaktowała się ze mną i przekonała nas do podjęcia współpracy z Developergo przy sprzedaży mieszkania. Kontakt rewelacyjny, współpraca na najwyższym poziomie. Pani Natalia Chowańska sprzedała nasze mieszkanie bardzo szybko. Z takim doradcą aż się chce współpracować. Zdecydowanie polecam.

Jurek
@Marzka95

To już nie pierwsza i na pewno nie ostatnia bardzo dobra opinia zadowolonych klientów o zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu do pracy naszej Natalki. Ona taka jest na codzień :)

Karol

Fajna i rozwojowa praca w przyjaznej atmosferze. Naprawdę bardzo dobre stawki w porównaniu z tym co daje rynek - POLECAM.

Polecam jako miejsce pracy i rozwoju. Pomimo trudnego okresu na rynku radzimy sobie!

Jerzy

Pracuję w tej firmie od samego początku jej zaistnienia na rynku nieruchomości. Tu człowiek czuje, że ma wpływ na rozwój firmy, a także, że nie jest pozostawiony sam sobie. Poza tym doradca otrzymuje największe stawki prowizyjne w porównaniu do konkurencji. Polecam i zapraszam do współpracy z Developergo.

Zbyszek

Ciekawa praca z fajnymi ludźmi

Czy w firmie Developergo Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Specjalista ds. Marketingu, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Osoby na tym stanowisku wynagradzane są pensją stałą.

Czy często Developergo Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości? Ile osób tam pracuje?

Tak. Aktualnie prowadzimy procesy rekrutacyjne do wszystkich naszych placówek. W zeszłym roku częstotliwość wynosiła 2 szkolenia wstępne na kwartał. Natomiast w bieżącym roku planujemy jedno szkolenie wstępne kwartalnie. Aktualnie pracuje u nas 40 Doradców ds nieruchomości.

Polecam 100%. Szkolenia najwyższej jakości. Atmosfera bardzo przyjazna. Brak rywalizacji mnóstwo motywacji.

@Anna

Finanse/Ubezpieczenia/Nieruchomości z FUNem!!! Pozdrawiamy Aniu!!!

Jedna z nielicznych Firm na rynku pracy w których Pracownik czuje się jak w domu! Liczne szkolenia, które motywują do działania i ciągłego rozwoju. Super atmosfera w pracy, możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań. Zawsze można liczyć na pomoc Szefostwa czy Kolegów z pracy. W jednej firmie mamy dla Klienta wszystko czego potrzebuje - nieruchomości (z rynku wtórnego i pierwotnego), doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe - co bardzo ułatwia pracę. Z czystym sercem polecam! Myślę, że inne biura nieruchomości mogłyby brać przykład z DeveloperGo!

@Marta

Po prostu F.U.N.!!! Dziękujemy za Twoją opinię i pozdrawiamy!

Paula

Nie wiem czy jest lepsza firma od Developergo. Fantastyczny zespół który daje duże wsparcie, zawsze można na nich liczyć :) Dodatkowo zapewniają rozwijające szkolenia, nie tylko z zakresu nieruchomości + duże perspektywy rozwoju. Polecam, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej firmy.

@Paula

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Jaka jest stawka początkowa w Developergo Sp. z o.o.? 29 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości.

Generalnie system jest liniowy, więc niezależnie od stażu wszyscy pracują na jednakowych stawkach. Natomiast jeśli kandydat nie posiada odpowiedniego doświadczenia i potrzebuje dodatkowego wdrożenia wówczas stawka na okres przejściowy ustalana jest indywidualnie.

Natalia

Polecam dla ludzi którym się chce pracować :) świetna atmosfera, rewelacyjni ludzie w pracy i po pracy ;) możliwość rozwoju, wszelkie niezbędne narzędzia pracy, a przede wszystkim pomoc ze strony doświadczonego zespołu!!! Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Developergo Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Developergo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Developergo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Developergo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Developergo Sp. z o.o.

Developergo Sp. z o.o.