Opinie o Hakuro Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hakuro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hakuro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hakuro Sp. z o.o. w Knurów

On Nowy wpis

Byłem zainteresowany aby zaaplikować do tej firmy na pracownika, ale po przeczytaniu opinii i warunków zatrudnienia, raczej tego nie zrobię. ????

Czy Hakuro Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Niezadowolona

Jaki wieloletni pracownik tej „firmy” szczerze nie polecam i ostrzegam przed nimi! Warunki kiepskie (przeciekający dach, smród kociej karmy, dokuczliwy chłód zimą), premie uznaniowe okrajane na wszelkie możliwe sposoby, socjal minimum. Awans możliwy-ale na szorowanie kibelków (w ramach oszczędności kilka lat temu została zwolniona nawet sprzątaczka-i serio-do obowiązków każdego pracownika należy sprzątanie). Atmosfera-porażka, najlepiej nic się nie odzywać, nic nie chcieć i jak koń z klapkami na oczach produkować jak najwiecej pędzli za najniższą krajową! Brak szacunku na każdym kroku, pracownik traktowany jak „zło konieczne”. Pracowało tam ok. 40 dziewczyn-z czego większość wyleciała za „swoje zdanie”i walkę o swoje… Zarządzające firmą to niekompetentne osoby, byłe pracownice produkcji zdobywając stanowiska po trupach-do celu. Strata czasu i szkoda nerwów, ja pracowałam tam jak za karę…

Dominika Błaszczyk - prezes Nowy wpis
@Niezadowolona

Jako prezes spółki chciałabym się odnieść do Niezadowolonej. Zacznę od tego, że przykro czyta się taką opinię, w szczególności od osoby, która - jak sama napisała - pracowała u nas wiele lat, a więc na pewno spędziliśmy ze sobą dużo czasu. Piszesz o: - przeciekającym dachu - to prawda, mamy nieszczelności w dachu, które powodują przeciek wody ale tylko przy bardzo gwałtownych ulewach, próbowaliśmy sobie z nim radzić raz lepiej raz gorzej. Natomiast na skutki tego przecieku nigdy nie był narażony żaden z pracowników. - smrodzie kociej karmy - przez niecałe dwa miesiące ubiegłego roku osobiście podjęłam się leczenia trzech małych, chorych kotów i ich matki. Ponieważ sama w domu miałam już koty, a te "znajdy" były chore to zdecydowałam się wziąć je do swojego biura w firmie i tam leczyć. Karmę dla nich nakładałam w naszej wspólnej stołówce pracowniczej - i jak rozumiem - o tym smrodzie piszesz. Może na wyrost założyłam, że każdy rozumie (a nawet popiera) moje działanie, ale widocznie się myliłam i jednak (co najmniej Ty) odczuwałaś z tego powodu dyskomfort. A wiec nauczona doświadczeniem - jeśli raz jeszcze stanę w podobnej sytuacji zachowam się inaczej i zadbam o to żeby nie narażać innych na taką niedogodność. - dokuczliwy chłód zimą - na pewno nie byliśmy jedynymi, którzy w ubiegłym roku mieli problem z opałem (zresztą zrobiliśmy w tym temacie spotkanie z całym zespołem). Sam opał było trudno kupić, a ceny były wyjątkowo wysokie. Oczywiście kupiliśmy opał na czas ale to nie był koniec problemów, z którymi musieliśmy się zmierzyć gdyż w tym samym czasie przeprowadzaliśmy wymianę i ustawianie nowych kotłów grzewczych. Instalacja ta przez długie tygodnie nie działała prawidłowo, mimo wielu konsultacji i prób jej prawidłowego wysterowania, właściwie to do tej pory mamy z nią problemy. Przykro mi, że tak mocno uogólniłaś tą kwestię bo problem z niższą temperaturą był, ale tylko ubiegłej zimy. Pani sprzątająca nie została zwolniona - tak jak napisałaś - sama zrezygnowała z pracy, gdy rozpętała się pandemia. Była to starsza osoba, już na emeryturze, miała obawy o swoje zdrowie dlatego wolała się nie narażać. Wtedy to zdecydowałam, że nie będziemy szukać nowej osoby do pracy aby w pandemii nie wprowadzać nowych osób do zespołu. I do tej pory tak zostało. Tak jak napisałaś - obecnie sprząta każdy, łącznie ze mną. Może już czas to zmienić. Napisałaś o osobach "wylatujących z firmy za swoje zdanie i walkę o swoje" - osobiście przeprowadzam zwolnienia. To stresujący proces, do którego staram się tak przygotować, żeby wyjaśnić pracownikowi decyzję o zwolnieniu i pozostawić po firmie dobre wspomnienie. Oczywiste jest, że nie zawsze mi się to udaje. W naszej firmie mamy wyjątkowo niewielką rotację pracowników. Jedynie ostatnie dwa lata były inne, m.in. musieliśmy redukować zatrudnienie i podejmować trudne wybory - wybory osób, którym wręczymy wypowiedzenia. Wiele firm stanęło przed takim samym wyzwaniem - cięciem kosztów, redukcją zatrudnienia czy innymi zmianami, które pracownicy mogli odczuwać jako dla nich niekorzystne. Wiele firm nie przetrwało tego procesu, my przetrwaliśmy i wracamy na ścieżkę wzrostu. Nie wiem czym objawiał się dla Ciebie brak szacunku ze strony osób zarządzających. Nie wiem też czy masz na myśli mnie czy może inne osoby. Jeśli masz na myśli inne osoby to zupełnie nie rozumiem dlaczego do mnie nie przyszłaś i nie powiedziałaś mi tego o czym tutaj piszesz. Wiele razy, w tym na spotkaniach z zespołem prosiłam o szczerość i zgłaszanie mi problemów. Bez rozmowy nic nie zmienisz. Jeśli uważasz, że rozmowa nic nie da i nie warto próbować to myślę, że dobrze że nasze drogi się już rozeszły, bo bez szczerej rozmowy i próby znalezienia rozwiązania tworzy się w miejscu pracy toksyczne, niezdrowe środowisko. Jeśli jest inaczej i jednak jesteś otwarta na rozmowę, ale z jakiegoś powodu nie chciałaś jej przeprowadzić ze mną wcześniej - to jeszcze nic straconego - przyjdź do mnie i porozmawiajmy szczerze dlaczego tak źle oceniasz te wspólne lata. Przecież pracowałaś u nas wiele lat - tak napisałaś - musiały być jakieś lepsze momenty, które trzymały Cię u nas tak długo. Na pewno mamy jakieś pole do rozmowy. Zależy mi na tym, żeby ludziom pracowało się u nas dobrze, żeby atmosfera była zdrowa i żebyśmy potrafili ze sobą rozmawiać, a jak się pojawia problem to go rozwiązać. Umowa o pracę to relacja wzajemna, obydwie strony powinny być zadowolone - bo obydwie strony świadczą wobec siebie wartość. Bez pracowników nie ma firmy i nie ma pracowników bez firmy - a już na pewno takiej manufaktury jak nasza.

Była pracownica Nowy wpis

Przykre że czytając opinie nic się nie zmieniło pracowałam w firmie po przeniesieniu do Knurowa i faktycznie za swoje zdanie mówienie bez ogródek traktowaniu pracownic i wyrażaniu swojego zdania im prosto w twarz zostałam zwolniona. Właścicielka nie jest złą osobą ale faktycznie zbyt bardzo polega na tym co mówią kierowniczki które wzięły się znikąd nie miały żadnego wykształcenia do zarządzania ludźmi, o tym jak to robić chyba przeczytały w gazecie. Taka moja dobra rada to przyjrzeć się temu co robią panie kierowniczki które za plecami pani właścicielki obgadują ją a potem spiskują przeciwko pracownicom aby pozbyć się tych niewygodnych które mówiły co dzieje się w firmie. Nie bez przyczyny ludzie odchodzą a pamiętajmy firma to ludzie którzy produkują a nie panie które spiskują.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hakuro Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mala

Cześć , byl ktoś może ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Lola

Cześć , jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Praca jest w systemie 3 zmianowym ? Pozdrawiam

Ufo

Natknęłam się na ogłoszenie tej firmy Mimo złej opinie niżej chciałam zapytać innych o opinie oraz czy są w firmie osoby z Rybnika

Fanka

Cześć ogólnie to mała firma którą rządzą stare pracownice,a nieświadoma szefowa zgadza się na wszystko co "Panie kierowniczki" wymyślę i powiedzą. Nie warto się fatygowac składać CV,zarobki średnie

Zostaw merytoryczną opinię o Hakuro Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Hakuro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hakuro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Hakuro Sp. z o.o.
  • Zwycięstwa 12C