Opinie o Baśniowa Akademia Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baśniowa Akademia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baśniowa Akademia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baśniowa Akademia Sp. z o.o. w Ząbki

Rodzic Nowy wpis

Nie zgodzę się z opinia, że w niektórych grupach zmieniają się Panie na potęgę bo problem dotyczyły tylko jednej grupy i fakt jest taki że najprawdopodobniej nie były to odpowiednie osoby z powołanie do zajmowania się dziećmi są dwie grupy w które mają świetne " Ciocie " . Problem, kadrowy który pojawił się przed wakacjami powstał przez konflikt wewnętrzny miedzy Paniami ( niestety kosztem niektórych dzieciaczków) Powiedzmy sobie szczerze że sukces przedszkola zależy od cioć, kadry i tu wielki szacunek i ukłon należy się jednej konkretnej cioci która jest tam z powołania a nie z obowiązku która wkłada ogrom serca w swoją pracę a dzieci z uśmiechem na twarzy biegną do przedszkola, oby więcej było takich cioć z powołania.

@rodzic Nowy wpis
@Rodzic

Nie sztuką jest wrzucić rolkę pt. "Jaka jestem cudowna ciocia" "Dzieciaczki mnie uwielbiaja bo zamiast się Nimi zajmować kręcę filmiki" sztuką jest stanąć prawdzie w oczy i wyciągnąć konsekwencje ze swoich czynów. Jeśli tworzy się placówke to też jest potrzebna osoba z powołaniem, nie wystarczy zakryć swoje błędy "ciociami". Jedyne z czym można się zgodzić to cytując " Sukces przedszkola zależy od cioć", ale jesli nie ma szacunku a skrzydła są podcinane to nawet na "złota ciocia", której należy się ukłon nie będzie w stanie zastąpić szefostwa.

@były rodzic Nowy wpis
@Rodzic

Co za bzdury z tym konfliktem wewnętrznym. Problem powstał przez brak zarządzania co było widać na każdym kroku. Teraz jest na fali prawdziwe powołanie. Nowe ciocie rozpowiadają na mieście swoim koleżankom i znajomym, że w basniowej jest cudownie bo nie trzeba pracować tak jak w innych przedszkolach. Cudowna reklama. Już nawet rolki niepotrzebne.

Pracownik Nowy wpis
@@rodzic

Pracuję w tej firmie od początku istnienia placówki i zawsze było to dobrze i jest przychodzą osoby z przypadku i odchodzą i też dobrze. Pierwszy raz czytam te opinie i mam wrażenie że piszą je osoby które nic o naszej placówce niewiedzą. Są one krzywdzące dla nas dla naszych dzieci które są to szczęśliwej zaopiekowane. Opinie takie piszą osoby nieszczęśliwe które nigdy nie docenią dobrego. U sąsiada zawsze trawa będzie bardziej zielona:)zapraszamy faktem jest że nie ma nacisku na wychowanie mundurowe ????robimy to co lubimy i kochamy bez nacisków. Szefowej przez chwile nie było ze względu na dzidziusia i nie którym to się nie podobało. A kto chciał to pracował. Jest bardzo dobrze i dla nas i dla naszych dzieci. Kuchnię też mamy dobrą Pani Ania ma smak przyjazny dzieciom????te opinie pisze chyba konkurencja ????

Rodzic

Bardzo źle się dzieje. Osoba zarządzająca nie panuje nad tym co się dzieje. Ogromna rotacja, opiekunki zwalniają się na potęgę. W niektórych grupach co chwilę zmieniana się panie. Przed nowym rokiem prawie cały personel złożył wypowiedzenia. Było średnio a jest tragicznie. Nikt tego nie ogarnia

Edyta
@Rodzic

Ale czemu w sumie taka rotacja jest? Tylko przez złe zarządzanie? Skoro cały personel wypowiedzenie złożył... A jak tu płacą, jest konkurencyjnie?

@Edyta

Rotacja jest przez zarządzanie. Jest (usunięte przez administratora)i brak wsparcia szefa. Problemy są zamiatane pod dywan. Brak wsparcia organizacyjnego i odpowrdIalnosci. Najlepsze osoby odchodza przychodzą nowe na chwilę jak się przekonują co się dzieje i jak wygląda rzeczywostosc odchodza. Teraz zatrudniona jest osobą która robi pt na fb natomiast organizacyjnie to wygląda nadal fatalnie. Nie polecam nowym pracownikom jak i rodzocom

Rodzic
@Edyta

Edyta jestem rodzicem nie pracownikiem. Po odejściu pan i całej grupy dzieci nie udało się od września zrekrutować całej grupy więc albo będą podwyżki albo cięcia w jakość posilkow

Dzień dobry, Mam dylemat odnośnie możliwości współpracy z firmą. Czy nastrój w pracy jest przyjazny? Bardzo dziękuje za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Baśniowa Akademia Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Baśniowa Akademia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baśniowa Akademia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baśniowa Akademia Sp. z o.o.?

Baśniowa Akademia Sp. z o.o.
  • Hansa Christiana Andersena 30
    05-091 Ząbki

Baśniowa Akademia Sp. z o.o.