Opinie o Rb4U Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rb4U Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rb4U Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rb4U Sp. z o.o. w Warszawa

Firma nie wypłaca pensji pracownikom oraz zalega z płatnościami podwykonawcom.

Hanna Nowy wpis

Naprawdę dalej taki stan trwa, że ludzie nie dostają kasy za pracę? Widzę na stronie, że szukają kosztorysanta, jakie zarobki na tym stanowisku i czy jego ten problem też dotyczy?

@Hanna

Pracowałem w tej firmie i nie dostałem kasy. Udało mi się dotrzeć do wcześniejszego pracownika/podwykonawcy - w momencie jak z rozmawiałem było 7 miesięcy po tym jak się rozstał z nimi - nic nie dostał.

Robili u mnie remont mieszkania. To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Od klientów chcą kasę i najlepiej nie wykonać zlecenia. Od pracowników chcą pracy i najlepiej nie zapłacić. Wiem, że mają sprawy sądowe. Ja też kilka razy przymierzałam się do wniesienia sprawy. Przestrzegam przed tą bandycką firmą i przedstawicielem zarządu Bartoszem Wójcikiem.

Edyta Nowy wpis
@Anna

A czemu Pani się nie zdecydowała na sprawę?

Opisałam sprawę na innej stronie. Tam administrator nie usunął słów mojej wypowiedzi. Polecam (usunięte przez administratora)

@Anna

Jaką stronę masz na myśli?

Magda
@Izabela

Wystarczy wpisać na goglach nazwę firmy + opinie. Ta firma nie jest uczciwa. Wcześniej działali jako Remontujemy-budujemy.pl, jeszcze wcześniej jako Grupa MC. Schemat działania taki sam. Naściągają zaliczek od inwestorów, nie płacą pracownikom, a w razie problemów otwierają kolejną spółkę.

Izabela Nowy wpis
@Magda

No to faktycznie cwane manewry I działając właśnie w ten sposób są całkowicie bezkarni?

Dziwne, że administrator usuwa słowa, które nie są niecenzuralne. Trudno wyrazić negatywną opinię bez posługiwania się słowami o pejoratywnym znaczeniu. Słowo (usunięte przez administratora) jest w każdym słowniku (nawet dla dzieci), podobnie słowo (usunięte przez administratora) Może napiszę grzecznie: osoba, która kłamie i osoba, która kradnie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rb4U Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zdzicht1970@interia.pl

Tak zgadzam się z tym Panem co przeczytałem w opiniach na tej samej zasadzie firma rb4u mię potraktowała prawie skończyłem budowę to zaczęły się schody nie chco mi zapłacić za wykonano pracę i nie chce się ze mno kontaktować uważajcie na to firmę szczególnie na tego cwaniaka Wujcika jest osobo agresywni i wulgarno

@Zdzicht1970@interia.pl

Naprawdę? A kiedy to wszystko dokładnie miało miejsce? Widziałam, że podałeś swój numer telefonu drugiemu poszkodowanemu, skontaktowaliście się może?

@Izabela

W tamtym roku a czemu pani się tym zainteresowała

@Zdzicht1970@interia.pl

Bezpośrednio nie miałam styczności z nimi, ale słyszałam pewne opinie, dlatego tutaj trafiłam.

Podwyknawca

Witam Prosze uważać na tą firmę Jeden z współudziałowców firmy RB 4U zajmujący sie zlecaniem prac jest grzeczny do momentu dopóki nie zbliża sie koniec zleconych prac Później zaczyna być wulgarny agresywny nie odbiera tel unika spotkań co w rezultacie takie zachowanie przekłada sie na to żeby nie zapłać W taki sam identyczny sposób potraktował inną firmę na tej samej budowie wyszliśmy bez pieniędzy umowa była taka ze rozliczy sie od razu po skończonej robocie .W momencie kiedy jeden z podwykonawców pofatygował się osobiście na teren budowy po wynagrodzenie Zlecający najpierw naubliżał człowiekowi a następnie doszło do naruszenia nietykalności cielesnej podwykonawcy co skutkowało wezwaniem Policji, wykonaniem obdukcji . Sprawa na pewno zostanie skierowana do odpowiedniego organu. Proponuję uważać na tą firmę. Pozdrawiam

@Podwyknawca

Proszę się ze mno skontaktować muj num tele 513095013 ja też jestem poszkodowany przez firmę rb4u pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Rb4U Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rb4U Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rb4U Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rb4U Sp. z o.o.?

Rb4U Sp. z o.o.
  • Żegańska 21 lok. 23