Opinie o Zika Sp. z o.o. w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zika Sp. z o.o. w Kościan

Elżbieta Nowy wpis

Hej. Szukam pracy jako spedytorka u nas w Kościanie. W tym przypadku widzę po wpisach, że jakieś problemy chyba występowały i w większości nie dotyczą one wcale warunków zatrudnienia. Spedytorzy były w ogóle przyjmowani?

Joga Nowy wpis

Hanka albo tu oszukujesz lub ściemniasz nie spłacie pracowników od dawna macie wielkie zadłużenie poza tym prawnie nie zgłaszacie się na nasze powiadomienia mogę wam podać nr paragrafu na tej strnie oprósz tego wysłać artykujujy że skazaniem zaległych spłat do czego unikacie panie Krzysztofem o iwono Kawalec czas się kończy i czeba działać kolejne sprawy dochodzą dziekujemy

Hanna Nowy wpis

dzień dobry, przeglądałam firmy w Kościanie za pracą dla partnera, jest Kierowca. Zastanowiły mnie te wszystkie komentarze tutaj o tym braku płatności i tym podobnych, ponieważ jak się bliżej temu przyjrzałam to pojawiają się od paru lat. proszę mi wyjaśnić jak to możliwe, że ta sytuacja mogłaby być niezmienna?

Twój prawnik Nowy wpis

Brak wynagrodzenia kara od 1000 do 30000 art 281 1 k.p oprócz tego proponuje napisać pismo do marszałka województwa wielkopolskiego pismo na stronie samorząd województwa wielkopolskiego FGśP

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zika Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mat

Panie Kawalec kiedy Pan spłaci faktury za paliwo z firmy Matuz

Zastanawiam się czy ta wiadomość jest skierowana do samych pracowników. Trudno mi się odnaleźć w tych ostatnich komentarzach, dodatkowo nie wiem czy to jest sugestia co do upadłości firmy? było coś ogłaszane już?

Zuka

Jestem tu już od dawna i cały czas zadaje sobie pytanie dlaczego niema dla takich typów psychotestow i wkład min 100tys

Gwnas

Znam go od ponad 10 lat i nigdy nie dotrzymywał słowa na jego opowieści to dzieci mógł nabierać dziwię się tylko ludziom co przychodzili do niego za pracą szpulka kapitałowa 5tys co to jest żart czy coi oczywiście nic nie ma swojego firma widmo a z jego rozmowy wynika że duży projekt na firmę się szykuję i znów naiwniaków znajdzie i będą kolejne wpisy itd....

Sylwia

Jeśli jest tak jak ktoś zasugerował, że w zasadzie firmy jak i Właściciela czy też pracowników już nie ma to dlaczego stale pojawiają się tu opinie? to już nie jest miejsce pracy? nie ma tu czego szukać?

Koscianiak

Jest coś proszę państwa na rzeczy ponieważ widzę obce osoby pod jego mieszkaniem albo to jacyś urzędnicy lub komornicy wielki czas że mu się dobierają

Nie jestem w temacie tych zaległości, bo mnie to nie dotknęło, pracy sobie po prostu szukam w Kościanie. Cały czas tu piszecie ale nie o warunkach zatrudnienia. ono już nie jest możliwe? spółka działa czy nie?

Właściciel nie kompetentny nie dotrzymuję terminów płatności

O co chodzi? teraz tu trafiłem najpierw chciałem spojrzeć za oferta, bo ktoś o system pytał, wiec może było cos dostępne? nic mi się nie wyświetliło a jest tu jakiś napływ dość podobnych opinii dotyczących pipu i jakichś zgłoszeń. To tak dla jasności, czy są jeszcze poszukiwani kierowcy?

Lola

Ktoś może wie gdzie te prochy mogę kupić od niego

Salomon

Po co piszecie na tej stronie gość się śmieje z tych wpisów i z was !!!!!! poza tym już tyłu ludzi ograbił z pieniędzy urzędy państwowe miał za nic i nic mu nie zrobicie a co dalej czas pokaże może i handluje (usunięte przez administratora) to przecież z czegoś musi żyć i się bawić

Koscianiak

Ja myślę że facet już jest z kończony tyle biznesów prowadził i żaden mu nie wyszedł czego się złapie to z (usunięte przez administratora) z tego co widziałam to sznurek ludzi do niego przychodzi pewnie po zaległe pieniądze

Boss

Transport handel wszystko kwitnie spółka Zika znika tyle wiem

Co masz na myśli pisząc teraz o jakimś handlu? W firmie wciąż wykonywana jest jakaś praca? Trudno mi się połapać w tych opiniach a jednak to forum pracownicze, wiec jak z tym jest?

No właśnie, tez się zastanawiam o co chodzi z tymi komentarzami? Ktoś jeszcze jakiś czas temu pytał czemu tu cos się jeszcze pojawia skoro firma jest bankrutem. Czy w ogóle istnieje możliwość na jeszcze jakieś zmiany skoro tak trzymacie rękę na pulsie?

Koscianiak

Kawalce mają się dobrze wielkie prezenty na święta robią mimo takich długów

Zostaw merytoryczną opinię o Zika Sp. z o.o. - Kościan

• Jak się pracuje w Zika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zika Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Osiedle Konstytucji 3 Maja 20 lok. 8
    64-000 Kościan