Opinie o SMIDEA SP. Z O.O. w Jedlicze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMIDEA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SMIDEA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMIDEA SP. Z O.O. w Jedlicze

Kopex

Polecam tą firmę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w SMIDEA SP. Z O.O.?

kuba Nowy wpis

zalezy na ile dasz sie oszukac a nastapi to predzej czy pozniej powodzenia

Firma nie wywiązuje się z płatności, nie wykonywać dla nich żadnych transportów bo nie płacą, pracownik Pan Patryk- kłamie przez telefon po czym nie odbiera i blokuje numer... (usunięte przez administratora)

mariusz Nowy wpis

ha ale zdziwienie pan patryk to torba z sulistrowej dziala na zlecenie szefa ktory od lat prowadzi taka dzialnosc przestepcza spolka technostal techmetal wiga smidea i inne spoleczki coreczki UWAGA UWAGA NA NICH

Uwaga. Przestępcza działalność. Nie palca nikomu. Wynajem auto i same problemy. Szef to (usunięte przez administratora) Kłamie i robi to celowo. Wszyscy,którzy chcą z nimi współpracować robią poważny błąd. Cała branża budowlana powinna mieć się na baczność. Składam zawiadomienie gdzie trzeba.

Agnieszka
@Andrzej

Chciałem się dopytać odnośnie pracy jak przebiega rekrutacja w tej firmie czy trzeba mieć duże doświadczenie

zibi Nowy wpis
@Andrzej

potwierdzam przestepcza dzialalnosc wspolnie i w porozumieniu z zona UWAGA UWAGA NA TE SPOLKI ALE JUZ NIEDLUGO KRATKI POWITAJA TYCH GOSCI

Jonna Nowy wpis

Szukam pracy jako Kadrowa najlepiej firmy budowlanej słyszałem że tutaj szukają Kogoś do pracy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SMIDEA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Angelka

A odnośnie pensji dla pracowników, to płacą na czas? Mąż właśnie chciał aplikować do pracy przy rozbiórkach, bo ma kilka lat doświadczenia z UK.. Jak wtedy można dogadać się z pensją, sama podstawa jest czy ewentualnie coś dodatkowego również? No i dla pełności informacji, podajcie jeszcze godziny pracy.

Bronek

Tak tu co niektórzy grymaszą na współpracę, na płatności, że od razu zerknąłem w rejestr sądowy. Firma funkcjonuje, w dodatku w zakresie rozbiórek i burzenia obiektów budowlanych, jak się tam wyjaśniło. Była też gadka w jednym komentarzy o jednym z pracowników. Więc zatrudniają. Bo dokładnie o to mi chodzi, by podłapać pracę. Na umowę o pracę i z fajną kasą, oczywiście płaconą w terminie. Zatem, czy dowiem się, ile mogliby płaci na starcie gościowi, co od pół roku ma prawo jazdy kat. C, i chce jeszcze zrobić dodatkowe uprawnienia?

Nie widzę żeby wypowiadał się tu jakiś pracownik, więc może zapytam; jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać pracę jako kierowca? Niestety w sieci też brak ogłoszeń. Ile zarabia osoba z doświadczeniem i w jakich godzinach lub trybie pracuje?

Jaki jest okres rozliczeniowy w SMIDEA SP. Z O.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Z majowej wypowiedzi wynika, że zarobki koło 5,6 tys na miesiąc, robota głównie na miejscu, przy kopaniu daje tez tygodniówki. Były zmiany stawek od tamtej pory? Ile teraz przy obsłudze koparki bym w tej firmie dostał? Jakie są wymagania w robocie?

Łucja

Ciężko tu dostać pracę? Mąż szuka etatu przy wyburzeniach, potrafi obsługiwać różne maszyny. Ma doświadczenie, więc jaka jest minimalna pensja jakiej mógłby oczekiwać? Czy praca przy wyburzeniach odbywa się w stałych godzinach czy zależy to od zlecenia? Jakie umowy się tu dostaje? Uop to norma?

Prokop

Firma Ok Jak już są to robota idzie Jedyny minus czasem ciężko się dodzwonić ????

Center

Firma solidna godna polecenia. Dobrze się z nimi współpracuje ???? Zgrana ekipa

Seweryn
@Center

Jakiś branżowy portal z firmami budowlanymi opisuje, że wykonuje się tu rozbiórki i wyburzenia, a także instalacje zewnętrzne. Ja jestem dekarzem i może mi napiszesz, czy można tu robić tak samo na UoP, jak na B2B? Na ile znacznie ma dla nich zdrowie pracowników, i jakie pieniądze mogę od Nowego Roku zarobić przy ponad dwuletnim doświadczeniu?

Kopex

Polecam tą firmę

Solidna firma Polecam

Artur

Solidna firma … widziałem jak burzyli budynki w Sanoku , operator jak doktor sciągał tymi szczypcami gruz i elementy budynku i lądował ciężarówki, dwa tygodnie i po temacie ale pełen szacunek dla tych ludzi znają się na rzeczy i firma po sprzęcie widać że też solidna.. Koparkę maja z kabiną co się dźwiga nad budynki No pełen podziw dla tej firmy

Marcin Jedlicze

Goście są naprawdę hartkorowi i kamikaze zwalcza jeden chodzi po słupach i po konstrukcji , jak po chodniku do żabki Ale najgorsza robotę robią i najbardziej nie bezpieczną… Ale robią wszystko jak należy… Na rozbiórkach i wyburzeniach coś się znają to widać !!

Mirosław

Chciałem odnieść się do wykonania tej firmy podczas kopania i doprowadzenia mojej działki w która ingerowali podczas kopania instalacji…Doprowadzili ja idealnie do stanu przed budową. Chwilowo byłem przerażony ciężkim sprzętem którym firma wjechała na moją działkę , ale na końcu wyrównali posadzili trawę nawet drzewko … serio Firma bardzo solidna godna polecenia Pracownicy jak i kierownik bardzo ogarnięci i kulturalni Polecam tą firmę

Katarzyna D

Firma robiła nam drogę dojazdową do domów bo wymieniali jakieś rury kurczę rewelacja !! Droga lepsza niż była szersza i więcej nasypali destruktu niż było rewelacja na prawdę a robili do nocy w deszczu ???? Do tego jeszcze przy drodze sąsiedniej kładli asfalt tez spoko zrobili Naprawdę polecam ????

Mario

Warunki pracy bardzo przyzwoite praca na miejscu

@Mario

Jakie konkretnie warunki tak zachwalasz? Jeśli zarobki, to podaj kwotę. No i co sądzisz o tym, co tu niedawno pisano, jakoby właściciel zalegał pracownikom z wypłatami? Masz płacone regularnie?

Mario
@Andrzej

Zarobki Kolo 5,6 tys na miesiąc ,robota głównie na miejscu ,przy kopaniu daje tez tygodniówki słyszałem innym jak ktoś chce ale tak stawki sa od 25zl na h Nic nie mam do firmy i szefostwa i nie wiem co to za desperaci piszą

Wacker

Koparki biorą u najlepszych

Zostaw merytoryczną opinię o SMIDEA SP. Z O.O. - Jedlicze

• Jak się pracuje w SMIDEA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SMIDEA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMIDEA SP. Z O.O.?

SMIDEA SP. Z O.O.
  • Dobieszyn 141